18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewelacyjny holenderski serial

yommek • 2012-09-03, 12:52
New Kids On The Block:


ja...........ax

2012-09-03, 15:14
za laskę z aids piwo :D

zonk

2012-09-03, 16:58
Naprawdę super... :roll:

entesee

2012-09-03, 18:37
końcówka zajebista , piwo :)

MEC

2012-09-03, 18:58
niestety nie różni się to zbytnio od holenderskiej rzeczywistości.
Bardziej nietolerancyjnych ksenofobów to naprawdę trudno znaleźć w Europie.

el...........iz

2012-09-03, 19:12
nie ma lypy;)

gadom

2012-09-03, 19:13
Beavis & Butthead?

Kwejkii

2012-09-03, 19:15
@Mec
W Polsce mówisz o tolerancyjności ?

wójek

2012-09-03, 20:25
to jest mistrzostwo światowej kinematografii! w ch*j!

MEC

2012-09-03, 20:40
@Kwejkii

Uwierz mi, w Polsce jest o wiele większa tolerancja niż w holandii. W Polsce może w mordę dostaniesz za długie włosy, ale nikt Ciebie z firmy nie wywali tylko dlatego, że jesteś mało popularnej nacji. W holandii dobry polak, to polak mieszkający w kontenerze i zapie**alający za paczkę frytek - jeśli polak się dorabia, to trzeba mu zszargać opinię w sąsiedztwie i zrownać z gównem, bo na pewno kradnie, bo jak inaczej podczłowiek może się czegoś dorobić. murzyna nie wolno tknąć, bo zaraz się rozedrze, że rasizm. Chińczyka, turasa ani surinamca również z tego samego powodu - a po polakach można sobie używać i dupy nimi podcierać. biura pracy wyzyskują ludzi w świetle holenderskiego prawa, które skutecznie przymyka oko na to wszystko. W holandii jedynymi nacjami, które nie mają prawa do darmowej nauki języka holenderskiego to Polacy, Rumuni i Bułgarzy. Jakoś nie słyszałem o niczym takim w Polsce - chcesz żyć w Polsce i jesteś obcokrajowcem, to otrzymasz darmową edukację.

Radysh

2012-09-03, 20:53
MEC Dziwnie brzmi to co mówisz.
Kilku moich znajomych pracuje w Holandii i każdy z nich ma płacone tzw. rozłąkowe oraz różne dodatki na dzieciaki w postaci kasy na wyprawkę szkolną, itp.

muH

2012-09-03, 22:11


New Kids Turbo oraz New Kids Nitro, HOMO!!!

kuber89

2012-09-03, 22:40
Gabberki i HappyHardcore:D

Noskiller

2012-09-03, 23:33
efekty legalizacji

MEC

2012-09-04, 23:59
@Radysh

A ja żyje tutaj już od dłuższego czasu. Jeśli bywasz w holandii okazjonalnie, na ogórki, czy inne bzdury, to ten system widzisz z zewnątrz, jesteś odseparowany od "normalnej" codzienności. Ja z żoną zauroczeni pozorami tego kraju kupiliśmy tutaj dom i się zaczęło - sąsiedzi przez pół roku nawet dzieci chowali jak wychodziliśmy z żoną na spacer, a przynajmniej gówniarze nie mogli z Nami rozmawiać. Po pół roku jak już zaczęliśmy kupować nowe rzeczy, to tylko widzieliśmy jak się firanki w oknach odsuwały jak podjeżdżał samochód dostawczy a to z nową lodówką, a to z pralką, a to z nową kuchnią etc. Przyłazili niby zagadać, ale tylko po to, żeby wleźć do domu i zobaczyć jak żyjemy itd. etc. W pewnym momencie powiedziałem dość, bo miałem dosyć bycia lokalnym urozmaiceniem codzienności, to nagle się poobrażali. A teraz otworzyłem własną działalność, która przynosi profity, to tylko słuchamy od niektórych, że inni mówią, że My z żoną i już moim póltorarocznym synem to kradniemy i narkotykami handlujemy. Taki urok życia i mieszkania w lepszej dzielnicy w holenderkim mieście jeśli jest się polakiem. Raz nawet przyłapałem jednego z sąsiadów grzebiącego w naszym śmietniku przy domu. k***a paranoja...