18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robocop 2 - sen w 3D

lobominator • 2013-01-16, 02:38
Jakiś czas temu zamieszczałem autorską animację mecha w 3D.
Tym razem stworzyłem pełnometrażowy 4-minutowy film na podstawie snu-koszmaru, który mi się kiedyś przyśnił.
We śnie gonił mnie robot z Robocopa 2 - Robocain. Postanowiłem przedstawić to w tej animacji, w 3D.
1,5 miesiąca wycięte z życiorysu, ale było warto. Film wyszedł epicko, namęczyłem się nieziemsko, ale efekt kinowy został osiągnięty.
Oceńcie sami. Oglądać z dźwiękiem i na pełnym ekranie.





Muzyka: Hans Zimmer - "War".

beeveer

2013-01-17, 09:33
mogłeś dodać efekt horroru - maska sie otwiera, a tam premier.

Mockba

2013-01-17, 10:36


zainspirowało mnie, a ciezka prace nad filmem i tak doceniam

lobominator

2013-01-17, 12:32
Do wszystkich hejtujących: rozumiem, że niektórym może się filmik nie podobać i rozumiem krytykę, ale też weźcie pod uwagę ile pracy to kosztowało. Gówno prawda, że takie coś robi się w 15 minut. Sam montaż dźwięków, żeby wszystko było zgrane i w ogóle sam montaż scen to robota na kilka dni. Nie wspominając już o ustawianiu tych scen i kamery, żeby wyszło jak wyszło i żeby wszystko logicznie zgrać w sensowną całość podczas montażu. Potraficie lepiej, to zróbcie i pokażcie. Wstawiłem jako ciekawostkę, bo uznałem że warto się podzielić, ale widzę, że chyba popełniłem błąd, więc jest to ostatnia tego typu rzecz jaką tutaj wstawiłem. P.S. A że jakość ch*jowa, to już wina playera Sadistica, na YT jest lepsza jakość: /watch?v=Uxex4G-MwxI

Dz...........ak

2013-01-17, 13:23
lobominator napisał/a:

Do wszystkich hejtujących: rozumiem, że niektórym może się filmik nie podobać i rozumiem krytykę, ale też weźcie pod uwagę ile pracy to kosztowało. Gówno prawda, że takie coś robi się w 15 minut. Sam montaż dźwięków, żeby wszystko było zgrane i w ogóle sam montaż scen to robota na kilka dni. Nie wspominając już o ustawianiu tych scen i kamery, żeby wyszło jak wyszło i żeby wszystko logicznie zgrać w sensowną całość podczas montażu. Potraficie lepiej, to zróbcie i pokażcie. Wstawiłem jako ciekawostkę, bo uznałem że warto się podzielić, ale widzę, że chyba popełniłem błąd, więc jest to ostatnia tego typu rzecz jaką tutaj wstawiłem. P.S. A że jakość ch*jowa, to już wina playera Sadistica, na YT jest lepsza jakość: /watch?v=Uxex4G-MwxI




Nie ma co się bulwersować z byle powodu. :-) Tworzenie filmiku zapewne było czasochłonne ale nie zmienia to faktu, że efekt końcowy jest dyskusyjny i można go poddać krytyce. Wcześniej wrzuciłeś na Sadola całkiem niezłą animację mecha w pełnym 3D i jeśli miałbym coś doradzić to właśnie kontynuowanie tamtego pomysłu.

ojojoj

2013-01-17, 17:12
rosnie drugi bagiński

Ch...........on

2013-01-17, 17:41
Fajnie, że zrobiłeś coś swojego... ale dupy nie urywa i nie będę chwalił jakiegoś ścierwa tylko dlatego, że się napracowałeś. Nie nastawiaj się na pochwały tylko dlatego, że ,,coś'' zrobiłeś. Nie wszystko co człowiek robi i wkłada w to serce musi mieć jakąś wartość. Ten filmik zdecydowanie jej nie ma. Wcześniejsza wstawka z mechem była gites i proponowałbym iść w tamtym kierunku.

samae

2013-01-17, 19:59
Stary po tych 3 buchach to to lepsze od Robocopa i Supermena jest... ja wole...

A tak na serio ryje banie jak 40 lat chlania denaturatu!