18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rodzina Hindusów

xumus • 2014-09-09, 22:41
Do mieszkania obok wprowadziła się rodzina hindusów. Chciałem żeby poczuli się jak w domu więc...
.
.
.
.
zgwałciłem im córkę.

:banany:


usłyszane w robocie :lol:

Jutub

2014-09-09, 22:48
wrzuć fotki

go...........et

2014-09-09, 23:15
Nasraj im na wycieraczkę i powiedz, że to święta krowa spod siódemki.

kielbatron92

2014-09-09, 23:22
czy tylko ja dostrzegam różnicę między muzułmanami a hindusami?

Smutas

2014-09-09, 23:34
Zgwałciłeś? Chyba wzrokiem...

Jack Daniel's

2014-09-09, 23:46
k***a. Kolejny debil, co nie rozróżnia.

BongMan

2014-09-10, 00:03
Przed chwilą odwiedził mnie pewien dżentelmen z Pakistanu i poprosił, żebym go zabił...
Albo, jego słowami, "dzień dobry sąsiedzie, właśnie się wprowadziłem".

spiepszaj_dzbanie

2014-09-10, 00:07
@kielbatron92
Ja też dostrzegam. Mówi Ci coś "System Kastowy"? Nie? To powiem Ci, że jeżeli córka hindusa jest z ch*jowej kasty, to "podmiot" mógł ją j***ć aż mu kindybał odpadnie.

Vee

2014-09-10, 01:03
Ostatnio ktos tu wrzucil filmik jak hinduska brala slub z psem, po za tym pakistan (panstwo islamskie) byl kiedys czescia indii (panstwo hindusow). Nie ma jakos kolosalnych roznic miedzy nimi (hindusi sa mniej poj***na religia ale myja sie w tym syfiastym gangesie i brat r*cha sie z siostra, a to tez popie**olone przeciez)

Ha...........ng

2014-09-10, 03:40
Autorze tematu jesteś aż tak przyj***ny, że nie widzisz różnicy między spokojnym i wyciszonym hindusem, a krzykliwym kawałkiem gówna zwanym potocznie ciapaty? :homer:

Dżezus_Chryptus

2014-09-10, 10:19
Ty pok***ie. Hindusi i Turcy są dobrzy i nie mają popie**olonych łbów jak paistany czy afgany.
Źle zrobiłeś, bardzo źle.
Mięsisty ch*j Ci w dupę.

mietek_zul

2014-09-10, 11:27
wezcie jebnijcie jakis zbiorczy to tych żartów o seksie z nieletnimi dziewczynkami, bo to k***a jest nudne jak ch*j co piąty żart o tym samym

gurpegi

2014-09-10, 16:07
Hacerking napisał/a:

Autorze tematu jesteś aż tak przyj***ny, że nie widzisz różnicy między spokojnym i wyciszonym hindusem, a krzykliwym kawałkiem gówna zwanym potocznie ciapaty? :homer:


Haha człowieku, skończ pie**olić. Przecież najbardziej spektakularne, głównie zbiorowe, gwałty odbywają się właśnie w Indiach. Poczytaj coś o świecie, co? Media trąbią o tym od dwóch lat, przez to nastąpił spadek w turystyce do tego kraju. Te zwyrole gwałcą jedną kobietę co 20 minut, więc w kawale wszystko się zgadza. Zatem xumus łap piwko :-D .

A ciapki może i gwałcą, ale kozy! Dzieci może też, ale wg. nich na legalu. Bo za gwałt na kobiecie w takim np. Pakistanie jest natychmiastowa kara śmierci.