18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ride To Hell - Najbardziej zbugowana gra nowej generacji

Darkstep • 2013-07-24, 22:16
Rozumiem, jakby taką grę zrobili kilkanaście lat temu, jak te kaszanki z gazet za 10 zł... Ale to jest gra nowej generacji i na dodatek nie jest tania... Jak oni mogą wypuścić, tak zbugowaną grę... :homer:



gregkamil

2013-07-25, 01:30
Może po prostu studio zbankrutowało i było zmuszone do wypuszczenia takiej wersji?

korinogaro

2013-07-25, 01:34
Spiraciłbym żeby sprawdzić czy to tylko u niego takie błędy czy u wszystkich, ale znając życie to piracka wersja działałaby lepiej od oryginalnej...

Captain's Burger

2013-07-25, 01:36
Rzehooj napisał/a:

@up raczej ktoś kto się nie zna na sprzęcie...


Raczej nie, bo Maci mają beznadziejny sprzęt patrząc na cenę. Niemniej dużo softu jest pisanego na Maca, softu profesjonalnego. Kolega ma racje.
Głupi Photoshop znacznie szybciej chodzi na jabłku (chociaż mając pc z ssd i znośnym prockiem, dużo ramu, można konkurować), już nie wspominając o pro sofcie do produkcji muzyki.. Tam to juz nie ma co nawet porównywać, bo producenci typu Avid dostają kasę za to że akurat na Macu lepiej to działa.

chybeck

2013-07-25, 01:38
krz2 napisał/a:


Ktoś kto pracuje...



Ktoś, kogo rodzice pracują...

hajtkol

2013-07-25, 01:45
To nie jest Mac geniusze. To tylko klawiatura z Apple...

shin69

2013-07-25, 01:50
Trzeba nie mieć jakiegokolwiek szacunku do klienta, by wydawać takie GÓWNO i żądać za nie 35 dolców. Ale pewnie zaraz będą się usprawiedliwiać, że wydawca ich źle potraktował i nie dał im zbyt dużo czasu na dokończenie. I potem już tylko zbiórka na kickstarterze w bardzo "słusznym" celu - płatnego podreperowania GÓWNA, za które już się zapłaciło i tak za dużo.

Seboolek

2013-07-25, 01:53
Sadystyczna gra.... można włosy powyrywać ze łba jak sie w to gra. Każdy przy tej grze zamienia sie w takie dziecie neo co to macha pięściami dookoła i rozwala w furii. Gówno tak śmierdzące że nawet torrenta szkoda bo jebie.

Shock

2013-07-25, 01:54
pie**olniety zainstalowal gre na macu i sie dziwi, ze buguje. Fuck logic.

Metisto

2013-07-25, 02:17
To jest jedna z tych gier, w którą trzeba zagrać by uwierzyć ;_; Szkoda, miałem na nią nadzieję jak ją zapowiadali parę lat temu

klik34

2013-07-25, 03:02
k***a geniusze pokażcie mi gdzie tu jest Mac ? Albo kolejny wyżej tam jebnięty laptopa widzi.

Skrdfwr

2013-07-25, 03:38
1:17 - PIKEJ?! :D

Ciapaty88

2013-07-25, 04:03
j***ć Apple i ch*j.

Zizu Ziomek

2013-07-25, 04:08
@Captain's Burger - produkty Apple są dla innego typu klientów niż PC (czyli artystów, hipsterów i bogatych dzieciaków dla szpanu; pominąłem kogoś?). Dla mnie jako początkującemu informatykowi Mac byłby niemal bezużyteczny. Na windowsie/linuxie mam wszelkie potrzebne oprogramowanie - często darmowe, windows ma lepsze wsparcie w większości dziedzin, PC jest bardziej otwarte od Maców. W szkołach uczy się obsługi komputera z systemem windows/linux nigdy nie widziałem w szkole IOSa.
A zalety jakie widzę w produktach Apple:
myślę że należy to traktować bardziej jak konsolę do pracy nić komputer (mało wersji sprzętu, platforma dość słabo otwarta jeśli chodzi o soft), dlatego programy pisane pod maca mogą być lepiej zoptymalizowane, tak jak gry w wersji na konsolę wyglądają lepiej niż w wersji na PC o podobnych lub nawet sporo lepszych podzespołach.

@bloodwar - karty dedykowane mają całkiem niezłą zgodność z grami, co innego ze wspomnianymi przez Ciebie integrami. Dziwi Cię że sterowniki do GPU od firmy, która specjalizuje się głównie w CPU, a na rynek GPU próbuje się wbić na siłę, jest takie słabe? Te karty służą do wpierania CPU przy normalnych zadaniach jak oglądanie filmów, a nie aplikacjach których większość obliczeń jest wykonywanych przez GPU, a do tego ilość danych do przeliczenia jest olbrzymia (chyba nie wierzysz reklamom?).
Crysis 3 na moim lapku chodzi płynnie na wysokich i rozdzielczości fullhd bez błędów. A mortal kombat na integrze nie chodzi, tylko na dedyku. Było kupić lapka z jakąkolwiek kartą dedykowaną od amd/nvidia a większość gier chodziłaby o ile spełniałaby wymagania rzecz jasna. Nie znasz się - pytaj się, a nie kupujesz coś w ciemno.

A co do tematu to gra nie powinna wejść nawet do fazy beta, a co dopiero do sprzedaży. Choć kieruję się tylko tym filmem a nie normalnym gameplayem gdzie można by zobaczyć zagęszczenie błędów.

Elanez

2013-07-25, 06:07
Nie takie rzeczy się w GTA wyprawiało :lol:

filipsworks

2013-07-25, 06:42
Darthkac napisał/a:

Gra zapowiadała się świetnie...ale jakiś idiota musiał ją sprzedać w połowie i wyszła wielka śmierdząca kupa. Kto do cholery gra na Macu? Kto normalny w ogóle kupuje maca?!



Ktoś, kto chce popracować kupuje maca...