18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewolucje aż kości pękają.

Ace Ventura • 2010-11-15, 14:11
Zapewne niektórzy widzieli w TV. Dla pozostałych którzy nie raczyli się w sobotni wieczór widokiem madam Gessler wrzucam ten filmik.
Polecam wsłuchać się w dzwięk pękającej kości w 11 sekundzie.

mesiash

2010-11-15, 14:25
jest cenzura nie ma piwa

Ace Ventura

2010-11-15, 14:52
I Bogu dzięki że jest cenzura. Z pewnością właśnie z powodu tych ograniczeń, Polacy wychowywani przez grzeczną i kulturalną telewizję, są dla siebie na co dzień mili i uprzejmi, wypowiadają się piękną, zasłyszaną w TV polszczyzną.
A jak mówi sam rzecznik TVN-u: Najistotniejsze dla nas jest to, że unikamy tłumaczenia i emitowania wulgaryzmów ze względu na szacunek dla widza i jego wrażliwości. Polski widz nie jest przyzwyczajony do wulgaryzmów w telewizji, a my nie zamierzamy epatować przekleństwami.

Hehe a tak serio to dla mnie naczelnym cenzorem TVN-u mógłby być Durczok :mrgreen:
KONIEC Z WYPIPKIWANIEM PRZEKLEŃSTW !

androgenius

2010-11-15, 14:59
od momentu pojawienia się tego gesslerowego czyraka wiedziałem,że ona komuś zrobi krzywdę,chociażby pośrednio-no k***a ludzie,czy wpuścicilibyście pie**olonego prosiaka do swojego własnego lokalu wiedząc,że opie**oli wam szamę i jeszcze będzie narzekał na jakość...czekam na program,w którym dostanie tasakiem w nogę a potem będzie zmuszona zjeść i ocenić swoją smażoną p*zdę na galaretce z nogi...ten babs jest w k***ę niesympatyczny,obleśny i dotyka ociekającymi łojem łapskami cudzego pożywienia,do ubojni z nią :D

inna sprawa,że nie widać złamania a dźwięk można podłożyć nawet w paincie,jak dla mnie fake jak od świebodzina do czelabińska

PodajPynto

2010-11-15, 15:08
w sam raz k***a na sadistika !

Tworas

2010-11-15, 15:31
Będę teraz oglądał wszystkie odcinki

varq

2010-11-15, 15:49
Spiralne złamanie kości ramiennej, tak to jest jak się p*zdy zabierają za armwrestling.

Hornet

2010-11-15, 15:52
androgenius napisał/a:

inna sprawa,że nie widać złamania a dźwięk można podłożyć nawet w paincie,jak dla mnie fake jak od świebodzina do czelabińska



To zobacz sobie w 1:45 co on ma z łokciem zrobione ;) Ta ręka ratownika idealnie tam pasuje na zmyłkę.

asd12033

2010-11-15, 15:52
2 zniewiesciale cioty hehe

Wa...........is

2010-11-15, 15:58
Tak to jest jak się całe życie konia wali i ruch inny trzeba wykonac :D !

ja...........ko

2010-11-15, 16:02
w sobotę wieczorem?są lepsze zajęcia.ja dla przykładu rzygałem,podobnie jak w niedzielę rano.było cudownie.

Gaunt

2010-11-15, 16:08
teraz każdy tutaj zmienia sie w
1. Mistrza kamery filmowej ( że niby fake)
2. Znawce chirurgi urazowej ( co mu sie stało)
3. Człowieka, który miał złaman reki najwiecej, więc najlepiej wie co mu jest
4. Murzyna, któremu Pan złamał reke bo zaj***ł kukurydze, więc też wie

army

2010-11-15, 16:19
haha, komiczne

Twój Stary

2010-11-15, 16:19
Nagralbym to o wiele lepiej niz ten frajer kamerzysta z ch*jowym sprzetem prosto z chin a tak w ogole to od razu widac ze to fake. A nawet jakby nie byl fake to takie zlamanie lokietka to nic groznego ten lamus przesadza zabandazowac reke przylozyc lodu zastrzyk przeciwtezcowy tydzien bez walenia konia i bedzie zdrowy. Mialem mnostwo takich zlaman wiem najlepiej co mu jest, ostatnio nawet kukurydze zaj***lem i potem mialem zlamana reke, nie pytajcie jak to sie stalo