18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ron Paul miał rację (przemówienie z 2002 roku)

QnanPL • 2012-01-15, 01:20
Jasnowidz j***ny O.o







:idzwch*j:

lapps

2012-01-15, 13:43
kolejny mowiacy to samo co nigel farage, czy janusz korwin mikke. dokladnie tak samo go ignoruja w mediach. podajac wyniki sondazy wycinaja go mimo, ze zajmuje 2 miejsce. socjalisci nie dopuszcza liberala do glosu. a jak juz dopuszcza to zrobia wszystko, zeby wyszedl na idiote.
fajnie jak by wygral ale raczej nie wygra bo ludzie wola wygodne klamstwa, niz bolesna prawde

KasHer

2012-01-15, 13:47
Jest różnica - to osoby typu Krowin czy Nigel mogą się inspirować Ronem a nie odwrotnie. Ron obu ich bije na głowę ;)

Infernalgirl

2012-01-15, 14:04
"Jestem bogiem" taki film, tyle powiem ;)

ja...........03

2012-01-15, 14:45
wyśpijcie się drodzy bracia i siostry by jutro znowu idziemy zapracować na refundację tanków i samolotów dla najemnej armii na usługach żydostanów zjudenoczonych

QrashMaster

2012-01-15, 16:34
crupab napisał/a:

wax:

Gdyby nie ten amerykański tłusty tyłek, dzisiaj latałbyś z gołą dupą i nawijał po rusku.




Niby k***a jak? pomogli nam jakoś? Oprócz nałożonych sankcji handlowych i 600 punktów na trenie Polski w które miały uderzyć ich rakiety nuklearne?

Tą wolność mamy tylko dzięki zwykłym walczącym ludziom a nie k***a dzięki US.

Ra...........or

2012-01-15, 16:49
Cytat:

Niby k***a jak? pomogli nam jakoś? Oprócz nałożonych sankcji handlowych i 600 punktów na trenie Polski w które miały uderzyć ich rakiety nuklearne?

Tą wolność mamy tylko dzięki zwykłym walczącym ludziom a nie k***a dzięki US.




A poczytaj sobie synku o tym dlaczego pomnik Ronalda Reagana stoi w Warszawie

Dla Rona Paula, mam głęboki szacunek, jakbym był Amerykaninem to zastanowiłbym się nad pójściem na wybory ten jeden raz w życiu

I proszę nie wyciągajcie Korwina-Mikke bo jak ostatnio przeczytałem na jego blogu co ten zjeb pisze na temat pedofilii to mi się rzygać chciało

Razer_GT

2012-01-15, 17:58
Powiem tak: to co się dzieje na tym świecie to jedno wielkie gówno.
Ludzie ogarnijcie się- nie widzicie tego? Wszystko jest po kontrolą- nad WSZYSTKIM czuwa i trzyma łape jedna organizacja. Wszyscy jesteśmy kupieni.

Pewnie zaraz niejeden powie "O, debil", "kretyn" itp, Ale swoje wiem. Pare ciekawych artykułów i filmików się pojawiło tutaj na sadistic'u, niektóre potwierdzały moje przypuszczania, niektóre poszerzyły troche wiedze... Od czego by tu zacząć...

Filmik na temat "ataku" na WTC w 2001 to chyba tu większość widziała: jeden wielki teatr. Budynek został wyburzony, a nie zniszczony przez samolot i to było bardzo ładnie pokazane na tym (zawalił się pionowo, temp. spalania paliwa lotniczego nie osiąga temp. topnienia metalu rdzenia itp). To, że świeżo po tym zdarzeniu było sporo zdjęć ciężarówki (!), która wywoziła to co rzekomo pozostało po samolocie, który wpadł w pentagon (i jeszcze twierdzą że akurat żadna kamera tego nie zarejestrowała przypadkiem xD ), a teraz tego już nigdzie nie potrafie znaleźć. Na prawde niezłe jaja. :) tą sprawe uważam póki co za największy przekręt naszych czasów.

