18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Romantyczna historia

Ponury Knur • 2011-10-25, 10:27
- Krzychu, a ty wiesz, jak ja się ze swoją Ilonką poznałem?
- Nie...
- W kolejce w aptece. Po gumy stałem.
- Nie gadaj!
- Poważnie. Ona za mną w kolejce stała. Ja brałem sobie na zapas - mówię do sprzedawczyni: "Proszę sześć prezerwatyw". Patrzę - Ilona (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak ma na imię) stoi za mną i się uśmiecha. Zrozumiałem, że nastał mój czas. Obejrzałem ją tak od stóp do głowy i rzucam do sprzedawczyni: "Proszę siedem". W kolejce za nami słychać śmiech, ja błyszczę po prostu...
- Ekstra!
- No tak. A ona do mnie: "Co tak mało? Bierz od razu dwanaście!" Ja zaniemówiłem, kolejka zamarła...
- I co, co??
- No, kupiłem dwanaście, już chciałem odchodzić, ale rzucam do niej na odchodne: "To co, poczekać?", na co ona: "No, będziesz musiał poczekać..." i do sprzedawczyni: "Paczkę tamponów poproszę".

Da...........ki

2011-10-25, 23:44
djpolb napisał/a:

k***a następny co kopiuje kawały z monstera. Brawo za asertywność .

japie**ole powiedz ze trollujesz prosze :homer:

Cpt. Obvious

2011-10-25, 23:46
@djpolb
Skoro znasz na pamięć definicję to czemu tak ch*jowo zastosowałeś w praktyce? :emo:

MortiCRX

2011-10-26, 02:32
@djpolb

Widać, że nawet znając definicję dalej za ch*ja nie możesz ogarnąć co to znaczy :D

EasyMedia

2011-10-26, 03:34
Dlaczego nikt nie komentuje fantastycznego kawału? Wszyscy tylko pieprzą coś o asertywności. :(

ptrson

2011-10-26, 20:23
djpolb napisał/a:

k***a następny co kopiuje kawały z monstera. Brawo za asertywność .


Ty mi tu nie bądź taki prymas bo Cie będę musiał zdeklinować

EasyMedia napisał/a:

Dlaczego nikt nie komentuje fantastycznego kawału? Wszyscy tylko pieprzą coś o asertywności. :(



a kawał bardzo zacny, z pięknym zakończeniem i świetnym morałem, aż chce się powiedzieć: już był w ogródku...
dla takich historii warto kupywać kondony w aptece zamiast w biedronce ;)