18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzina Sadistic'a

lakeroll • 2013-04-07, 00:44
lub ....

Magnic

2013-04-07, 10:55
raper900 napisał/a:

Nie rozumiem po ch*j ludzie używają FRAPS'a, skoro wiadomo, że jest do dupy. Bandicam, DXtory, PlayClaw, jest tyle lepszych alternatyw, a debile i tak reklamują ten badziew.



Wiesz jest do dupy jeśli się nie umie go używać. FRAPS bije na głowę wszystko co wymieniłeś prostotą użytkowania i możliwością nagrywania. Oraz tak, użytkowałem wszystko to co wymieniłeś. Swojego czasu tworzyłem filmy na YT.

koło_zamachowe

2013-04-07, 11:50
jakies frapsy srapsy fps-y haha k***a inzyniery j***ne

wielkimati

2013-04-07, 12:29
k***a no. Nauczcie się w końcu pisać te głupie apostrofy. Nie pisze się "Sadistic'a", k***a "Łukasz'a". W naszym języku nie posługujemy się czymś takim, więc nie wiem, skąd u was moda na stawianie tych kresek na końcu słowa tylko po to, by dodać literkę "a" czy nawet "x" do niego. Piszcie normalnie, Sadistica, Łukasza, Belzebuba czy Frapsa. Widzę to coraz więcej na tej stronie i zaczyna mnie to lekko denerwować. Pozdrawiam. :evil:

feelmore

2013-04-07, 13:03
@up Właściwie używa się apostrofu w polskiej pisowni, ale tylko i wyłącznie w przypadku słów OBCEGO pochodzenia, które kończy się SAMOGŁOSKĄ, aby odróżnić oryginalny wyraz od dodanej polskiej końcówki. Np. Harry'ego, Rooney'owi, Kyle'a. Ale rzeczywiście tak jak napisałeś nie w przypadku polskich słow czy takich zakończonych spółgłoską, więc masz racje. Także sie k***a nauczcie.

wielkimati

2013-04-07, 13:23
feelmore napisał/a:

@up Właściwie używa się apostrofu w polskiej pisowni, ale tylko i wyłącznie w przypadku słów OBCEGO pochodzenia, które kończy się SAMOGŁOSKĄ, aby odróżnić oryginalny wyraz od dodanej polskiej końcówki. Np. Harry'ego, Rooney'owi, Kyle'a. Ale rzeczywiście tak jak napisałeś nie w przypadku polskich słow czy takich zakończonych spółgłoską, więc masz racje. Także sie k***a nauczcie.



Dzieje się tak, ponieważ apostrof powoduje to, że nie wymawiamy litery, która się przed nim znajduje. Dlatego napisanie Kyle'a jest poprawne, ponieważ czytamy to Kyla. Tak tylko dodam od siebie.

Maynn

2013-04-07, 13:32
Film naprawde zajebisty ale niewiem kto nadal oglada filmy z lektorem. W ogole nie slychac aktorow a slyszec jak aktor odgrywa role to zupelnie co innego niz lektor (zwlaszcza w tej scenie)

weerion

2013-04-07, 14:35
No spłoniesz k***a.

Tymb arkus

2013-04-07, 14:43
wielkimati napisał/a:



Dzieje się tak, ponieważ apostrof powoduje to, że nie wymawiamy litery, która się przed nim znajduje. Dlatego napisanie Kyle'a jest poprawne, ponieważ czytamy to Kyla. Tak tylko dodam od siebie.



Zgadza się, dodam tylko że często tak jest, jeśli wyraz kończy się samogłoską, ale nie jest to żadna reguła.

Odmiana Rooney, to wydaje mi się że powinno być Ronneyowi, bez apostrofu, bo y jest dzwięczne.

haremario

2013-04-07, 14:44
arthovv napisał/a:

Obrazek




to oglądnij sobie film może cały synek

Pu...........le

2013-04-07, 15:09
dałem piwko, chociaż gdzieś to już wcześniej widziałem i chyba też właśnie na sadolu.

suhar92

2013-04-07, 16:07
Ojciec nie należy do rodziny sadoli, prawdziwy sadol nie jest rudy :amused:

Noriax

2013-04-07, 16:28
Wzywał boga nadaremno :shock:

ASAKKU

2013-04-07, 16:28
k***a jak ja cokolwiek wrzucę i mimo, że po tagach ni ch*ja nie można było znaleźć, to od razu moderat jeb: Bylo.pl, ale ten filmik, który z jakiś rok-póltora był tutaj, nawet nietknięty...

Spajk

2013-04-07, 17:24
up

ciekawe, bo film miał premiere w sierpniu. Jak tak Cie to bulwersuje to znajdź daj link i tyle. Mnie wk***ia to, że jak wycinałem scenke z filmu dawali do zbiorczego gówna, a dzień potem ktoś wstawił inną scene i zostawili :)