18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ronnie O'Sullivan

MichasQ • 2012-12-20, 14:29
Zapewne znany wielu z Was...

Ronnie O'Sullivan - angielski snookerzysta, czterokrotny i aktualny mistrz świata. Zdobywca 11 breaków maksymalnych, w tym najszybszego breaka maksymalnego w trakcie turnieju snookerowego.

Ojciec Ronniego O'Sullivana (Ronnie senior) został skazany na 18 lat pozbawienia wolności za zabójstwo czarnoskórego ochroniarza (więzienie opuścił w listopadzie 2010 roku). Po tym zdarzeniu nastoletni O'Sullivan popadł w depresję. Wówczas zaczęły się jego problemy z alkoholem i narkotykami. Jego ojciec jeszcze przed rozpoczęciem kary więzienia poprosił Raya Reardona, by ten poprowadził dalej dobrze zapowiadającą się karierę syna. O'Sullivan zerwał ze szkołą i całymi dniami przesiadywał w klubach snookerowych.

Najszybszy break 147





Na poniższym filmiku Ronnie miał już zdecydowaną przewagę punktową, ale mimo to przeciwnik chciał grać, więc grajmy:

UWAGA SZWABSKI



A może jedną ręką?


Ankane

2012-12-20, 14:49
Mój ulubiony snookerzysta. Chamski, ale również zabawny i na pewno nietuzinkowy człowiek.

pisage

2012-12-20, 15:02
Dlaczego uważasz, że jest chamski? Moim zdaniem pokazuje dystans do siebie i trochę luzu w tym sztywnym snookerowym świecie. To od niego tak naprawdę zaczęły się popisówy graczy.
Ale nie pamiętam żadnych chamskich zagrywek...

hejcior

2012-12-20, 15:09
@Ankane

Widziałem wiele pojedynków Ronniego i ani raz nei stwierdziłem, żeby zachował się nie zgodnie z procedurą snookerową.
I jak wspomniał Pisage, jeden z nielicznych zawodników, którzy lubią i potrafią z klasą rozbawić publiczność w czasie tej sztywności rozgrywek. Piwko za mistrza.

Ankane

2012-12-20, 15:10
Miałam na myśli sprawę z Hendrym oraz niektórych uwagi na jego temat. Zresztą - czasami widać było, iż mniej szanuje przeciwnika (chociaż oczywiście można odebrać to inaczej). Możliwe, że jest tylko bezpośredni w wyrażaniu swoich myśli.

Pisząc "chamski" miałam na myśli - wybijający się, pokazujący emocje (niekoniecznie pozytywne).

black88

2012-12-20, 15:20
teraz też ma jakiś problem... mam nadzieje ze jeszcze wroci w wielkim stylu

DarthV

2012-12-20, 15:40
Jak snooker to i trickshot :)

yoshi88-88

2012-12-20, 15:53
piękny sport , niesamowicie trudny... parę razy udało mi się w życiu pobawić w snookera < bo grą to raczej bym tego nie nazwał ;p >
Za pierwszym razem jak zobaczyłem stół byłem w ciężkim szoku jest k***a ogromny , większy nawet niż apetyt grycanek albo popyt w Radomiu na 3 cytryny

Jacuu

2012-12-20, 16:01
lubie bardzo O'Sullivana oraz ogólnie grę w snookera, filmiki mi nie przeszkadzają, ale... masz filmik jak jego tata tego murzynka poskromił? ;]

bo...........ę

2012-12-20, 16:29
Kozacka gra ale coś ostatnio mało Sullivana w turniejach :(

wwwpl

2012-12-20, 16:57
zapie**ala na pierwszym filmie wkolo stolu jakby byl "nazarty" :shock:

Admix

2012-12-20, 17:15
Ja pie**ole

Mrrilb

2012-12-20, 18:18
Szkoda że zrezygnował już z zawodowej gry w snookera. Ciekawą ma historie, np z jednego turnieju został zdyskwalifikowany za bycie pod wpływem narkotyków (marihuany) z tego co kojarzę odebrali mu wtedy pierwsze miejsce.

yoyoyo

2012-12-20, 18:19
O'Sullivan oficjalnie odpuszcza przynajmniej połowę aktualnego sezonu, lecz wiele wskazuje na to, że już do snookera nie wróci. Niby ma pojawić się na Mastersie, ale zapowiadał też pojawienie się na UK Championship, na który ostatecznie nie przybył.