18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roberto Carlos rzucony bananem

damian_tcv • 2013-01-24, 23:21
Co jak co ale od Carlosa rosyjskie ścierwa wypie**alać :kop:



i na dodatek poza Roberto:


Sowa1984

2013-01-26, 00:46
.....jaki on qrwa czarny....ja pie**ole....

damian_tcv

2013-01-26, 13:50
Tazarr napisał/a:

oczywiście że pracuję chłopczyku to chyba nic nadzwyczajnego ale po tym jak postrzegasz świat to bym się wcale nie zdziwił jakby się okazało że żerujesz ze starymi na MOPS'ie.
Jak Ci się kiedyś uda skończyć tą Twoją zawodówkę to może ktoś pozwoli Ci zamiatać przed TESCO za drobne na tani etanol.
świetlana przyszłość.




od razu widać że pedał jesteś, fapi się do brudasa.




No no paluszki się spociły jak pisałeś z nerwów? :) No do maja maturka i koniec szkoły. Nie żeruje akurat tak się składa że własna działalność gospodarcza i dosyć opłacalna, więc będę się raczej trzymał firmy rodzinnej a nie jak twój tatko co opisałeś wyżej coś o tesco. Trauma trzyma całe życie :( A teraz wyjrzyj przez okno bo ci chyba węgiel z mopsu przywieźli.

Earth

2013-01-26, 15:17
Ten banan był bardziej inteligentny od rzucającego :S

sobczak666

2013-01-26, 15:18
Obrońca zwierząt się znalazł.

Me...........in

2013-01-26, 15:27
Starcie popie**olonych rasistów i fanów piłki nożnej w komentarzach :) I żeby nie było jestem po stronie fanów wy j***ne społeczniaki!

erythnul

2013-01-26, 15:33
Jaka dzicz na trybunach :D ruskie to jednak podludzie..
Carlos czarny? Każdy pedałek z solary jest ciemniejszy od niego..
:idzwch*j:

otiz

2013-01-26, 15:50
rasistowskie pedaly na tym sadisticu

ZimnySkurwiel

2013-01-26, 15:57
hahah Rosjanie jak zawsze zajebiści :D piwo

rrdzony

2013-01-26, 16:00
Tazarr napisał/a:

j***na małpa dostała banana i o co tyle krzyku ?



Ta "j***na małpa" była jednym z najlepszych piłkarzy świata w czasach gdy ty w skorupce od ordzecha po nocniku żeglowałeś.

Pozdrawiam wszystkich pamiętających futbol lat 90.

Tazarr

2013-01-26, 16:00
damian_tcv napisał/a:




No no paluszki się spociły jak pisałeś z nerwów? :) No do maja maturka i koniec szkoły. Nie żeruje akurat tak się składa że własna działalność gospodarcza i dosyć opłacalna, więc będę się raczej trzymał firmy rodzinnej a nie jak twój tatko co opisałeś wyżej coś o tesco. Trauma trzyma całe życie :( A teraz wyjrzyj przez okno bo ci chyba węgiel z mopsu przywieźli.



pff no no w własna działalność składanie długopisów kozacko.

Damianix

2013-01-26, 16:26
Jak zwykły murzyn dostaje bananem to się k***a cieszycie, a jak Carlos to już wielcy obrońcy hipokryci pie**oleni.

Sowa1984

2013-01-26, 16:36
Chciałbym się zapytać wszystkich znawców innych nacji jakim to sposobem widzicie w Carlosie murzyna???

To qrwa co Portugalczyk (taki rdzenny ) też jest czarny...czy Hiszpan, bo bardziej opalony??


damian_tcv

2013-01-26, 16:38
Tazarr napisał/a:



pff no no w własna działalność składanie długopisów kozacko.



weź gościu rozbieg i pie**olnij w ściane może ci się poukłada w głowie. Albo wyjdz ze znajomymi na piwo jesli ich masz oczywiscie.
Nie chce mi się już cb wyzywać pozatym na twoim miejscu gdybym miał 26 lat(jesli je masz i nie jestes gimbem) nie zawracałbym sobie dupy 18 letnim gowniarzem i nie wdawał się w wyzywanki na forum.
Idz po rozum do głowy i na drugi raz zwyzywaj dla pokazu czarnoskórego z afryki a nie gwiazdę piłki nożnej i idola dzieciństwa. Pewnie byłeś z tych co oglądałeś jak chłopaki w piłkę kopią bo byłeś za słaby lub poprostu stałeś na bramce i nie masz szacunku do idolów dzieci w latach 90

Damianix napisał/a:

Jak zwykły murzyn dostaje bananem to się k***a cieszycie, a jak Carlos to już wielcy obrońcy hipokryci pie**oleni.



a Jaki z Carlosa murzyn?

saperman

2013-01-26, 16:38
Ale o co chodzi ze wstawka z Adebayorem? Te rzucane hot dogi i poruszenie kibicow nie byly spowodowane kolorem skory Togijczyka tylko faktem, ze celebrowal radosc przed nosem kibicow arsenalu w pierwszym meczu miedzy city a kanonierami po jego transferze. Ten dopisek "i na dodatek poza Roberto:" ni jak sie ma do rasistowskiego zachowania tych malp z trybun w Rosji.

Damianix

2013-01-26, 16:42
Chodzi Mi, że wszystkich innych niż białych macie w dupie, traktujecie jak murzynów. Arab, latynos, azjata, dla Was to jeden ch*j, wiem skąd jest Carlos, gdzie grał i jakie ma pie**olnięcie. Teraz wielce go bronicie, przyjdzie do zwykłych ludzi, o innym kolorze skóry, to wrzucacie ich do jednego worka i jedziecie po nich, o to Mi chodziło.