18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzz

2014-01-06, 18:51
Eurabian gayislamist - normalnie jak jakaś podklasa czarodzieja z RPGów :amused:

clean_east_wood

2014-01-06, 20:29
Jakie to piękne . Zamiast słownych argumentów po prostu dać w mordę :D Do tego sprawiedliwe :D

mourinho90

2014-01-06, 20:29
i ten widok kiedy wchodzisz na sadistica i od razu pojawia ci sie taka dupeczka.

Ne...........es

2014-01-06, 20:30
"rosja <3" nie wiem co gorsze na sadolu. wielcy polacy co kochaja hitlera.. czy ci co wielba rosje?

issenpl

2014-01-06, 20:33
fejk! Ruski nie jest łysy i nie ma 3 pasków w porywach do 5.

b1z

2014-01-06, 20:46
@mourinho90
nie wiem stary pod co walisz, ale współczuje drąga na widok eurabian gayislamisty :krejzi:

wormarder

2014-01-06, 21:41
@mourinho90


w gorszym temacie nie mogłeś tego napisać, ja rozumiem że temat wyżej były te dupeczki i cie zahipnotyzowały ale bez przesady :amused:

PogromcaDziewic

2014-01-06, 21:44
Nexures napisał/a:

"rosja <3" nie wiem co gorsze na sadolu. wielcy polacy co kochaja hitlera.. czy ci co wielba rosje?



Równie dobrze mogę napisać "Chorwacja <3". Dla Ciebie fascynacja słowiańską(naszą) kulturą jest wielbieniem Rosji? Z resztą tytuł jest raczej o tym, że Rusin nie da sobie napluć w twarz od półmózga i potrafi coś z tym zrobić. Swoją drogą niektórym w Rosji bliżej do zwierząt pod tym względem :D

oc...........an

2014-01-06, 23:27
A ja uwielbiam Rosję i na pewno kiedyś wyrobię sobie paszport Rosyjski. Nie postrzegam Rosji jako komunistów, ale jako symbol potęgi Słowian - Rosja to w większości Słowianie i trzęsą całym światem, a na dodatek pielęgnują religię prawosławną i kulturę słowiańską, a nie jak większość idiotów, która idzie za ch*jowymi wzorcami made in USA.

Dzięki Federacji Rosyjskiej mogę z dumą powiedzieć "jestem Słowianinem" i wiem, że takie p*zdy hiszpańskie czy inne cioty z jakichś włoch nie mają do nas startu.

Chwała Słowiańskim narodom! j***ć wszystkich (oprócz Australii i Nowej Zelandii bo oni są spoko) ;)

satan696

2014-01-06, 23:36
Na dodatek warto dorzucić że hymn Jugosławii i Słowian jest wzorowany(muzyka) na naszym Hymnie.


@Nexures jak się coś nie podoba to może wyemigruj do USA jak to zrobili już pewni europejczycy ?

bu...........ch

2014-01-07, 00:02
"go to hui" haha

Ne...........es

2014-01-07, 00:07
satan696 napisał/a:

Na dodatek warto dorzucić że hymn Jugosławii i Słowian jest wzorowany(muzyka) na naszym Hymnie.


@Nexures jak się coś nie podoba to może wyemigruj do USA jak to zrobili już pewni europejczycy ?



chyba cie popie**olilo. kto ci k***a emigruje do usa? bawia mnie tacy ludzie. "jak ci sie cos nie podoba to sp***alaj/emigruj itp itd" jebac ruskich

PogromcaDziewic napisał/a:



Równie dobrze mogę napisać "Chorwacja <3". Dla Ciebie fascynacja słowiańską(naszą) kulturą jest wielbieniem Rosji? Z resztą tytuł jest raczej o tym, że Rusin nie da sobie napluć w twarz od półmózga i potrafi coś z tym zrobić. Swoją drogą niektórym w Rosji bliżej do zwierząt pod tym względem :D



dobra to ci dam racje -.- rusek gorzej od polaka - w sensie jeszcze wiekszy rasista/homofob itp. oni multi-kulti to 30m drągiem by nie dotkneli :mrgreen:
mi nie chodzi o kultura slowianska. poprostu nie wiem czemu ale ostatnio na sadolu w ch*j pojawilo sie nie wiem.. gimbusow? i non stop co chwile wielbia hitlera itp itd. to samo z rosja, jak podczas wojny ruscy byli 'zajebisci'. k***ica mnie bierze jak ktos tak pie**oli

PogromcaDziewic

2014-01-07, 00:35
DUST DEVIL napisał/a:

A ja uwielbiam Rosję i na pewno kiedyś wyrobię sobie paszport Rosyjski. Nie postrzegam Rosji jako komunistów, ale jako symbol potęgi Słowian - Rosja to w większości Słowianie i trzęsą całym światem, a na dodatek pielęgnują religię prawosławną i kulturę słowiańską, a nie jak większość idiotów, która idzie za ch*jowymi wzorcami made in USA.

Dzięki Federacji Rosyjskiej mogę z dumą powiedzieć "jestem Słowianinem" i wiem, że takie p*zdy hiszpańskie czy inne cioty z jakichś włoch nie mają do nas startu.

Chwała Słowiańskim narodom! j***ć wszystkich (oprócz Australii i Nowej Zelandii bo oni są spoko) ;)



Za to masz krate piwa :D

Cytat:

dobra to ci dam racje -.- rusek gorzej od polaka - w sensie jeszcze wiekszy rasista/homofob itp. oni multi-kulti to 30m drągiem by nie dotkneli :mrgreen:
mi nie chodzi o kultura slowianska. poprostu nie wiem czemu ale ostatnio na sadolu w ch*j pojawilo sie nie wiem.. gimbusow? i non stop co chwile wielbia hitlera itp itd. to samo z rosja, jak podczas wojny ruscy byli 'zajebisci'. k***ica mnie bierze jak ktos tak pie**oli



Bo gimbusy nie znają historii, co jest skutkiem całkowicie zjeb*nej podstawy programowej.Można dorzucić wpływ zachodu oraz propagande i promowanie debilizmu. Oczywiśćie to baaardzo korzystne dla dzisiejszych elit.. BO to przypał znać polskość. A potem gimbusy pier*olą głupoty, że" Rosjanie wyzwolili Polske!"

drive47

2014-01-07, 05:44
Jak jak lubie Pana Putina. :0