18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Róh narodofy

ChomikAdrian • 2013-10-15, 10:17
Wielka demonstracja przeciw posłowi pod kościołem.



"Wszystko, co napisaliśmy, jest prawdą - twierdzi. Powołuje się przy tym na "religię katolicką, która zabrania aborcji".
Zapytaliśmy, czy Ruch Narodowy będzie pomagał rodzicom wychowującym ciężko chore dzieci. - Tak, planujemy zbiórkę zabawek - odpowiedział Lewicki."

o k***a... :lol: :homer:

Źródło

ChomikAdrian

2013-10-15, 11:39
Tupolew18 napisał/a:

A jednak na sadolu jest sekcja lewacka


@Amraith


Olewam całą lewice oraz całą prawicę ciepłym moczem.
Po prostu włącz myślenie - to wystarczy.

W Polsce używanie zwrotów lewica / lewak / prawica jest trochę debilne. Przykład PiS - sami siebie określają jako partię prawicową, a tak naprawdę PiS można odczytać jako 'Populizm i Socjalizm', wystarczy poczytać ich program, posłuchać wypowiedzi co niektórych -w wielu miejscach ich programu głównie dotyczącego gospodarki czy ulg i przywilejów nie powstydziłaby się partia Leszka Millera albo inna, mocno lewicowa / socjalistyczna partia.

Amraith napisał/a:


I żeby było jasne, lewactwo chce aborcji wedle uznania (mój brzuch, moja sprawa, płód to nie dziecko etc.), podczas gdy prawica chce chronić te dzieci jako ludzi którymi są.

I na tym możnaby dyskusje zakończyć, bo tylko się pompujecie jak zdechłe świnie w drugiej fazie rozkładu.





Kup mu pluszowego misia Amraith

Ps. dzięki za wyjaśnienie, co to lewica a co to prawica - nie byłem pewien, teraz już wiem, że chodzi tylko o kwestię stosunku do aborcji. :lol:

NieWiemZeWiem

2013-10-15, 11:45
@chomikadrian

Co do obrazka jego zmiany było można dostrzec już bardzo bardzo wczesnych etapach rozwoju. Gdyby jego lub jej matka tylko zechciała chodzić do lekarza i się badać mogła do tego nie dopuścić. Wtedy jestem za aborcja ale nie mozę być tak że matka ma w dupie wszystko a potem płacz ze urodzi się niedorozwinięte dziecko. Po trzecie nie wiadomo czy matka tego dziecka z obraza nie piła,paliła itp. więc mogło być tak, że jest to jej wina że urodziła istote ludzką o nienormalnym wyglądzie dlatego powinna ponieść konsekwencje typu opieka nad nim.

Amraith

2013-10-15, 11:45
@upx2
Temu facetowi się nie przyda a dziewczynka ma zapewne około 15 lat teraz, więc również miś jej zbędny.

Po drugie, w dupie mam co ludzie z partii czy jakiś innych tworów mówią. Bo znam założenia wszystkich IDEOLOGII.

Po trzecie, doczytałeś to o świniach? Bo zaraz chyba pękniesz.

P.S. To jest tylko jedna z różnic, gimbusie.

Zofar

2013-10-15, 11:49
NieWiemZeWiem @ napisał : "Po drugie chodziło mi o to, że jeśli laska się r*cha i ma w dupie badanie się to powinna "za kare" urodzić to dziecko i się nim zajmować."

Bardzo ciekawa teoria, ale nie trzeba dużego wysiłku umysłowego żeby dojść do wniosku kto bedzie w takim układzie poszkodowany :> DZIECKO ! taka matka która za kare wychowuje dziecko to czy naprawde uważasz , że jest odpowiednia dla dziecka? Będzie sie na nim wyżywać , nie nauczy go niczego dobrego a co najgorsze może postąpić jak Katarzyna W lub jej podobne mutanty gentyczne zwane przez pomyłke kobietami...

