18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rFactor 2 - deformacja opon

LI...........ER • 2014-03-08, 21:08
Nie wiem ilu z was słyszało o najlepszym symulatorze wszechczasów jakim będzie rFactor 2.Będzie to ucieczka od gównianych,arcade'owych NFS'ów.Oprócz tej zajebistej fizyki opon mają bodajże wprowadzić (o ile jeszcze tego nie zrobili) bajery pokroju tego,że w miejscach na torze,gdzie jest cień,będzie niższa temperatura co będzie się wiązać z niższą przyczepnością i gorszym prowadzeniem :mrgreen: Również jeśli wyjedziemy poza optymalny tor jazdy do opon przyczepią nam się porozrzucane kawałki gumy co będzie skutkować gorszą przyczepnością przez pewien czas,to tyle pie**olenia,teraz filmik 8-)

tratatalo

2014-03-09, 18:36
LIONER napisał/a:


W demo jest jeden samochód i jeden tor,poza tym jak nie masz kierownicy to nawet nie próbuj


miales racje mimo wszystko chcialem sprawdzic fizyke gry mimo wszystko warto sprawdzić bez kierownicy

TheSkorpioniks

2014-03-09, 18:45
Jakim prawem trafiło to na główną !!! Jaja sobie robicie , to jest portal o grach do uja

Revelict

2014-03-09, 20:12
Tak szczerze to myślicie, że takie coś jest ciężko zrobić? Otóż nie, banalna sprawa, tylko po co skoro na waszych laptopach to nie pójdzie;)

Dzedaj87

2014-03-09, 20:16
taka gra, gdzie od zawsze realistycznie odwzorowane były prawa fizyki i wymagała sporych umiejętności, jest live for speed. polecam.

4h...........ch

2014-03-09, 20:16
Ludzie już w czasach '80 takie coś mogło być napisane, problemem wtedy był sprzęt, dlatego upraszczano prawa fizyki. Teraz praktycznie wzory fizyczne wrzuca się w kod i jakoś idzie na tych najmocniejszych maszynach. Nie jarajcie się tym, bo serio nie ma czym.

LI...........ER

2014-03-09, 21:38
Pobrałem tego LFS i jeździ się nieporównywalnie łatwo w porównaniu do rf'a,tam bolid saubera prowadzi się jak wolniutki samochód z rf.Dodaję na wyjściu z zakrętu gaz na full i wystarczy leciutka kontra do opanowania co w rf kończy się bączkiem

rf 1:0 lfs

Zielonek92

2014-03-09, 21:53
w ogóle to tutaj nie pasuje !

Blackjoe

2014-03-09, 23:31
76200 napisał/a:



Wszyscy arcade'owcy tak uważają :lol:


A słyszał o tym że m.in. Infiniti Red Bull Racing w swoim symulatorze rF używa?