18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinne oglądanie mieszkania

CrazyEdek • 2023-12-15, 16:21
ul. Alternatywy 4.


Myxxer

2023-12-15, 16:25
made in china

outsidre

2023-12-15, 16:31
akurat mówią po turecku.

~_Yarko_

2023-12-15, 16:35
Polecę klasykiem:


Caanonierka

2023-12-15, 16:54
Mnie założone przez ADM okno-jedno skrzydło-wypadło 2 x ! Raz,mnie zaskoczyło i zwaliło się na stojak z kwiatami,dzięki temu się nie stłukło..Przy otwieraniu..Drugi raz-ponieważ została trauma-otwieram bardzo ostrożnie i powoli-wypadło ale się nie zwaliło,tylko oparło stojąc,na framudze..Ze mną,zmartwiałą ze strachu..Sobota;w necie znalazłam Pogotowie Okienne..Przyjechało 2 fachowców,wstawili,fachman powiedział,że "nie było dokręcone"-czy "skręcone"-dlatego wypadało!Że to w tym roku (zdarzenia-2 lata temu)-mają już 4-ty taki przypadek!Jeden był z oknem balkonowym,które wypadło na kobietę i poważnie ją zraniło,neurologicznie. !140 zł,pogotowe,sobota!Nie wiem,dlaczego tak się stało;przecież ja,70-cioletnia emerytka-nie dłubałam śrubokrętem u szczytu okna by je rozkręcic?Fabryka "nie dorobiła"? Czy to jakieś działania..sabotażowe firmy montującej,by zamówić i kupić nowe okno?Trauma do dziś! I..raczej bym tego z Chinami nie łączyła,bo to nadużycie..Kogoś kto nigdy nie widział Chin!Ja widziałam 2 x na początku lat 2000-nych i już wtedy czułam się,jak..zawstydzona,zapleśniała,zacofana Europejka! Na YT są filmy,jak wyglądają Chiny!Rozpowszechniacze opinii o "chińskim badziewiu" powinni pooglądać i..sami się powinni skopać w głupie tyłki! :-)

dżonyłojlker

2023-12-15, 17:28
Caanonierka napisał/a:

Mnie założone przez ADM okno-jedno skrzydło-wypadło 2 x ! Raz,mnie zaskoczyło i zwaliło się na stojak z kwiatami,dzięki temu się nie stłukło..Przy otwieraniu..Drugi raz-ponieważ została trauma-otwieram bardzo ostrożnie i powoli-wypadło ale się nie zwaliło,tylko oparło stojąc,na framudze..Ze mną,zmartwiałą ze strachu..Sobota;w necie znalazłam Pogotowie Okienne..Przyjechało 2 fachowców,wstawili,fachman powiedział,że "nie było dokręcone"-czy "skręcone"-dlatego wypadało!Że to w tym roku (zdarzenia-2 lata temu)-mają już 4-ty taki przypadek!Jeden był z oknem balkonowym,które wypadło na kobietę i poważnie ją zraniło,neurologicznie. !140 zł,pogotowe,sobota!Nie wiem,dlaczego tak się stało;przecież ja,70-cioletnia emerytka-nie dłubałam śrubokrętem u szczytu okna by je rozkręcic?Fabryka "nie dorobiła"? Czy to jakieś działania..sabotażowe firmy montującej,by zamówić i kupić nowe okno?Trauma do dziś! I..raczej bym tego z Chinami nie łączyła,bo to nadużycie..Kogoś kto nigdy nie widział Chin!Ja widziałam 2 x na początku lat 2000-nych i już wtedy czułam się,jak..zawstydzona,zapleśniała,zacofana Europejka! Na YT są filmy,jak wyglądają Chiny!Rozpowszechniacze opinii o "chińskim badziewiu" powinni pooglądać i..sami się powinni skopać w głupie tyłki!



Dziwnym zrządzeniem losu, takie rzeczy przytrafiają się tylko kobietom...