Sprawa "zabicia" Bin Laden'a też jest niezła. Żadnych zdjęć ani innych materiałów. Ok- można by uznać że ostro bronili wydostania się jakichkolwiek fotek czy filmików, ale kurde, wierzycie że on nie żyje? Ile to jest zastrzelić pierwszego lepszego araba i wrzucić go do worka, potem do morza? Jak dla mnie, to o ile w ogóle Amerykanie go pochwycili, to go teraz cały czas przesłuch*ją. Taki człowiek to kopalnia informacji. A amerykanie mają kase, mają swoich chemików itp więc z niego wszystko wyciągną. Posiadają dzięki niemu informacje o całej strukturze "terrorystycznej" w tamtych rejonach. No ale to mi akurat jakoś nie przeszkadza.

Kogo to jeszcze ostatnio amerykańce szukali... A! Kadafi'ego z Libii. No tak. To też jest niezły spektakl. Popatrzmy na to z oficjalnego stanowiska, na którym jesteśmy z racji informacji wpajanych nam przez media:
Kadafi, wielki przywódca Libii, człowiek któremu szkoda byłoby dupy na podcieranie się banknotami 500Eurowymi. Widzieliście którykolwiek z jego skarbców? Ha! Piękne. :) Ogromna hala, gdzie jest pełno zwykłych drewnianych palet, przejeżdżają wózki widłowe i przewożą na paletach poukładane paczuszki w folii. Około 1,5- metra wysokości prostopadłościan, który jest złożony z... banknotów Euro- nie pamiętam już jakich nominałów, ale generalnie robiło wrażenie. Co nam jeszcze media mówią? Że Libijczykom żyło się źle i w ogóle- gówno prawda. Gospodarka Libii tak niesamowicie się rozwijała, że Kadafi w ramach "wj***nia" się w ogólnoświatowy rynek chciał wprowadzić nową walutę w Libii. Nie pamiętam jak to sie nazywało, przykro mi, mam dobrą pamięć, ale krótką. Oprócz denara libijskiego miała wejść DODATKOWA waluta (tak, mieli mieć 2 waluty w obiegu), która de facto z ówczesnym zapleczem jakie chciał wpompować Kadafi, miała rozj***ć Dolara Amerykańskiego na łopatki. No i to sie USA nie spodobało- dlatego wywołali cały ten spór, wojne domową itp. Jakoś robi się jaśniej? :)
Jestem przekonany, że Kadafi albo teraz gdzieś siedzi na wyspach i sie śmieje ze wszystkiego, albo siedzi w celi obok BinLadena. Poza tym- jeżeli mielibyście tyle kasy pochowanej, szukają was miliony ludzi żeby zabić- to nie prościej wziąć 2 podwładnych, zrobić im operacje plastyczne aby mieli właśnie twarz Kadafiego, a samemu zmienić sobie facjate? Pomyślcie o tym.

Co tu sie jeszcze ciekawego dzieje? Rosja!
No tak. Ten burdel, który tam ma miejsce już jest prześmieszny. Putin rządzi wszystkim i nic mu nie podskoczy- taka prawda. Rosje trzyma w rękach od dłuższego czasu. Ale o tym mi sie nie chce pisać, szkoda mi palców.
Ale nawiązując do tego, pamięta ktoś (obecnie to bardziej czy ktoś słyszał) Związek Radziecki? Też tu na sadolu pojawił się kiedyś fajny reportaż/ artykuł o podobieństwie Unii Europejskiej do ZSRR. Nawet sobie nie wyobrażacie ile jest podobieństw. A wszyscy sie pchamy do Unii, bo będzie fajnie. No to k***a mamy... Paliwo skoczyło wiecie dlaczego? Unijne wymogi cen, dodatkowe podatki itp. Droższa żywność- oo, teraz ktoś zaraz pie**olnie posta, że dzięki temu że jesteśmy w Unii to mamy gdzie wysyłać nasze towary. Dupa, dupa, dupa! Jak w innym kraju czegoś potrzeba, to sie k***a oglądają wszędzie gdzie to można dostać! Jakby na biegunie rosły gruszki, to by k***a biegun nie był w Unii a wszyscy by importowali gruszki z bieguna.
Ehh. Dobra, UE lekko naświetlona, ide dalej.

