18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolnicy przełamują policyjną blokadę

GeorgeHarvey1 • 2024-02-26, 12:10

Bruksela, siedziba eurocwe*a

Siriuz

2024-02-26, 20:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Do przemyślenia dla fanów Konfederacji i wolnego rynku, których tu pełno. Okazuje się, że popieracie komuchów.



Powiem Ci jaką mam hipotezę. Globaliści obecnie skupują ziemie uprawne na całym świecie. Gates ma chyba przeszło 100tyś ha ziemii w USA, to obszar większy niż dwie Warszawy. Jeff Bezos podobnie. Na Ukrainie pomordowano lub przepędzono ludzi aby przejąć ich ziemie. Powstaną gigantyczne prywatne przedsiębiorstwa rolne, z nowoczesnym sprzętem i wysoko zautomatyzowane. Żaden rolnik z jego kilkoma czy kilkunastoma ha ziemi nie będzie w stanie z nimi konkurować cenowo. Niby fajnie, będzie taniej i ekologicznie. Problem w tym, że takie monopole praktycznie ZAWSZE mają fatalne skutki, zarówno cenowe jak i jakościowe. Wszyscy będą żarli to co ktoś sobie wymyśli. Nie będziesz miał wyboru czy chcesz GMO czy nie, czy pszenicę z dodatkiem preparatu przeciwwirusowego czy nie.

Ta konkurencja o której piszesz to dumping cenowy, i nie ma wiele wspólnego z konkurencyjnością. Jej celem jest zniszczenie małego i średniego rolnictwa rodzinnego. A jeśli ktoś myśli że bycie rolnikiem to taki high life, to proszę bardzo - ziemia uprawna nie jest droga, każdy może spróbować.

TwójCzarnyPan napisał/a:

Z twojego wykresu wynika, że po 2004, czyli po wstąpieniu do Unii wzrost naszego PKB dostał kopa i zaczął przyspieszać. I przyspiesza nadal.
Chyba nie to chciałeś udowodnić, co? Cóż, kacapską propagandę trzeba robić z głową żeby się nie zaorać samemu.



Coś tam słyszysz, że dzwoni ale spod gówna propagandy globalistów nie do końca czujesz chyba skąd.

MRZ02

2024-02-26, 21:26
Shoah333 napisał/a:

Niech rozpie**ola tych psow z europarlamentu



Pies ma więcej zasad i wierności niż te kurestwo z brukselki

Bul_od_bytu

2024-02-26, 21:52
pazuzu napisał/a:

faktycznie, od rana napie**alają o tym w tvn24. chciałeś zabłsysnąć i nie wyszło
gdyby nie ten eurokołoz to nasi rolnicy by strajkowali na 20 letnich starych traktorach a nie na nowych za pół bańki



Bogactwo kraju nie bierze się z "dotacji" tylko z pracy narodu. Nie wiedziałem, że w 20 lat wyhodujemy idiotów, którzy myślą, że jak wstąpiliśmy do UE to wujek Hans postanowił, że sam nie zje, ale da Polsce i dzięki temu jest jak jest.

Może odstaw TV bo jak widać robi ci błoto z mózgu 8-)

Dżoana38

2024-02-26, 22:01
Oby jutro rolnicy roznieśli Wiejską w Wawie!!!

worms84

2024-02-26, 22:27
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Coś pięknego. Do tego dla wątpiących, kolejny raz się potwierdza, że psy są dla władzy i do gnębienia ludu.



Gdyby nie te psy zaj***ł bym cię siekierą za samo to żeś tępy ch*j.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-02-26, 22:45
pazuzu napisał/a:

Chcesz wiedzieć jakby wyglądała polska gdyby nie unia? Pojedz na Białoruś albo Ukrainę, tak właśnie byśmy wyglądali, kolejny postradziecki pie**olnik. Czy unia ma poj***ne niektóre zasady? Oczywiście czy jest idealna? Oczywiście że nie ale nadal jest więcej z niej dobrego niż złego



Ja pie**ole ale ty głupi jesteś.

KewinDeBrujne

2024-02-27, 07:26
Rolnicy i górnicy dwie najbardziej sp***olone, upośledzone grupy.

smc

2024-02-29, 00:17
alucard321 napisał/a:

Bo polityka to taka k***a, gdzie stołki obsadza się kumplami, a nie profesjonalistami z danych dziedzin, którzy wiedzieliby co robią. Kumple za to zainkasują pensję plus kasę od lobbystów i jest git. W ogóle całe te lobbowanie powinno być zakazane i karane.




No ja tak mam i sobie chwalę. Honorem się nie najesz, a kilkadziesiąt koła miesięcznie jednak wpada. Będę miał emeryturę wyższą niż wasze roczna dochody.
Jeszcze rok i będę miał neostradę w Szwajcarii...

LongTrail

2024-02-29, 04:25
@Manolito666

Brussels is shithole. I hated it.