Miło by było żebyś nie reagował emocjonalnie , podawał sensowne argumenty i nie podpierał sie tym że ktoś Cie poparł . Każdy ma swoje zdanie a Ty próbujesz narzucić swoje :>
PS: nie przestaniemy pie**olić wiesz taka ludzka natura :)

McMenel

2013-10-15, 11:50
Mówiąc o ideologiach och jak fajnie się człowiek czuje kiedy myśli sobie jak kiedyś PiS krzyczało o Czeczenach iż to wojownicy o wolność , jacy oni bohaterscy jacy wspaniali. Jakoś dziś nie słyszę tych peanów na ich cześć. Czemu bo to pie**oleni terroryści którzy w imię swojego pie**olonego Mahometa mordują. To samo mówił Mikke o Czeczenach. I k***a popierał tych terrorystów. I żaden z k***a polityków nawet nie miał na tyle honoru żeby k***a za to przeprosić. I właśnie w takich ludziach widzicie rządzących ?? k***a mać albo ja jestem poj***ny albo to z wami "prawiczami" jest coś totalnie nie teges.

~tip.top

2013-10-15, 11:51
McMenel napisał/a:


Skoro nie jesteś ekspertem to po ch*j się odzywasz ??


Bo mam prawo żeby się wypowiedzieć jak każdy. Ty też ekspertem nie jesteś a zabierasz głos więc nie wiem o co Ci chodzi. A na przyszłość więcej kultury proszę.

frankenstein

2013-10-15, 11:52
k***a ... znowu lewackie ścierwa będą prowadzić ożywioną dyskusje(czyt. pie**olenie) z szeroko pojętą prawicą.

do cholery jak ja miałbym się taki urodzić sam bym się pępowiną udusił.


Gorgor

2013-10-15, 11:52
NieWiemZeWiem napisał/a:

Nie rozumiem jednego...ludzie się oburzają gdy człowiek zadźga innego człowieka ale k***a jeśli matka ma zabić własne dziecko to nagle wielkie halo, że k***a ona ma prawo do tego...tylko dla tego, że jeden człowiek jest w piździe a drugi po za nią?! Ja rozumiem aborcję do 3 tygodni gdy da się określić(lub w przyszłości będzie można-lepsza technologia), że dziecko będzie niepełnosprawne itp. ale k***a późniejsze terminy gdzie to coś można nazwać już istotą ludzka? Ludzie tu nie chodzi o to czy jestem wierzący czy nie, czy to każe mi kościół czy sumienie...logika podpowiada mi, że to jest morderstwo, tak samo dlaczego nikt z was(za aborcją) nie podejdzie do kaleki na ulicy i go nie zadźga? Przecież jest niepełnosprawny a matka pewnie się z nim męczy więc pomóżmy jej ćwiartując jego ciało na żywca no k***a.

Dla mnie jak już mowiłem powinna być dozwolona aborcja do 3 tygodnia rozwoju płoda(nie chce mi sie sprawdzać kiedy biologicznie to coś zaczyna żyć sobą w brzucgu i można nazwać istotą)
Po drugie jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu(ale w tym wypadku zgwałcona laska powinna się badać co chwilę aby jak najszybciej zrobić aborcje lub wziąć poraniającą tabletke)
a także jeśli ciąża zagraża życiu matki(no tutaj takie komplikacje mogą wyjść wcześniej więc tutaj można przedłużyć ten okres aborcji chociaż tak ciężko mi to mówić).

Co do narodowców wiem, że mógł się ktoś pod nich podszyć. Mam na roku lewaka 110% który myślał że też jestem lewakiem(mam poglądy lewackie i prawicowe bo mam porpsotu logiczne a każda z tych stron ma coś dobrego), że organizuje akcję z ziomalami aby podszywać się pod prawicowców i psuć im opinie jak na przykład powyżej to pokazuje obrazek.




Za aborcją są ci którzy się urodzili...dziwne.




