18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rondo Jeffa Hanemana

hujkurwauuu • 2014-02-06, 21:45
coś dla fanów Slayera i ciężkiego grania
"Dzisiaj rano nastąpiła zmiana nazwy ronda w centrum miasta. Po Rondzie Smoków przyszła pora na Rondo Jeffa Hannemana. To z pewnością zaskakująca decyzja zwycięzcy aukcji, którym po raz drugi okazali się właściciele jaworznickiej firmy Art-Com Sp. z o.o.

Do tej pory zwycięzcy aukcji nawiązywali nazwą albo do pracowników swojej firmy, albo do swoich klientów, bądź też w inny sposób łączyli nazwę ronda z prowadzoną działanością.

Tym razem firma Art-Com, która dwa lata temu nazwa rondo Rondem Intern@utów poszła w całkiem inną stronę. Zdecydowała się w ogóle nie wiązać nazwy ronda z Jaworznem.

Padło na Jeffa Hannemana – gitarzystę, kompozytora, autora tekstów, współzałożyciela trash metalowej grupy Slayer.

Przypomnijmy – Art-Com wylicytował w tym roku nazwę ronda za 15 800 złotych. Aukcja odbyła się w ramach kolejnego finału WOŚP."

Ciekawe kiedy pierwsza krucjata. :jezdziec:

Źródło: http://www.jaworznianin.pl/2014/02/rondo-imienia-jeffa-hannemana/

pi...........in

2014-02-07, 08:20
Zwykle mnie to nie interesuje, ale teraz jestem ciekaw: co za debil napisał ten artykuł? Nie ma czegoś takiego jak "trash metal" tylko "tHrash". Czy tak ciężko sprawdzić to chociażby na wikipedii? Czy redakcja jaworzanin.pl ma bana na Google i Wiki? :glowawmur: Dobrze, że nie napisali rock-band. I nie, nie jestem fanem Slayera.

Cezz999

2014-02-07, 18:16
Dałem 19te bro... Dawać k***a 20te!!!

hudler

2014-02-07, 18:18
Up. Lol. To nie Jeff Hanneman tylko muzyk z Exodusa zastępujący go w tej trasie. Wtedy hannemana upie**olił pająk/wąż/jakieś badziewie i miał problemy ze zdrowiem...


http://www.youtube.com/watch?v=YUPoi16rTqU

Tu masz hannemana, to ten blondyn.

skasowane

2014-02-07, 21:29
Ten rzęchot w niczym nie ustępuje dubstepowi

MeVido

2014-02-07, 21:41
za slayera zawsze piwo! hail hanneman!

modyf

2014-02-07, 21:56
osobiście wolałbym Dava Lombardo, ale dobre i tak :)

staineer

2014-02-07, 23:25
za fronda: "Dzięki aukcji, jaką firma ART-COM Sp. z. o. o. wygrała w czasie finału WOŚP, rondo w Jaworznie będzie nosić imię satanisty i ENTUZJASTY historii nazizmu, Jeffa Hannemana z zespołu "Slayer"" od kiedy k***a pasja historią to rzecz godna piętnowania ?

Slaydeka

2014-02-08, 00:40
Slayer i WOŚP. k***a.. Za co..

Paskudny Stary Dżon

2014-02-08, 22:10
Zachlej się na śmierć. Dostań własne rondo w mieście, o którym w życiu nie słyszałeś.

Tyle wygrać :D

pi...........in

2014-02-11, 13:04
@up: a myślisz, że np. Jan Paweł II słyszał o wszystkich miastach, w których nadano jakiejś ulicy nazwę jego imienia?