18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rockowa msza świeta - Świnoujscie

golden8426 • 2012-01-28, 20:14
napewno ciekawsza od tych jakie sa u mnie(chyba,bo nie chodze)

ma...........11

2012-01-29, 14:38
Boże widzisz to i nie grzmisz......ojj cierpliwy jesteś !

TqqM3k

2012-01-29, 14:52
a nergal byl ?

sia

2012-01-29, 17:14
To jest jedyny Normalny kościół w Świnoujściu.... gdzie nie groza ogniem piekielnym SERIO za jakieś durne grzeszki!!! otwarty na wierzących i niewierzących :P
KIEDYŚ CHYBA BYŁO COŚ HIPHOPOWEGO ale jak bylam mala :P

Moracha

2012-01-29, 17:18
chyba sobie k***a jaja robicie ja jestem ze swinoujscia i ten zespol to jakas chrzescijanska kpina!!!! na wośpie nie chcieli zadnego dobrego zespolu bo przez te lepsze, miejskie, mlodziezowe zespoly szerzy sie alkoholizm a chrzescijanskie jestem (ten zespol o ktorym mowa) gra zawsze dla nasze 'pieknego' i smutnego jak p*zda miasta ; ]

Bobek99

2012-01-29, 17:19
thorne napisał/a:

A było pogo?



Było na kolanach

peersil

2012-01-29, 18:02
Wokalistka zajebista... ...no przynajmniej z daleka bo z bliska to nigdy nic nie wiadomo ;)

A msza w takich rytmach kojarzy mi się tylko z satanizmem jakimś :facepalm:

kumos

2012-01-29, 19:20
paww napisał/a:



Widzę, że nie do końca zrozumiałeś przesłanie mojej wypowiedzi. Skoro trzeba to napiszę to prościej - uważam, że jest to popie**olony pomysł, tak samo jak frytki w kebabie..

Powiedz kolegom, żeby wymyślili ci jakieś inne powiedzenie :)



:offtopic: Frytki w kebabie są zajebiste :D :offtopic:

paww

2012-01-29, 20:02
co kto lubi ;D

karrolinaa

2012-01-29, 21:16
Moracha napisał/a:

chyba sobie k***a jaja robicie ja jestem ze swinoujscia i ten zespol to jakas chrzescijanska kpina!!!! na wośpie nie chcieli zadnego dobrego zespolu bo przez te lepsze, miejskie, mlodziezowe zespoly szerzy sie alkoholizm a chrzescijanskie jestem (ten zespol o ktorym mowa) gra zawsze dla nasze 'pieknego' i smutnego jak p*zda miasta ; ]



Kpiną jest to co tutaj piszesz.. To,że nie chcą żebyście grali to nie nasza wina a widocznie efekt jakiegoś waszego zachowania które niektórym nie pasuje. Napewno nie stało się tak bez przyczyny. Nie widzę w tym w ogóle winy mojego zespołu.. i nie znajduję powodu dlaczego publicznie po nas jedziesz.. Nam nie przeszkadza to,że pijecie itd. bo dla nas to normalne, nie jesteśmy z kosmosu i nie odmawiamy różańca 24/h.. uważam ,że świnoujskie kapele powinny grać na WOŚPie, ale moje zdanie tutaj nie ma znaczenia. Rozumiem też "scene" bo ich decyzja była poparta wieloma faktami ,które im przeszkadzały w "Waszym" zachowaniu. Pozdrawiam i następnym razem jak będziesz miał zamiar kogokolwiek ocenić w taki sposób to się zastanów. Jeśli boli Cię to, że o jakimś "chrześcijańskim jestem" z małego Świnoujścia zrobiło się głośniej to Twój problem :)

TqqM3k napisał/a:

a nergal byl ?



Nergal nie ale za to ktoś 1000 x lepszy - Jezus Chrystus

wkurfiony napisał/a:

Byłem na tej mszy. Fajnie było xD
Gdyby nie mohery które popuściły mocz od mocnego nagłośnienia dotrwał bym do końca.



Co Ty mówisz. Mohery wytrwały do końca bez problemu i były zachwycone (SERIO) . Świnoujskie mohery są spoko :}}

sia

2012-01-29, 21:19
heheh moja babcia uciekła :P ja zostałam a Darek jest spoko ;-) Zawsze ma dobre pomysły :D :mrgreen:

dth

2012-01-29, 22:40
karrolinaa napisał/a:

Nergal nie ale za to ktoś 1000 x lepszy - Jezus Chrystus


normalnie...

areekdee

2012-01-29, 23:32
dth napisał/a:


normalnie...
Obrazek



przynajmniej nie obrażaj uczuć religijnych. DODA dostała ostatnio 5 tys. zł kary za to :samoboj:

PitekMl

2012-01-30, 00:16
WYstarczy żeby pojawilo sie cos zwiazanego z wiara, a juz kretynki hejtuja... Pomysl ciekawy, efekt, tutaj mozna sie spierac czy to ladne czy nie, napewno nie jest nudno... Dla ksiedza PIWO :D

dth

2012-01-30, 01:51
areekdee napisał/a:

przynajmniej nie obrażaj uczuć religijnych. DODA dostała ostatnio 5 tys. zł kary za to



:O Gdybym wiedział, że Doda dostaje grzywnę za to, że obrażam cudze uczucia religijne, to robiłbym to częściej. Dzięki za info! Jednak są w tym kraju porządni ludzie: )