Młody jesteś i jeszcze nie myślisz po swojemu tylko tak jak Cię nauczyli. Wypowiadać powinny się osoby, które miały do czynienia z takimi dylematami a nie teoretycy i pseudo moraliści. Poza tym tu chodzi o PRAWO do aborcji a nie przymus usuwania ciąży. Żyjemy w kraju gdzie pigułkę wczesnoporonną trzeba zamawiać za granicą bo u nas za to idzie się siedzieć. Nawet pigułkę "po" nie tak łatwo zdobyć. Wstyd mi za to zacofanie.

Sambor_Wielki

2013-10-15, 11:53
Ruch Narodowy - Sekcja obrony życia poczętego :D

Amraith

2013-10-15, 11:54
McMenel napisał/a:

Mówiąc o ideologiach och jak fajnie się człowiek czuje kiedy myśli sobie jak kiedyś PiS krzyczało o Czeczenach iż to wojownicy o wolność , jacy oni bohaterscy jacy wspaniali. Jakoś dziś nie słyszę tych peanów na ich cześć. Czemu bo to pie**oleni terroryści którzy w imię swojego pie**olonego Mahometa mordują. To samo mówił Mikke o Czeczenach. I k***a popierał tych terrorystów. I żaden z k***a polityków nawet nie miał na tyle honoru żeby k***a za to przeprosić. I właśnie w takich ludziach widzicie rządzących ?? k***a mać albo ja jestem poj***ny albo to z wami "prawiczami" jest coś totalnie nie teges.


Z tym że PiS to lewica.
Zmieńmy troche ostatnie zdanie
Cytat:

k***a mać albo ja jestem poj***ny albo to z wami "lewakami" jest coś totalnie nie teges


I teraz się wszystko zgadza. :spoko:

NieWiemZeWiem

2013-10-15, 12:25
Zofar napisał/a:

NieWiemZeWiem @ napisał : "Po drugie chodziło mi o to, że jeśli laska się r*cha i ma w dupie badanie się to powinna "za kare" urodzić to dziecko i się nim zajmować."

Bardzo ciekawa teoria, ale nie trzeba dużego wysiłku umysłowego żeby dojść do wniosku kto bedzie w takim układzie poszkodowany :> DZIECKO ! taka matka która za kare wychowuje dziecko to czy naprawde uważasz , że jest odpowiednia dla dziecka? Będzie sie na nim wyżywać , nie nauczy go niczego dobrego a co najgorsze może postąpić jak Katarzyna W lub jej podobne mutanty gentyczne zwane przez pomyłke kobietami...

Miło by było żebyś nie reagował emocjonalnie , podawał sensowne argumenty i nie podpierał sie tym że ktoś Cie poparł . Każdy ma swoje zdanie a Ty próbujesz narzucić swoje :>
PS: nie przestaniemy pie**olić wiesz taka ludzka natura :)




Oczywiście też masz racje ale nie narzucam komuś jak mają robić tylko pokazuje co jest moim zdaniem, moim, takie "pośrodku" probuje znaleźć złoty środek na ten dylemat i też prowokuje do tego aby zobaczyć wasze zdanie, dzięki czemu mogę zmienić poglądy bo czegoś nie dostrzegłem ale wy to zobaczyliście itp. Ja jeszcze pod uwagę biorę to, że czym więcej dzieci(nawet te porzucone do domu dziecka) jest czyms lepszym niż zmiksowane w blenderze. Biorę to pod uwagę bo mamy ten niż demograficzny i wole takie dzieciaki(odpowiednie domy dziecka moga naprawdę dużo dobrego zdziałać) niż dzieciaki ciaptaych i innych dzikich imigrantów.
Spróbuje jeszcze dodać to, że moja koleżanka stwierdziła "gdy okaże się, że moje dziecko nie będzie miało jednej ręki lub nogi to będę prosiła o aborcje" chodziło jej o to że dziecko będzie zdrowe umysłowo itp. tylko że nie będzie miało jednej kończyny. Po prostu zbyt luźne prawo do aborcji spowoduje paranoje tak jak polityka multikulti lub walka z rasizmem...te dwie rzeczy są aż nadto wykorzystywane. O tabletce na poronienie się zdzwiłem bo koleżanka dostała bez problemu u ginekologa , może nie legalnie...
(jajko było zapłodnione ale jeszcze nie przyczepiło się ścianki macicy)
Co do tego że "karą będzie urodzenie dziecka", no mogę powiedzieć że jest dużo sytuacji gdy nagle kobiety po urodzeniu się zmieniają i stają się dojrzałe lub dopiero po jakimś czasie ALE się stają.

