18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rezydencja Wiktora Fiodorowicza

oc...........an • 2014-02-23, 03:12
Jako, że w ciągu ostatnich 24 godzin sytuacja diametralnie zmieniła się na Ukrainie to (w końcu!) udało się dziennikarzom wejść do rezydencji byłego prezydenta Ukrainy.

Ciekawi was na co szły Ukraińskie podatki? No to patrzcie!

Jak to mawiał Testo, Bohactwo część główna sk***ysyny:


MTV Cribs Ukraine!

(MTV) Witajcie na Ukrainie! Dziś odwiedzimy rezydencję znanego polityka Wiktora Janukowicza! Jak żyje głowa narodu w kraju, który jest praktycznie bankrutem? Zapytamy o to naszego gospodarza! Witaj (W)iktor!

(W)Witajcie biedaki! Macie unikalną możliwość zobaczyć jak żyją normalni ludzie! Nie zwlekając zaczynami!

(W) Jak pewnie robaki już zauważyliście, nie tak łatwo trafić do mnie w gości. Czujcie się wyróżnieni, bo ostatni który próbował do dziś jest poszukiwany przez rodzinę...



(MTV) To fascynujące! A, jakiej wielkości jest posiadłość?
(W) Maluutka. Jedynie 140 hektarów :(



(MTV) Pomińmy w takim razie ten drażliwy temat i zobaczy co sobą reprezentuje rezydencja.
(W) Taak, jak widzą państwo, sam ten płot jest wart więcej niż pół mojego kraju:


(W) rezydencja tak naprawdę była kiedyś domem dla spotkań dyplomatycznych, ale mój naród tak bardzo mnie kochał, że pozwolił mi go sobie zatrzymać!











(MTV) niesamowite! Możemy wejść do środka?
(W) Nie dla psa! Nie dla śmiecia! Dla Pana to! Nie no, hyhyhy, taki dofcip. Jasne, że można. Tylko proszę zwrócić uwagę na mój domek gościnny:


(MTV) Cóż, musimy przyznać, że nawet u nas w hameryce murzyńscy raperzy mają większą biedę w głównej rezydencji niż pan ma w domku letniskowym...
(W) No k***a! murzyny nie dorastają narodowi Ukraińskiemu do pięt. To wszystko co pan widzisz, to należy do narodu. Ja to tylko wypożyczam na najbliższe 10 000 lat. Nic poza tym. Dobra cebulaki, wchodzimy do środka!



(MTV) Ojapie**ole, przecież nawet na Titanicu nie było takiego bohactwa!
(W) Mam nadzieję, że to nie była jakaś aluzja śmieciu!
(MTV)...nie no skąd! Tylko takie porównanie.
(W) Dobra, my tu gadu gadu, a w telewizji puszczają naradę. Podobno mają mnie zwolnić, choć podobno to tylko plotka... Idziemy do sauny, mam tam telewizor:



(MTV) Przepraszam, co oznaczało to "ZA - 356 głosów"?
(W)... jednak to nie była plotka... Dobrze, że jesteście. Przydacie mi się potem. Jak na razie idziemy do ZOO nakarmić zwierzaki, bo chyba długo mnie tu nie będzie...







(MTV) Od tego przepychu ciśnie nas pęcherz. Gdzie jest sracz?
(W) prosto, potem w lewo, potem dwa razy w prawo. Tylko niczego nie dotykaj bo wyjedziesz z Ukrainy bez ręki



(MTV) Złotego kibla nie masz pan, trochę nas to zawiodło...
(W) no bez przesady! Żyję skromnie, tak jak mój lud! Mam nadzieję, że wiedział pan do czego służy bidet i nie pił pan z niego wody
(MTV) ...
(W)...zawsze k***a to samo z tymi biedakami. Dobra, idziemy do garażu, muszę wybrać auto którym sp***olę...yyy... znaczy się pojadę w odwiedziny do wujka Putona.









(W) Oj, zapomniałem, że w garażu trzymam tylko moje jachty i łodzie motorowe :D
(MTV) a ci kolesie suszący dokumenty?
(W) ...
(W) o tym przeczytasz pan zapewne jutro w największych gazetach... Dobra, idziemy do mojego hangaru gdzie trzymam moją kolekcję bryk... eee... znaczy się auta na każdą porę roku i warunki!





(W) jeszcze tylko zatankuję...



(W) Dobra, teraz szybko wybieramy fanty jakie ze sobą wezmę.
(MTV) możemy pomóc?
(W) Owszem!




(MTV) cóż, szczerozłotej kilogramowej monety z okazji urodzin raczej bym nie brał. Złoty bochenek chleba też chyba niepotrzebny... Może prezydenckie pinezki?
(W) etam, pie**olę, max co bym wziął to Macbooka i ryby, ale nie mam czasu. Dobra, teraz mi się przydacie. Łapta wszystkie dokumenty i je palcie!