... no i może jeszcze "chłopom" z dwiema lewymi rękami, którzy popie**alają w rurkach :lol:

Pantaran

2023-12-15, 17:37
U nas takie rzeczy się nie dzieją. Polacy płacą średnio około 400 tys. (a w kredycie 800 tys.+ 30 lat) A deweloper montuje najwyższej jakości materiały gdyż jest uczciwy i chce by przyszli właściciele żyli szczęśliwie i bezpiecznie. Nieszczelne okna są działaniem celowym by było zawsze świeże powietrze.

SupremeLeader

2023-12-15, 17:49
Caanonierka żeby tradycji stało się zadość, napisałbym żebyś pokazała cycki.

Caanonierka napisał/a:

ja,70-cioletnia emerytka-



Ale pie**olę, chyba sobie odpuszczę.

bananowyNihilista

2023-12-15, 17:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dziwnym zrządzeniem losu, takie rzeczy przytrafiają się tylko kobietom...
... no i może jeszcze "chłopom" z dwiema lewymi rękami, którzy popie**alają w rurkach



Coś w tym jest bo jak moją kobitę zabrałem pierwszy raz do rodziców to otworzyła drzwi balkonowe na taras w taki sposób, że górny zawias puścił i jak jebnęła z tymi drzwiami... ja byłem piętro niżej i serio myślałem, że na okolicznym poligonie chyba strzelają bo pie**olnęło aż miło... cud, że siebie i nikogo nie pozabijała :P

Ale żeby nie było, w domu staruszków kilka takich drzwi, lata historii w tym wiele udanych otwarć, zamknięć, wyjść, wejść, masa ludzi, bliskich, dalekich, trzeźwych, pijanych... a przyjechała niedojda i pierwszego dnia zmontowała wejście smoka.

Najciekawsze było po wszystkim... mama z niedojdą się spiknęły, ustaliły przebieg wydarzeń i im wyszło z tej babskiej logiki, że to moja wina... nie docierało, że mnie tam nawet nie było... Czy coś takiego przewidzisz... no nie przewidzisz.

dgfdfg

2023-12-15, 18:14
jaka ładna dziewczynka, ciekawe czy jak dojrzeje to będzie taśmowo ojebywać pałki, chyba że już to robi

darek1234

2023-12-15, 18:29
bananowyNihilista napisał/a:

Coś w tym jest bo jak moją kobitę zabrałem pierwszy raz do rodziców to otworzyła drzwi balkonowe na taras w taki sposób, że górny zawias puścił i jak jebnęła z tymi drzwiami... ja byłem piętro niżej i serio myślałem, że na okolicznym poligonie chyba strzelają bo pie**olnęło aż miło... cud, że siebie i nikogo nie pozabijała
Ale żeby nie było, w domu staruszków kilka takich drzwi, lata historii w tym wiele udanych otwarć, zamknięć, wyjść, wejść, masa ludzi, bliskich, dalekich, trzeźwych, pijanych... a przyjechała niedojda i pierwszego dnia zmontowała wejście smoka.
Najciekawsze było po wszystkim... mama z niedojdą się spiknęły, ustaliły przebieg wydarzeń i im wyszło z tej babskiej logiki, że to moja wina... nie docierało, że mnie tam nawet nie było... Czy coś takiego przewidzisz... no nie przewidzisz.



Ale jaja... Moja pierwsza żona zrobiła to samo w wynajmowanym mieszkaniu, w którym już trochę mieszkaliśmy. Na łóżku niemowlę, a tej się zachciało regulować okno w zimie na 4 piętrze. Okno wpadło na nią i tak stała trzymając je i nie wiedząc co zrobić. Mnie nie było, ale jakoś dała radę. ch*j go wie jak

Martyna666

2023-12-15, 19:54
dgfdfg napisał/a:

jaka ładna dziewczynka, ciekawe czy jak dojrzeje to będzie taśmowo ojebywać pałki, chyba że już to robi



lecz się stulejko... widzę sporą nienawiść do kobiet.. co żadna nie dała i wszystkie plują bo jesteś brzydki stulejaro? XD

smc

2023-12-15, 20:51
Moja pierwsza żona wybiła szybę w mieszkaniu drugiej żony. Kobiety nie mają głowy do technicznych spraw...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-12-16, 00:35
Caanonierka napisał/a:

Mnie założone przez ADM okno-jedno skrzydło-wypadło 2 x ! Raz,mnie zaskoczyło i zwaliło się na stojak z kwiatami,dzięki temu się nie stłukło..Przy otwieraniu..Drugi raz-ponieważ została trauma-otwieram bardzo ostrożnie i powoli-wypadło ale się nie zwaliło,tylko oparło stojąc,na framudze..Ze mną,zmartwiałą ze strachu..Sobota;w necie znalazłam Pogotowie Okienne..Przyjechało 2 fachowców,wstawili,fachman powiedział,że "nie było dokręcone"-czy "skręcone"-dlatego wypadało!Że to w tym roku (zdarzenia-2 lata temu)-mają już 4-ty taki przypadek!Jeden był z oknem balkonowym,które wypadło na kobietę i poważnie ją zraniło,neurologicznie. !140 zł,pogotowe,sobota!Nie wiem,dlaczego tak się stało;przecież ja,70-cioletnia emerytka-nie dłubałam śrubokrętem u szczytu okna by je rozkręcic?Fabryka "nie dorobiła"? Czy to jakieś działania..sabotażowe firmy montującej,by zamówić i kupić nowe okno?Trauma do dziś! I..raczej bym tego z Chinami nie łączyła,bo to nadużycie..Kogoś kto nigdy nie widział Chin!Ja widziałam 2 x na początku lat 2000-nych i już wtedy czułam się,jak..zawstydzona,zapleśniała,zacofana Europejka! Na YT są filmy,jak wyglądają Chiny!Rozpowszechniacze opinii o "chińskim badziewiu" powinni pooglądać i..sami się powinni skopać w głupie tyłki!



Pracujesz jako telegrafistka czy przyspieszenie?

PolskaSkarpetka

2023-12-16, 02:48
Caanonierka napisał/a:

Mnie założone przez ADM okno-jedno skrzydło-wypadło 2 x ! Raz,mnie zaskoczyło i zwaliło się na stojak z kwiatami,dzięki temu się nie stłukło..Przy otwieraniu..Drugi raz-ponieważ została trauma-otwieram bardzo ostrożnie i powoli-wypadło ale się nie zwaliło,tylko oparło stojąc,na framudze..Ze mną,zmartwiałą ze strachu..Sobota;w necie znalazłam Pogotowie Okienne..Przyjechało 2 fachowców,wstawili,fachman powiedział,że "nie było dokręcone"-czy "skręcone"-dlatego wypadało!Że to w tym roku (zdarzenia-2 lata temu)-mają już 4-ty taki przypadek!Jeden był z oknem balkonowym,które wypadło na kobietę i poważnie ją zraniło,neurologicznie. !140 zł,pogotowe,sobota!Nie wiem,dlaczego tak się stało;przecież ja,70-cioletnia emerytka-nie dłubałam śrubokrętem u szczytu okna by je rozkręcic?Fabryka "nie dorobiła"? Czy to jakieś działania..sabotażowe firmy montującej,by zamówić i kupić nowe okno?Trauma do dziś! I..raczej bym tego z Chinami nie łączyła,bo to nadużycie..Kogoś kto nigdy nie widział Chin!Ja widziałam 2 x na początku lat 2000-nych i już wtedy czułam się,jak..zawstydzona,zapleśniała,zacofana Europejka! Na YT są filmy,jak wyglądają Chiny!Rozpowszechniacze opinii o "chińskim badziewiu" powinni pooglądać i..sami się powinni skopać w głupie tyłki!



Chciał bym to przeczytać ale mi się literki zlewają. ..,...,.....,,,,.....,,,,......,,,,,,......,,,,,......,,,,,............,,,,,,,,