18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja dozbraja Syrię

~DMT • 2013-06-29, 18:22
W najbliższym czasie, Syria ma dostac od Rosjan 4 baterie przeciwlotnicze S-300 i 144 pociski do tych właśnie systemów. Koszt jednego pocisku - 1 000 000 $, a jednej bateri do ich odpalania ! 115 000 000 $ ! Pociski są skuteczną bronią, przeciwko myśliwcom, łącznie z niby nie wykrywalnym F-22 Raptorem.

Jest moc, nie ma co:



Cały system:



Ciekawe kto tak naprawdę sponsoruję tą wojnę...

Jak ktoś chce trochę więcej poczytac: http://defense-update.com/20130518_how-dangerous-is-the-s-300.html

mikel1994

2013-06-29, 23:36
Jak będę kiedyś miliarderem, to se pie**olnę coś takiego przed domem.

spooky.

2013-06-30, 00:37
Nie wiem, czy ludzie zdają sobie sprawę, ale jakieś dziwne napięcie rośnie między hamburgerami a czerwonymi.

Cała historia ze snowdenem, putin burzy się o GMO, teraz zbroi Syrię...

Prawda jest taka że USA powoli zacieśnia krąg wokół Rosji, ustawiąjąc swoje bazy w miejscach strategicznych, pod różnymi dziwnymi pretekstami...

DomenicRS

2013-06-30, 03:09
O GMO to się burzy każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie.

Nie to żebym był jakimś specjalnym przyjacielem kacapów, ale mam już k***a dość hegemonii hamburgejros na świecie - jeszcze żeby działali jakoś z sensem - a oni zamiast gnieść ciapatych gdzie się da to im pomagają. Nie wspominając o tym, że u siebie ciapatych gniotą, wokół Europy im pomagają....

borisklinga

2013-06-30, 11:36
ja również mam dośc,

trzeba pamiętac historie i to co nam ruskie zrobiły, jednak w razie jakiegoś konfliktu biore strone Rosji, Iranu i Chin

to im podam łape, dośc tych intryg, podchodów i krzywych akcji CIA

sz...........an

2013-06-30, 14:13
widzę, że syryjscy rebelianci są na poziomie polskiego wojska :amused:

F-ICE

2013-06-30, 15:52
Tak jak USA/Izrael dozbraja ,,rebeliantów''

Jankes360

2013-06-30, 18:53
Się w końcu Ruskie wk***ią, odpalą parę rakiet i się skończy hegemonia USA. Jak się zacznie, to nie wiem jak wy, ale ja sp***alam do Rosji.

Pan_Generał

2013-06-30, 19:04
No jasne :amused: Zajebiste rakiety mają ruscy, w akcji s-300


Captain's Burger

2013-06-30, 19:06
F-ICE napisał/a:

Tak jak USA/Izrael dozbraja ,,rebeliantów''


Dokładnie tak.
Dziwne to jest, ale tym razem powinniśmy się zgodzić z Rosją w tej sprawie. Tyle że nasz rząd jest marnym sługusem USA i rozsądku za grosz nie posiada. Jedyny ich głos rozsądku to strach, przed USA, przed Rosją i przed wszystkimi. No ale co się dziwić, z naszym budżetem na wojsko to mogą co najwyżej walczyć z kibolami.

Jakby nie patrzeć, Rosja dozbraja Syrię, a USA wspomaga "rebeliantów". Syria się broni, Rosja im pomaga, a USA i żydostwo sponsorują ataki na Syrię. Wszystko oczywiście ładnie podane przez media na korzyść USA/Żydów :lodowka: - i to jest w tym wszystkim najgorsze.

Ol...........up

2013-06-30, 19:10
Kompletnie nie mogę pojąć tego co robi rząd USA. k***a ich polityka zagraniczna jest co najmniej dziwna. Rosjanie i Chińczycy także to widzą, stąd robią przygotowania na wypadek wojny (a wisi ona w powietrzu). Wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych śmierdzą na kilometr (rzekome finansowanie Hitlera, JFK, 11 września, Osama Bin Laden, teraz Snowden). Dodajmy do tego jeszcze muslimów, którzy z dnia na dzień coraz bardziej opanowują Europę, a w tym i nasz kraj. Przyszło mi żyć w ciekawych czasach.

bedzio

2013-06-30, 19:19
Ej tak serio(wiem że zaraz zostane wyzwany od komuchów itd) ale bliżej nam napewno do ruskich niż do hamerykańców(nie mówcie mi o 10mln polonii) a i jeśli chodzi o zwykłych ludzi to akurat z ruskimi nasi sie lubili(nie mówie o nkwdzistach i innym gównie ale tacy ludzie są w każdym społeczenstwie a że ruskich dużo to i takich też się sporo nazbiera) a jakbym miał wybierać to raczej bym za ruskimi stanał bo oni chociaż jasne intencje w miare mają ( u usa to już niewiadomo kto tak naprawde za wszystkim stoi)

socjalmmv

2013-06-30, 19:41
@Pan_Generał
Pewnie takie sztuki dostaje "s"yria.

kiraftw

2013-06-30, 19:43
a pamietacie slowa Max Kolonki, to jest konflikt muzułmański, nie powinnismy sie w to wtracac, poczytajacie cos o arabskiej wiosnie, a potem sluchajcie tego ktory mowi wam jak jest

Plecionkarz

2013-06-30, 19:48
Ruscy idą w stronę normalności, zakazują pedalstwa, bronią się od multikulturowości, rożnych dziwnych ruchów. Co prawda za rządów Jelcyna ogromne wpływy w państwie zdobyli oligarchowie ale tam wszystko się trzyma kupy. No i tak jak my są Słowianami. Bliżej nam do nich niż do hamburgerów, ue czy żydów dla których narody słowiańskie to poddani, robotnicy feudalni. W językach naszych obecnych "przyjaciół" niewolnika określa się słowem: sclavus, sclave, slave czyli niemal tak samo jak określają Słowian. Narody słowiańskie są na tle innych białych tymi którzy zachowują swoją siłę i tożsamość, nie stają się tłustymi workami sadła, ciotami ani nie mieszają się z innymi rasami na taką skalę jak pozostali. Trzymając z usa, ue i żydami zginiemy, będziemy tylko narzędziem które należy wyeksploatować aż wymrze. Najlepszym wyjściem obecnie jest trzymać z tymi z którymi mamy najwięcej wspólnego, wspólnych przodków.