18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Riposta Korwina-Mikke

Fakerę • 2011-08-19, 14:29


Redaktor Kuźniar nie potrafi pewnych rzeczy zrozumieć ;)

~tip.top

2011-08-19, 14:30
Bezczelnie to ujął, ale ma rację.

No...........ck

2011-08-19, 14:46
Ale z ku*asami się urodziliśmy, i nic z tym nie zrobisz, a z bronią nie musimy ryzykować.
Nie ma racji, bo obecne przepisy są w porządku.
Poza tym wydaje mi się, że JK za bardzo wierzy w ludzką inteligencje.

Cz...........el

2011-08-19, 15:24
Ogólnie Korwina-Mikke niezbyt lubię ale gościu ma rację naprawdę w wielu sprawach.

tfojastara

2011-08-19, 15:31
Równie bobrze można powiedzieć, że wychodząc z domu ryzykujesz życie. Ktoś stojący koło ciebie na przystanku może cię popchnąć i wpadniesz pod przejeżdżający autobus. Ktoś idący za tobą może ci wsadzić kose w plecy, przejeżdzający samochodem odbić delikatnie w twoją stronę i rozjechać cię na miazgę itp. itd. Praktycznie każdy w sporej ilości sytuacji może kogoś pozbawić życia gdyby tylko chciał, często w prostszy sposób i z lżejszymi konsekwencjami, (wepchnięcie pod autobus to najwyżej pare(naście) lat pierdla, a zastrzelenie z broni palnej z premedytacją nawet dożywocie) a tak czy siak robią to tylko nieliczni.

master of disaster

2011-08-19, 16:01
Swoja drogą to ciekawe co napisał kiedyś w Angorze. On jako kandydat na prezydenta miał 4 wynik ale w mediach bywa od święta a jakieś wirtualne twory jak Ruch Palikota czy PJN z poparciem mierzonym w promilach niemal nie schodzą z anteny.

ke...........85

2011-08-19, 16:32
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Oto dlaczego nie zagłosuję na Korwina:


Autor tematu zakłąda temat o Korwinie i w avatarze podnieca się miłością do trawy.


Nie chcę się identyfikować z gimnazjalnymi wannabe albo niewannabe wyborcami JKM, ponieważ jest on taki alternatywny.



k***a! Świetna analiza! Powinieneś wyjaśniać katastrofę w Smoleńsku! Swoim podpisem pod avatarem pokazujesz jakim kawałkiem gówna jesteś.


JKM ma poglądy takie jakie ma. Można się z nimi zgadzać lub też nie. Wk***ia mnie tylko fakt, że jest gnojony, wyśmiewany przez dziennikarzy (szczególnie TVNu), robi się z niego największego idiotę.
Szanuję go nie za jego poglądy a za to, że nie daje się tym pie**olonym dziennikarskim k***om, zawsze potrafi się im postawić, nie poddaje się w walce o prezydenturę i nie robi z siebie gównianego błazna jak palikot.

sz...........r9

2011-08-19, 16:36
Broń dla każdego ? Jeszcze tego by brakowało ..... 15nastoletnie dzieciaki "JP" (czyt. jestem pedałem) by chodziły z gnatami po ulicy. Nie no doskonale ;]

.:...........:.

2011-08-19, 16:38
szwagier9 napisał/a:

15nastoletnie dzieciaki



Chyba będą przyzwoici i dadzą od chociaż 18 lat. Niestety metryka, nie stan umysłu tu zaważy. :-|

Fakerę

2011-08-19, 17:03
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Oto dlaczego nie zagłosuję na Korwina:


Autor tematu zakłąda temat o Korwinie i w avatarze podnieca się miłością do trawy.


Nie chcę się identyfikować z gimnazjalnymi wannabe albo niewannabe wyborcami JKM, ponieważ jest on taki alternatywny. Przykro mi Panie Korwin, powiedz pan, że nie zalegalizujesz "zielonego" i plwasz na gimbościerwa, dostaniesz mój głos.



Z całym szacunkiem dla twojej wypowiedzi, nie bierz dosłownie tego co znajduje się w moim avatarze. Według ciebie avatar jest wyznacznikiem osoby?? Ktoś kto ma ku*asa w avatarze też musi je lubieć?? Dodałem owy temat ze względu na ripostę którą zastosował JKM a nie dlatego że jestem jego gigantycznym zwolennikiem.

pozdrawiam serdecznie

Te...........ja

2011-08-19, 17:05
Głównym przeznaczeniem penisa jest dawanie życia, a broń została stworzona tylko po to, żeby życie odbierać. Debilne porównanie.

_R...........s_

2011-08-19, 17:07
korwin i jego obietnice, żeby tylko dostać mandat.
Polska to nie somalia, że po ulicach biegają pojeby z kałaszami. jeśli ktoś czuje się zagrożony, niech kupi sobie nóż albo gaz i zapisze się na jakieś sztuki walki, to wystarczy.
a co będzie gdy broń będzie ogólnodostępna? polskcy "gangsta" będą wozić się po mieście w swoich czarnych (trochę rudawych od rdzy) bmw, golf mkII albo innym super sprzęcie od dziadka z niemiec, strasząc wszystkich dookoła swoimi pistoletem. tylko czekać aż w wielkich dyskotekach zaczną wybuchać strzelaniny. Oczywiste jest że pierwsi o broń będą starać się idioci którym będzie ona służyła do straszenia innych. Potem dopiero będą już musieli ją kupić normalni ludzie. Więc po ch*j zmuszać normalnych ludzi do zakupu broni.

Do...........ka

2011-08-19, 17:15
@Teodozja

Czasami odbierając życie, można swoje bądź czyjeś życie uratować. Tak jak czasami 'dając życie' na siłę, można je komuś nieodwracalnie sp***olić.

.:...........:.

2011-08-19, 17:27
W niedzielę, 21 sierpnia, do Poznania przyjedzie prezes Nowej Prawicy - Janusz Korwin-Mikke. Będzie uczestniczył w spotkaniu z wyborcami.