A to może jeszcze wróce do USA.
National Defense Authorization Act (NDAA)- nie każdy wie, bo media nie trąbią o tym. Ludzie, przecież to jest niemalże to samo, co Jaruzelski powiedział Polsce swego czasu. Tylko że wtedy nie było wiki, a media nie były odpowiednio rozwinięte i jeszcze były "wolne". Teraz jest jeszcze krótki czas, gdzie internet jest w MIARE wiarygodnym źródłem. A wiecie co będzie 28 stycznia? (albo 26, nie pamiętam). Wiele znanych portali takich jak wikipedia, facebook, yahoo itp mają na cały dzień być niedostępne z racji manifestacji przeciwko SOPA. (nie jestem no-lifem więc nie bede płakał z powodu fejsa). A co to SOPA? Nowa ustawa, która ma wejść (chyba pod głosowanie dopiero) w USA, która mówi o tym, że Departament Sprawiedliwość USA może, po nakazie sądowym, który będzie czystą formalnością, będzie mógł przejąć jakąkolwiek stronę internetową oraz/ lub edytować znajdującą się na niej treść. Jeżeli to wejdzie to nawet za 3 miesiące nie znajdziecie już żadnych artykułów na necie dotyczących wątpliwości ataków na WTC czy NDAA czy innych. :) Taka prawda...

Możecie mówić, że piszę bzdury, że jestem "nieogarniającym świat dzieciakiem", ale k***a, mam 21 lat i widze co sie dzieje dookoła mnie.
Mam jeszcze inną fajną teorię spiskową (haha- może faktycznie jestem upośledzony xD ), na temat komuny. :D Może akurat to co widze pokrywa się z czymś innym, ale jadąc rano tramwajem na uczelnie nie wyłączam mózgu na pół dnia jak 90% społeczeństwa. Widziałem zupełnie niedawno we Wrocławiu pare napisów (na murach, naklejki w tramwaju), które powinny dać coś do myślenia. Np. raz w nocy jak wracałem po paru piwach od kumpli widziałem na bilboard'zie czarny napis na białym tle: "Ludzie, otwórzcie oczy". Co ciekawego nie było w dolnym rogu żadnego innego dopisku, loga itp. No ale stwierdziłęm "hmm, jakaś pewnie reklama, do czegoś pewnie nawiązuje..". No ale jak rano wstałem to już bilboard był pozdzierany. :) No to Ci przypadek! Niesamowite...
Uprzede paru zapadniętych debili- nie, nie ćpam, trawy nie jaram (no może czasem ;) ) i nie mam żadnych halucynacji. Nawet teraz jestem trzeźwy!

Do czego dążę w swojej wypowiedzi? Sam nie wiem. Po prostu jak patrze na to otępiałe społeczeństwo to obawiam się o swoją przyszłość...

Czy myślenie boli? A może wyszło z mody? Albo jestem totalnym świrem i tylko cudem funkcjonuję w tym całkowicie normalnym społeczeństwie?

Miłego wieczoru.

Gonzoitano

2012-01-15, 18:40
A tym czasem w Europie...



troche ch*jowe tłumaczenie


@up

26 (28) wikipedia niedostępna? Ciekawa sesja będzie...

efer

2012-01-15, 18:57
Razer_GT napisał/a:


temp. spalania paliwa lotniczego nie osiąga temp. topnienia metalu rdzenia itp


Trzeba naprawdę bardzo nie chcieć zrozumieć co działo się 11 września z wieżami WTC, żeby dalej powtarzać ten przewałkowany już milion razy debilny argument pseudo-oświeconych teoretyków spiskowych.
Pożar z udziałem paliwa lotniczego osiąga TEMPERATURĘ KRYTYCZNĄ stali i to w bardzo szybkim tempie, rosnąc zresztą po tym cały czas dalej. Temperatura krytyczna, to taka temperatura przy której stal traci swoją wytrzymałość i zaczyna się zwyczajnie odkształcać jak plastelina. Nie potrzeba do tego temperatury topnienia. Zapamiętać i nie mącić.

krajan

2012-01-15, 19:44
fezer44 napisał/a:

Nie chcieliście Adolfa Hitlera , to teraz klękajcie przed żydami,będziecie poniżani przez Murzynów, arabów i razem będziecie z nimi musieli żyć ,z Polski zrobi się afryka tak samo jak reszta krajów zachodniej Europy,przykładem jest Francja.



