18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rocky Balboa vs Jake LaMotta

rysiek0 • 2013-09-18, 22:05
Rocky wraca na ekrany kin :D




I się przypomina słynna scena "I wanna fight!" :idzwch*j:

PoMaluchu

2013-09-18, 22:31
obu bym doj***ł, a mógł bym zabić :)

bybejita

2013-09-19, 02:25
Za Włoskiego Ogiera zawsze browar.

ch...........at

2013-09-19, 02:54
Generalnie to się zaczynam zastanawiać czy Oni już na starość nie mają co robić, bo mają oskary, kasę etc., więc De Niro dzwoni sobie do Stallone'a i mówi 'hej, co tam, nudzi mi się, nakręcimy jakiś film razem?' A Stallone na to 'ok, tylko skończę z Arnoldem kręcić, bo spotkaliśmy się na chwilę i jakoś tak wyszło' ?

kaktuz

2013-09-19, 03:42
żenada w ch*j

nowynick

2013-09-19, 11:00
30 lat temu to przewidzieli... :shock:



plakat z filmu "spokojnie, to tylko awaria 2", scena zakupu walizki-bomby

MrZet

2013-09-19, 14:54
Kim Besinger zawsze spoko...
Ona i Michelle Pfeiffer są bardziej nieśmiertelne niż Keanu Reeves.

Zapowiada się fajna komedia.
Ost. Rocky i Rambo były całkiem sprawnie zrobionymi filmami.

ArekJarek

2013-09-19, 14:56
@UP
Kim BAsinger!
ale racja ona zawsze spoko

ferdziu7

2013-09-19, 15:29
Coś czuję, że będzie to najgorsza część (o ile można to jeszcze tak nazwać epicką serię z Sylwestrem Stalonem w roli głównej). Jak dla mnie to jest tylko niszczenie kultowych filmów Rockyego Balboa, to bardziej wygląda komicznie niż na prawdziwy film o bokserze ... szkoda, jeszcze tylko niech Star Warsy spieprzą to już w ogóle filmy z mojego dzieciństwa stracą swój klimat ...

Peciak

2013-09-19, 15:36
wszystko spoko, tylko kiedyś Rocky miał lepsze soundtracki ...

kubakw

2013-09-19, 16:09
Za De Niro zawsze piwo

butcher25

2013-09-19, 16:11
ferdziu7 napisał/a:

Coś czuję, że będzie to najgorsza część (o ile można to jeszcze tak nazwać epicką serię z Sylwestrem Stalonem w roli głównej). Jak dla mnie to jest tylko niszczenie kultowych filmów Rockyego Balboa, to bardziej wygląda komicznie niż na prawdziwy film o bokserze ... szkoda, jeszcze tylko niech Star Warsy spieprzą to już w ogóle filmy z mojego dzieciństwa stracą swój klimat ...



Jaką k***a część? Ja pie**ole, przecież Sly nie będzie w tym filmie grał Rocky'ego tylko postać fikcyjną o innym nazwisku (Henry Sharp). Tak samo jak De Niro nie będzie w tym filmie La Mottą. Sugerujesz się jak uważam podpisem tematu, który z resztą nieźle sprowokował temat.

Szykuje się fajna komedia w której być może Stallone lekko sparodiuje dawnego siebie (patrz scenka kiedy nawala w mięcho).

Ka...........ro

2013-09-19, 16:31
Na początku sobie myśle. Ja pie**ole kolejny odgrzewany kotlecior, chyba przestaną jechać na Rocky dopóki Stallone nie jebnie w kalendarz. Ale trailer mnie lekko uspokoił i chyba widac, że kolesie mają już spory dystans do tego wszystkiego. Aż poczekam na ten film, mam tylko nadzieję ze trailer nie objawił do k***y nędzy wszystkich śmiesznych akcji z tego filmu.

daniok91

2013-09-19, 18:02
Robiąc ten film chyba opierali sie na walce Gołota- Saleta . xD