Lista z opłacanymi milicjantami:


Biznesy w Kijowie i łapówki (podkreślono na niebiesko łapówkę o kwocie 34 tys. Eur):


Dane upierdliwej dziennikarki:


Płatności inwestorów (Hrywnie, Dolary, Euro):


Kible i umywalki na 13 tysięcy Euro:


Kwitek na 3,4 miliona dolarów na drewno dla wyścielenia okrętu


Czek na 12 milionów dolarów


1 100 000 Euro za rośliny


1 700 000 milionów Euro za jadalnię i pokój dla picia herbaty


Informacje o dziennikarzach-aktywistach


(MTV) Uff dużo tego!
(W) to co zdążysz to pal...



(W) A to co nie zdążysz to wyjeb w p*zdu do jeziora.


(MTV) O k***a, masz nawet własny okręt?
(W) to nie okręt. To GALEON śmieciu!


(W) Dobra, szybki grill, zjemy przy moim ulubionym stoliku...


(W) ...zaśpiewamy jedną piosenkę na do widzenia...


(W) ...przebieżka po specjalnych pieńkach...


(W) ...obejrzymy szybko "Ojca Chrzestnego"...


(W) I sp***ALAMY DO MOSKWY! Dobra MTV, won z posesji!

To...........sX

2014-02-23, 03:20
No popatrz a nasz też ile nakradł a nawet się nie umywa do tego

MateuszMmz

2014-02-23, 03:35
Bez tych durnych podpisów temat byłby tak samo dobry, a tak, to gimbusiarskim humorem zj***łeś wszystko

NcLR

2014-02-23, 03:37
Tyle w temacie:

master0romus

2014-02-23, 03:38
Napracowałeś się chłopie, a wstawka naprawdę dobra więc duże piwo Ci się należy.

oc...........an

2014-02-23, 04:16
Tak swoją drogą, kto zauważył, że Janukowicz ma Windowsa na Macu? :amused:

MrYeni

2014-02-23, 05:43
Ja pie**ole... Niektórzy to mają życie. Czekam na dom Tuska!

Werewolv

2014-02-23, 08:28
Kim ch*jem się podniecacie, że prezydent ma bogatą posesję? U nas nawet nie macie pojęcia ani takiej opcji żeby zbadać posiadłości rządu, a ma co drugi polityk takich kilka.

go...........ek

2014-02-23, 08:31
na 22 fotce widać jak dla gościa plecy pękły

bizzy

2014-02-23, 08:33
ZAMIAST CIĄGLE PISAĆ TO SAMO pie**olENIE O UPA POD KAŻDYM ARTYKUŁEM O UKRAINIE

ZAMIAST TWORZYĆ ARTYKUŁY NA PODSTAWIE WYNIKÓW IMAGES.GOOGLE.COM wpisując NP upa, mimo że wcześniej było już w ch*j na ten temat (wczoraj gość założył taki temat i dał link do wyników w google, nie wierzycie to poszukajcie, bo mi się nie chce - ale napracował się w ch*j)

ZAMIAST KOPIOWAĆ ARTYKUŁY Z WP (które często wcale że zawierają nieprawdę i na dodatek każdy wie k***a gdzie szukać newsów przecież, sadistic to nie routers do k***y nędzy - chyba?)



STWÓRZCIE SOBIE k***A ZBIORCZY


gdzie każdy znawca wypowie się profesjonalnie i rozwinie swój jakże ważny własny pogląd.
gdzie gimbaza przestanie żydzić piwa bo pojawił się nowy news o janku na onecie i go skopiowali
gdzie sadistic.pl będzie nazwą bardziej adekwatną ukrainistic.pl

i do nikogo się nie sp***alam, po prostu do trzech razy sztuka, więc wnioskuje o to 3ci raz

brylant1412

2014-02-23, 08:33
każdy orze jak może,99% ludzi by to samo robiło jakby miało dojście do koryta.i nie pie**olcie mi że Ja bym tak nie robil.A myślicie że nasi politycy to sa lepsi tam gdzie jest koryto z kasą to są przekręty.

Koozak

2014-02-23, 08:36
Piwko za stylizacje na mistrza bez napletka :)

artiee

2014-02-23, 08:39
Dałbym kratę piwa ale się nie da.

@DUST DEVIL ja zauważyłem od razu. Pewnie go wk***ia MacOS jak każdego normalnego użytkownika komputera. Tego używają tylko pedały w rurkach.

stk

2014-02-23, 08:42
A to kibel Janukowycza
:kloc:

qulanogilewej

2014-02-23, 08:59
no no, bardziej od kradnącego dyktatora nienawidze hołoty, która nawet jakby dostała miliony na tacy to przepie**oliła by je w mgnieniu upadającego gówna na powyższym taborecie, idź pan biedaku śmiaciaku do ziemianki - jak nie masz jaj i głowy do interesów..