18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rondo Pomordowanych żydów

hgh • 2013-08-23, 23:49

Po tagach nie widziałem, widać skąd zerżnięte.

SoLUffka

2013-08-23, 23:50
a co chcecie zapomniec o zydach i sprzatnac ta sliska sprawe pod dywan? ja zawsze bede pamietal nawet juz zapuscilem baksy jak oni w ramach integracji i laczeniu sie w bolu

Kupa_w_majtkach

2013-08-24, 00:00
Zawsze pamiętamy o 6 milionów żydów pomordowanych przez AK! :krejzi: Naziści chcieli zatrzymać ten mord, ale im się nie udało : /

Pan_Marszałek

2013-08-24, 00:22
Kupa_w_majtkach napisał/a:

Zawsze pamiętamy o 6 milionów żydów pomordowanych przez AK! :krejzi: Naziści chcieli zatrzymać ten mord, ale im się nie udało : /




KarolCarmel

2013-08-24, 00:24
Michnik już skrobie przeprosiny za glosywmojejglowiepl

va...........er

2013-08-26, 20:23
Dlaczego postawili zamiast pomnika duże rondo?
Bo mordowali tam żydów na okrągło.

Captain's Burger

2013-08-27, 00:42
Dlaczego coraz więcej takich dwuznacznych tematów na sadisticu? Dlaczego to ma 140 piw i główną? O żydach mówi się wszędzie głośno, ale o tym że w polskim szkolnictwie żydzi są przykrywką dla skali mordu na polakach w obozach koncentracyjnych, to cisza.. Cii.. Bo jeszcze ktoś usłyszy, być może zza granicy..? Puśćmy lemingom antypolski film z Niemiec, "Nasze matki, nasi ojcowie", jakaś część w to uwierzy.. To przecież w Polsce mordowano tylko żydów, mało tego! Polacy mordowali żydów. Może nawet Polacy byli gorsi od Hitlera w mordowaniu żydów? O tym zapewne dowiemy się z niemieckiej prasy, cdn..
:idzwch*j:

hgh

2013-08-27, 16:59
@up: Właśnie o to chodzi, czytając między wierszami, ten uśmiech jest ironiczny, ponieważ masa naszych też zginęła - właśnie dlatego tak mnie to rozbawiło, że wszędzie się pie**oli o mordach żydów, a gdy Polacy masowo giną, to nic, np. taki Katyń oficjalnie nie został nazwany ludobójstwem tylko zbrodnią/czystką, nawet takie rzeczy potrafią wybielić. Wajda też wybielał w swoim filmie o tym samym tytule, aby tylko Rosjanom głębiej w tyłek wejść - i tak od dłuższego czasu wszystkim wchodzimy. Aż mi tęskno za czasami gdy będąc w Polsce można się było wykąpać w Morzu Czarnym, a Kazantip byłby naszą imprezą.