Chyba spałeś na lekcjach historii, Polacy wg. hitlera byli podrasą człowieka, która miała ustąpić miejsca aryjczykom(eksterminacja).

aras0992

2012-01-15, 20:13
Jak się cieszę że nareszcie na sadolu pojawiają się takie filmy !!!
Coś ewidentnie się ruszyło mega piwo leci!

Razer_GT

2012-01-15, 20:15
efer napisał/a:


Trzeba naprawdę bardzo nie chcieć zrozumieć co działo się 11 września z wieżami WTC, żeby dalej powtarzać ten przewałkowany już milion razy debilny argument pseudo-oświeconych teoretyków spiskowych.
Pożar z udziałem paliwa lotniczego osiąga TEMPERATURĘ KRYTYCZNĄ stali i to w bardzo szybkim tempie, rosnąc zresztą po tym cały czas dalej. Temperatura krytyczna, to taka temperatura przy której stal traci swoją wytrzymałość i zaczyna się zwyczajnie odkształcać jak plastelina. Nie potrzeba do tego temperatury topnienia. Zapamiętać i nie mącić.



ehhh, prawie Ci wyszło, ale niestety nie masz całkowitej racji.
Dlaczego? To co mówisz mogłoby być prawdą gdyby:
1)dużo paliwa lotniczego znajdowało się blisko ŻELBETONOWEGO rdzenia
2)byłyby ograniczenia z racji ścian itp (przewiew)
3)stal zastosowana w rdzeniu budynków WTC była de facto ze stali słabej lub średniej jakości

Oto moje argumenty:
1a) w Boeingu konstrukcyjnie ok. 80% paliwa znajduje się w skrzydłach- jakoś ciężko żeby całe to paliwo wleciało zassane przez kadłub wprost do wnętrza budynku- przecież jak pie**olnął to skrzydła nie złożą się do przodu jak ręce atomówki i nie wlecą do środka
1b) przyjmując że jednak stałoby się jak pisałem wyżej, to skoro samolot wbiłby się tak GŁĘBOKO w budynek, to złamałby się on od samego uderzenia samolotu.
2)temperatura spalania paliwa lotniczego na powietrzu mieści się w granicach 250-350*C, w ODPOWIEDNICH warunkach może dojść do 700-800*C. Takich specjalnych warunków tam na pewno nie było. :) No ale nie żałujmy sobie- powiedzmy że osiągnęła te 500, no dobra, 600*C ! :)
3) Temperatura krytyczna dla stali owszem wynosi 500-700*C, ale jest dla stali średniej jakości. :) Nie chce mi sie wierzyć, żeby na tak niesamowicie zajebiście ważny element takiego budynku zastosowano dupowatą stal.

Także drogi efer'ze, tu sie z Tobą nie zgodzę. :) Nie twierdzę również że wszystko to, co mówię jest prawdziwe i nadaje się do dekalogu czy na wikipedie, ale wiem coś o metalach i stal w wysokiem temperaturze owszem jest plastyczna, ale nie jak plastelina. :)

PapierowyUmysł

2012-01-15, 20:55
madejson napisał/a:



Inception soundtrack, Hans Zimmer :)




niestety nie Incepcja :)

Hans Zimemr - Time :)

si...........er

2012-01-15, 21:16
nie chce arabusów w Polsce, jak mozna nie kochac własnych dzieci, zyc w syfie i marzyc o przyszłości na drugim świecie wysyłając dzieciaka w samobójczym ataku, oni nie maja uczuc wyzszych, precz sp***alajacie do siebie

Goly567

2012-01-16, 00:01
Co do materiału odnoszącego się do Europy to może ktoś wie z jakiego filmu zostały wykorzystane sceny?

Dla wszystkich ciekawskich i tych którzy chcą się pobawić w jasnowidza proponuje:
1. Iść do najbliższej biblioteki,
2. wypożyczyć książkę "Największe spiski ostatniego stulecia" – Vankin J., Whalen J.
3. Przeczytać rozdział w którym wyjaśniane jest jak się przeprowadza wybory w USA.
4. Cieszyć się i jednocześnie smucić wiedzą.

Pewnie lektura wciągnie do tego stopnia że większość przeczyta całość. Oczywiście książka ma swoje lata więc nie ma tam tego o czym mówi Ron Paul. Jak ktoś ma coś ciekawego i godnego uwagi do przekazania w tej materii liczę na mail lub PW.