No do takiego tematu troche emocjonalnie można podejść, nie bądźmy zimnymi draniami. Moja dziewczyna stwierdziła, że zrobi aborcję nawet zdrowego dziecka tylko dla kariery.

Z drugiej strony mógłbym się na takie coś zgodzić ale tylko i wyłącznie gdyby dziecko było wpadką i własnie do tego okresu 3 tygodni od rozwoju płodu. A nie że planujemy bachora a w czasie ciązy ona dostaje propozyjce wyższego stanowiska i zapala się lampka" czas usunąć zło z p*zdy"...no tak nie może być, że usuwamy kiedy nam się chcę

Jak widać nie mam jeszcze stanowczego głosu w tej sprawie i szukam złotego środka

McMenel

2013-10-15, 14:29
Amraith napisał/a:


Z tym że PiS to lewica.
Zmieńmy troche ostatnie zdanie

I teraz się wszystko zgadza. :spoko:



I co może kura jestem lewakiem co ?? Jestem liberałem nie j***nym lewakiem. Chce swobód obywatelskich nie pie**olonego totalitaryzmu spod znaku JKM. Który ciepło i mile wypowiada się o reżimach i uznaje je za najlepszy system sprawowania rządów. JKM z prawicą i z liberalizmem ma tyle wspólnego co Kaczyński.

Amraith

2013-10-15, 16:28
McMenel napisał/a:



I co może kura jestem lewakiem co ?? Jestem liberałem nie j***nym lewakiem. Chce swobód obywatelskich nie pie**olonego totalitaryzmu spod znaku JKM. Który ciepło i mile wypowiada się o reżimach i uznaje je za najlepszy system sprawowania rządów. JKM z prawicą i z liberalizmem ma tyle wspólnego co Kaczyński.



Jesteś świetnym przykładem dlaczego demokracja to zły system.
A jak czegoś chcesz to rusz dupe i coś rób w tym kierunku zamiast płakać na sadolu.

Zofar

2013-10-15, 18:17
NieWiemZeWiem napisał/a:


Jak widać nie mam jeszcze stanowczego głosu w tej sprawie i szukam złotego środka



Miło że wszedłeś na droge dyskusji . Fajnie że rozumiesz że każdy człowiek ma swoje zdanie i po to mamy rozum by dyskutować. Musisz jednak wiedzieć że jeszcze sie taki nie urodził kto by każdemu dogodził. Złotego środka nie znajdziesz niestety . W dzisiejszych czasach trzeba wybierac mniejsze zło dla dobra ogółu . W tym wypdku te 3 przypadki w których aborcja jest dozwolona się sprawdzają . Pamiętaj że matka i lekarz decydują o aborcji w przypadku komplikacji więc jesli sie okaze że dziecko urodzi sie bez ręki to lekarz (nawet jesli matka powie nie chce miec kaleki) powiedziec że to nie jest wystarczający powód do aborcji
PS : Odnośnie ciapatych i innych . Nie dażę ich sympatią , ale dzieci nie są winne że mają takich rodziców więc nie należy ich degradować z powodu religi , skóry itp bo ważne kto je wychowa a nie kto zrobił :-)

sa...........os

2013-10-15, 19:01
Cytat:

A jednak na sadolu jest sekcja lewacka



Nie, na sadolu to jest jedynie hipersekcja zjebów nazywających wszystkich rozsądnie myślących (których i tak jest tu niewielu) od lewaków (bo to teraz modne w gimnazjach widać). Tak to jest jak się podąża za stadem i klepie to co wszyscy ćwierćdebile w okół, zamiast odrobinę się wysilić i mózgu użyć, czy napisać coś TRAFNEGO od siebie.