18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robaczek

powerade • 2009-12-13, 01:27


jeden robaczek a ile zabawy xD

de_Vil

2009-12-13, 01:45
to jakaś mszyca chyba jest.. dobre ;d

AdiX

2009-12-13, 02:07
To są takie małe czerwone robaczki, w h*j ich wszędzie ale trzeba z lupą chodzić ;d

"Może się potknął?"- spadłem z podłogi.

Risen

2009-12-13, 02:13
Goly**gangster napisał/a:

To są takie małe czerwone robaczki, w h*j ich wszędzie ale trzeba z lupą chodzić ;d

"Może się potknął?"- spadłem z podłogi.



To da się tak? Ja tam siedzę na krześle ;-)

rrdzony

2009-12-13, 02:18
robak się wkurzył i włączył god mode on

bitch

2009-12-13, 02:18
Ja bym mu takiego ślimaczka narysował i niech chłopak sie troche pokręci

Kov

2009-12-13, 02:53
Dlaczego nie zmiażdżyli na końcu?

Gonzalez69

2009-12-13, 02:59
Kozacki ten robaczek, mi się wydaje że okopcony i jakaś zajawka mu się wkręciła

Markiz-de_Sade

2009-12-13, 03:16
"Nie wiem jaką przyjemność możecie czerpać z patrzenia na tego biednego robaczka.
Na cierpienie ludzkie mogę patrzeć ale jak widzę gdy jakaś k***a bezlitośnie znęca się nad czymś tak bezbronnym to mnie coś wewnątrz ściska. Jak Wy byście się czuli na jego miejscu ? Ciekaw jestem czy nadal wypisywalibyście takie bzdety :!:
Przemyślcie swoje postępowanie :-/ "

Ps: "A tego ch*ja z długopisem bym zatłukł, jebnął bym mu z kopa w mordę. Ciekaw jestem jak wtedy by hasał"

sereg

2009-12-13, 07:46
omg wallhack xD

obrotowy

2009-12-13, 09:55
Markiz chyba sobie jaja robisz, czy ten robaczek sobie biegnie między kamieniami ,śmieciami czy w długopisowym labiryncie to wszystko dla niego jedno, myszy dla eksperymentów wrzuca się do labiryntów i jakoś to nie jest sadyzm, większy sadyzm to te twoje "groźby" rzucone w stronę autorów, to większe naruszanie praw natury niż zabawa z tym robaczkiem, jestem ciekaw ile razy ty rozdeptywałeś mrówki, pająki albo bawiłeś się biednymi biedronkami i jakoś nikt nie obiecywał ci kopa w mordę, i jeszcze jedno zapytaj się biednych bezbronnych kleszczy jak by się poczuły na miejscu tych setek dzieciaków które kleszcze zabijają swoimi toksynami co roku

bez obrazy, pozdro

ko...........67

2009-12-13, 10:00
Markiz-de_Sade napisał/a:

Nie wiem jaką przyjemność możecie czerpać z patrzenia na tego biednego robaczka



:szloch:

Markiz-de_Sade napisał/a:

Jak Wy byście się czuli na jego miejscu



:ukrzyzowany:

Markiz-de_Sade napisał/a:

Przemyślcie swoje postępowanie



:samoboj:


A teraz na poważnie.
In my opinion ludzie też są zwierzętami a wychodząc z takiego założenia faworyzował bym inne nie smiejąc się z ich tragedii a smiejąc się z tragedii człowieka.

Hilary

2009-12-13, 10:41
ten robak ma kody xD