18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rockstar Games posądzone o rasizm

ElementalX7 • 2013-09-28, 23:22
Przeglądając sobie pewną stroną i natrafiłem na dość ciekawy artykuł. :D

Cytat:

Wielu graczy tweetuje i komentuje dziwne zachowanie policji wobec Franklina, czarnoskórego bohatera GTA V. Jako, że skargi tyczą się głównie graczy z USA, niektórzy kręcą głową z niedowierzaniem i zwalają winę na przewrażliwionych mieszkańców tego wielokulturowego kraju.
O co dokładnie chodzi? Rukaru Austin napisał:

Wziąłem Chopa na spacer. Chciałem, by aportował więc rzuciłem piłeczkę tenisową. Od razu dostałem jedną gwiazdkę.... Policja przejeżdżała obok, najwidoczniej przypominałem im kogoś, kogo akurat szukali.

Druga osoba, jet_shhwag podzieliła się swoją historią:

Kumpela powiedziała mi, że zatrzymała się samochodem obok policyjnego radiowozu, zatrąbiła i od razu wskoczyły jej dwie gwiazdki. Grała Franklinem. To było rasistowskie!

Przeglądając podobne historie w Internecie natrafiłem na kolejną - użytkownik portalu Ubergizmo napisał:

Samo stanie za długo obok policjanta da Ci dwie gwiazdki.





A Wy drodzy sadole co o tym sądzicie ? Ja tam nie widzę żadnego problemu :amused:

fine666

2013-09-29, 11:04
Ja hejtuję pie**olenie o GTA, a nie samą grę.

Jak w tych czasach można nie mieć możliwości zagrać w gta?
Cena jakiegoś szrotowego xboxa to cena jednej oryginalnej gry na na konsolę... :roll:

mYOUsick

2013-09-29, 11:42
@up
no to nadal nie rozumiem po co się przypie**alasz skoro mówię to co widzę
gwoli ścisłości xboxa mam kupionego w sklepie nowego, gta kupione w dniu premiery, czytając twoją wypowiedź czułem smród twojej zazdrości. Co w tym dziwnego, że ludzie wrzucają na sadistic grę która jest bardziej sadystyczna niż połowa użytkowników tego portalu...
A i wyjmij słomę z butów :sraczka:

fine666

2013-09-29, 12:04
Smród mojej zazdrości? Czego xD?! Xboxa za 600zł z tesco xD?
Ty to k***a serio piszesz? Na prawdę myślisz, że kogoś nie stać na jakiegoś 8 letniego xboxa?

Każdy k***a zawsze argumentuje zazdrością, brakiem konsoli itd..
Wam k***a starsi kupili konsolę na gwiazdę, że myślicie że każdy to taki rarytas :D ?

Oh, te GTA...takie sadystyczne.
Ale czekaj, IV, San Andreas, Vice City, 3, 2, 1...co to było? w ogóle inne gry, zero sadyzmu, tak?
Otóż nie, to było zupełnie to samo. Też by Cię wk***iało jakby ktoś po dziś dzień wklejał Ci filmiki z GTA San Andreas.

Mojs

2013-09-29, 12:13
@up

A ty nie dostałeś konsoli na gwiazdkę i teraz płaczesz... k***a, ja nie mam konsoli i w j***nej ciszy czekam na wersję PC. A jeżeli nie chcesz czytać o GTA, scrolluj i ch*j.

fine666

2013-09-29, 12:21
Fakt, nie dostałem.


Sam sobie kupiłem, dobre parę lat temu.
Jak k***a nie będziesz żył na garnuszku rodziców poznasz takie słowo jak praca. Tymczasem czekaj sobie na wersje na PC i siedź w j***nej ciszy.

Myślałem, że wraz z początkiem września ludność z kwejka zapomni o sadisticu..a tu taki ch*j.

Koniec tego pie**olenia.

so whaat

2013-09-29, 12:23
panowie pytanie: jak nazywa się ta gra mmoshooter który ma wyjść w 2014? ten, co na e3 był pokazywany, z akcją w tym takim zniszczonym mieście? nie umiem sobie nazwy przypomnieć..

Dico666

2013-09-29, 12:36
Tak samo było gdy jakieś p*zdy zadzwoniły na policję, gdy się kręciłem przy parkingu :D

zjerycha

2013-09-29, 12:47
@so whaat chodzi ci o The DIvison ? :)

Eleqtric

2013-09-29, 12:51
2x up
Tom Clancy's The Division

Co...........oc

2013-09-29, 13:04
T-Will napisał/a:

@up

Już nie pie**ol, bo chłop ma rację. GTA V hejtują głównie ci, którzy nie mają możliwości w tę grę zagrać i frustracja ich zżera.



gówno prawda, Braciak ma ps3, mógłbym grać do woli, Tyle że ja
po 1 - jestem na sadolu a nie na serwisie o gta 5, więc jeśli co 2 post dotyczy gta 5 to się już wk***iam no ileż można?
po 2 - rozpie**alają mnie kawały i obrazki typu np. masz do wyboru gta 5 i dziewczynę, i wybierają gierkę, k***a ile wy macie lat i co to ma być że wolicie grę niż dziewczyny, ja pie**ole, zero męskości moim skromnym zdaniem.
zresztą nie jako jedyny mam tego dość, co niektórzy userzy sadola maja podobne zdanie do mnie.
pozdrawiam.

Templariusz Mariusz

2013-09-29, 14:32
Aresztowanie nawet niewinnego czarnego to prewencja po prostu.

Ciesin

2013-09-29, 18:19
Pomijając jakieś poprawnie polityczne pierdoły...
W tej j***nej grze można wychodzić z psem na spacer? To jest GTA, czy jakieś "The Sims 3: Kryminalne Przygody"?
Aż mnie zdziwienie bierze, że R* nie wprowadzili do swojej produkcji grywalnej bohaterki, której można malować paznokcie i każdego ranka odprawiać jakieś łazienkowe rytuały z włosami. Realizm realizmem, ale to jest GTA. Pierwszy murzyn w tej grze zaczynał od zwędzenia roweru zza winkla, żeby później zwędzić z tajnej bazy wojskowej jeszcze tajniejszy projekt wojskowy, w międzyczasie zbierając ostrygi i podkowy...

haneczka1989

2013-09-30, 22:12
Z jakiego filmu / serialu jest ten gif ?? / Mam już dosyć czytania o GTA 5 ...