18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja to niezmiennie stan umysłu

Jesse.Pinkman • 2021-09-13, 17:19
Dziadkowi się lekko popie**oliło we łbie ale szybko został wyjaśniony.

Hyena83

2021-09-14, 01:11
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mam wrażenie, że Jesse.Pinkman to druga osobowość Halmana, a Driver19cm to jego (ich) syn gdzie 19cm, to długość penisa Halmana (Jesse.Pinkmana), którą musi co wieczór przyjmować w kakao pod okiem zazdrosnej siostry Flodzi. Nie potrafią się ze sobą dogadać, więc piorą brudy na sadistic. Zgadłem nie ?



Po części to jakoś tak to wygląda :


Egzekutorka

2021-09-14, 02:41
A ja się zastanawiam co za niedojda siedzi w tym aucie z rozbitą szybą. Gdyby mi jakiś dziad tak oklepał auto to mógłby opowiadać jak smakuje asfalt..

Mixy321

2021-09-14, 05:38
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ten dzieciaczek najman ma na koncie większość warnów za wyzwiska bo tylko to potrafi Ostatnio CrazyEdek go zgłosił, teraz ja. Może znowu wyślemy go na wakacje i będzie spokój



Ulalala trafiła nam się p*zda na sadisticku, co jak co konfiturę trzeba j***ć. Ciota. Teraz mnie zgłoś, poczuj się lepiej. Ja już jestem zwycięzca, męczennikiem. Wiem że dobrze robię, a ty umrzesz jak konfident.

bobobson

2021-09-14, 08:08
Za bycie konfidentem wiecej piwnjuz nie dostaniesz

dziad_proszalny

2021-09-14, 08:15
Jesse.Pinkman uraziła cię "menda"? I to aż tak bardzo, że wypłakaleś się adminom? Co to, ku*rwa, forum dla Julek i transów czy sadistic? Miękka pipka jesteś. I to bardzo atencyjna pipka.

PękniętySłoik

2021-09-14, 08:53
I Halmaniasty wyjaśnił następną sprzedajną p*zdę. Brawo.

RobsoN

2021-09-14, 08:54
knapmikolaj napisał/a:

k***a skoncz juz z tym gownem z juesej , spamujesz scierwem i zasmiecasz ten portal tylko



Idź na tiktaka, tam znajdziesz coś dla siebie...

marcino_zly

2021-09-14, 09:07
@Halman

Buhahahah jak i on tak i ty konfidencisz.
On zrobił to po "cichu" a ty pokazujesz każdemu sadolowi.
Wstyd.
Nie popłacz się.

SirMajkel

2021-09-14, 12:42
Jesse czas skasować konto.

Takbonie

2021-09-14, 13:35
Zgłaszać na sadolu za wyzwiska to jak być sadolowym czarnym panem co oddychać nie umiał. Parówy, nie ma więcej piw dla was.

kurpat

2021-09-14, 16:54
@Halman

ojojoj, ktoś cię zgłosił i musiałeś się spłakać z powodu warna? jak ci stary pakuje do mordy to też tak płaczesz rozwydrzona mała c*pko?
dla ciebie to powinien być dzień jak co dzień atencyjny p*zdofonie, coś normalnego, tak jak ku*as w twojej mordzie.

Jesse.Pinkman

2021-09-14, 19:49
najman chyba was w ch*ja zrobił bo sam podj***ł ziomka na 5 warnów :) j***ni hipokryci :)

Behemot

2021-09-15, 01:05
h*jman płacze, bo został wyprostowany przez modera. Ale bym z ciebie kapusto brechtał jakbyś w końcu bana na amen dostał i twoje miliony wirtualnych piw ch*j strzelił. k***a jakie ty k***a masz cieciu malinowy szczęście, ze nie jestem tu moderem, k***a wykończył bym cie psychicznie blokadami aż byś wyj***ł albo nabrał ogłady :D

Nikt_nie

2021-09-15, 10:14
Behemot napisał/a:

h*jman płacze, bo został wyprostowany przez modera. Ale bym z ciebie kapusto brechtał jakbyś w końcu bana na amen dostał i twoje miliony wirtualnych piw ch*j strzelił. k***a jakie ty k***a masz cieciu malinowy szczęście, ze nie jestem tu moderem, k***a wykończył bym cie psychicznie blokadami aż byś wyj***ł albo nabrał ogłady



Albo dostarczył nam materiału na harda ze sobą w roli głównej xD