18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzice roku

~LegendarnyZiom • 2018-05-09, 19:15
I kobieta za kółkiem. :ciasteczkowy:


gustav665

2018-05-09, 20:00
LegendarnyZiom napisał/a:

Rodzice roku

jak będziesz mieć dziecko to najpierw zobacz jak dzieciak sie zachowa po kuksańcu kiedy się śmiejesz,a potem kiedy krzykniesz, podbiegniesz i zaczniesz go tulić i mówić "o jeju moja biedna córusia, tatuś podmucha"

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-09, 20:52
LegendarnyZiom napisał/a:

I kobieta za kółkiem....



Wg Ciebie to kobieta.... :mrgreen:
(za taki coming out to raczej kryminał ;) )
Ale za film piwko się należy, jak się wyj***ła na ryj popuściłem piwo :mrgreen:

Essent

2018-05-09, 21:09
gustav665 napisał/a:

"tatuś podmucha"



Ja jebię,Ty już może nie dmuchaj tej córki :kawa:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-09, 21:35
bleblebator1 napisał/a:

Obrazek



E tam to się nie liczy... to dziewczynka z ku*asem :mrgreen:

aleextra

2018-05-10, 10:36
To auto to testu łosia nie przejdzie

Taz

2018-05-10, 11:38
gustav665 napisał/a:

jak będziesz mieć dziecko to najpierw zobacz jak dzieciak sie zachowa po kuksańcu kiedy się śmiejesz,a potem kiedy krzykniesz, podbiegniesz i zaczniesz go tulić i mówić "o jeju moja biedna córusia, tatuś podmucha"



Niestety, ale część użytkowników sadola to koniowały i nolife'y, więc raczej nie są doświadczeni w wychowaniu dzieci, przez co potem takie kwiatki i szydera z rodziców.

Sęk w tym, że dziecko naprawdę jest pancerne, natura dobrze to przemyślała, bo taki mały gamoń ma dużą szansę na walnięcie dyńką w podłogę, jak się uczy chodzić, czy właśnie zrobienie czegoś głupiego w okresie dziecięcym. A dokładnie tak jak piszesz, te wszystkie madki panikujące na widok dziecka, które się wywróciło wychowują potem pokolenie p*zdeuszy, którzy żyją w bańce i nie są w ogóle przystosowani do agresywnej rzeczywistości...

Mors_Nigra

2018-05-10, 17:59
Panowie, panowie... zapomnieli o domniemaniu niewinności? Być może LegendarnyZiom nie napisał tego sarkastycznie i faktycznie chwali postawę rodziców? Albo wiedział, że tak zareagujecie, więc nie dość, że chwali rodziców, to jeszcze i was trolluje? Oczywiście, nie wykluczam też, że OP to debill....