18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robert Kubica - Tribute

CrazyEdek • 2012-02-06, 10:52
Coś dla fanów F1 i Roberta Kubicy. Fajny "zlepek" wyścigów F1, z udziałem Roberta.
Robert Kubica - Hołd.

Robert Kubica Tribute Video / Hołd Video

krecik

2012-02-06, 21:32
jendrke napisał/a:

ktoś poda nutę z pierwszego filmu?



Gavin Greenaway - Tennessee

swoją drogą co za zjeb dodaje taką nute żałobną jakby zginał a on k***a żyje i już niedługo będzie nak***iać od nowa ;-)

Rashad

2012-02-06, 22:32
@ Mił
Cale szczescie, ze Kubice ch*ja obchodza takie leszcze jak ty...

Wszemir

2012-02-06, 22:33
@pitarturbull1987 "lol" :facepalm:

adrian2

2012-02-06, 22:36
aż zrobiło mi się przykro... sk***isyny za życia człowieka potrafią pochować

WhyMe?

2012-02-06, 22:55
Robercie Spoczywaj [*]

Ludzie k***a trochę rozwagi, muzyka jak na pogrzebie..

Pener

2012-02-06, 22:57
człowiek prześpi naj***ny cały poniedziałek, wstaje a kubica nie żyje :emo:

loozik

2012-02-06, 23:03

największy tribjut za singapur2010

jarao

2012-02-06, 23:22
hold holdem ale czy wroci, a jak wroci to w jakim stylu?

Mił

2012-02-06, 23:52
Rashad napisał/a:

@ Mił
Cale szczescie, ze Kubice ch*ja obchodza takie leszcze jak ty...


Widzę,że masz zajebiste autorytety. Idź do banku wpłać jeszcze swoje oszczędności na jego konto. ch*j mnie obchodzi jakiś gościu co za kilka milionów miesięcznie zrobi parę kółek wokół toru.

skaM

2012-02-07, 00:40
Up@ a co ty k***a niemcem jesteś? wiele jest ludzi którzy zarabiają więcej od ciebie robiąc jeszcze bardziej banalne rzeczy. Ja jestem dumny z Roberta że odnosi sukcesy w randze światowej. Akurat Robert jest jednym z niewielu, dzięki którym ciesze się, że jestem Polakiem.

P.S- od napie**alania kobyły przed kompem sławy ci nie przybędzie, na to trzeba sobie zapracować.

UP@/ A co ty k***a niemcem jesteś? Dzieki takim ludziom jak Robert, Adam czy Justyna jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. Jest jeszcze wiele innych ludzi, którzy zarabiają dwa razy większe pieniądze od Ciebie.
Od napie**alania kobyły przed kompem sławy ci nie przybędzie Hans.

Mił

2012-02-07, 00:47
skaM napisał/a:

Up@ a co ty k***a niemcem jesteś? wiele jest ludzi którzy zarabiają więcej od ciebie robiąc jeszcze bardziej banalne rzeczy. Ja jestem dumny z Roberta że odnosi sukcesy w randze światowej. Akurat Robert jest jednym z niewielu, dzięki którym ciesze się, że jestem Polakiem.

P.S- od napie**alania kobyły przed kompem sławy ci nie przybędzie, na to trzeba sobie zapracować.

UP@/ A co ty k***a niemcem jesteś? Dzieki takim ludziom jak Robert, Adam czy Justyna jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. Jest jeszcze wiele innych ludzi, którzy zarabiają dwa razy większe pieniądze od Ciebie.
Od napie**alania kobyły przed kompem sławy ci nie przybędzie Hans.



Idź mu opie**ol gałę za to.

Rashad

2012-02-07, 00:55
@ Mił
Jak cie to gowno obchodzi to po jakiego ch*ja otwierasz gebe i komentujesz temat ?

Mił

2012-02-07, 01:26
Rashad napisał/a:

@ Mił
Jak cie to gowno obchodzi to po jakiego ch*ja otwierasz gebe i komentujesz temat ?


Bo lubię pośmiać się z takich jak Ty.

Dziuchni

2012-02-07, 03:27
Hołd Kubicy - Jako jedyny Polak miał operowany łokieć bez kolejki lub pozwolenia NFZ-u. Salut!