18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewelacje frondy, naukowcy z NASA i UFO

Leet • 2014-02-17, 22:45
Jestem masochistą i lubię czytać fronda.pl Często pojawiają się tam artykuły, które człowieka dobijają i powodują, że traci on wiarę w ludzki rozum (przykład tutaj. Dzisiaj pojawił się kolejny przykład jacy ludzi tam piszą.

Cytat:


Tego nikt się nie spodziewał. Specjaliści z NASA zbadali ikonę, przedstawiającą obraz Matki Bożej. Okazało się, że ikona posiada tętno i własną temperaturę 36,6 stopnic Celsjusza, jak u zdrowego człowieka. Cud?


reszta tutaj

Problem w tym, że Google na zapytanie: our lady of guadalupe site:nasa.gov zwraca tylko 9 rezultatów, żadne nie odnosi się do rzekomych badań, to raz. A dwa - według Wikipedii obraz był badany tylko raz przez pracownika NASA - w 1979 roku [
http://en.wikipedia.org/wiki/Our_Lady_of_Guadalupe)

Tak się dzieje gdy za źródło bierze się strony (innemedium.pl) gdzie można znaleźć artykuły tj. "UFO na księżycu", "Czas nie istnieje" "Przez ostatnie 18 miesięcy nikt nie widział potwora z Loch Ness".[/quote]

wyczuwam zbliżający się ból zwieraczy...3...2...1...

xts

2014-02-18, 19:09
IIIuminate napisał/a:

Nie wiem, co chcecie od teorii spiskowych, wiele z nich ma solidne podstawy, przykładowo wiele sprzeczności w atakach na WTC z 2001 roku. Jeśli ktoś ślepo wierzy wszystkim mediom, książkom, profesorom, ekspertom, księżom etc. to cóż, można mu współczuć. Wystarczy porównać byle podręcznik do historii, Biblię i jakąś książkę na temat pewnych teorii historii świata. Ale nic, lepiej znać 1 wersję wszystkiego i udawać kozaka, bo się wie.

Byłbym głupcem jednak wierząc w każdą teorię spiskową i uznawał ją za prawdę. :)

@EDIT

Co do obcych cywilizacji: naprawdę zdziwiłbym się, gdybyśmy byli sami we wszechświecie.




obca cywilizacja istnieje tylko nigdy się nie spotkamy, chyba, że teoria strun jest prawdziwa. eot.

blachahaha

2014-02-18, 19:22
@Policeman
Ziemia dla kosmitów to takie większe ZOO. :D

javal

2014-02-18, 19:36
Wszyscy Ci, którzy jadą po czytelnikach frondy i po samej frondzie. Ciesze się że takie pismo? Strony czy ch*jwico istnieją i że ludzie bronią ze wszystkich sił takich tez, przynajmniej na kilometr widać debila i można omijać z daleka.

PA...........SM

2014-02-19, 00:42
Ten obraz jeszcze oddycha i strasznie śmierdząco pierdzi :)

Rax

2014-02-19, 02:40
dnr jesli zaczynasz swoja wypowiedz od "tempy smieciu" musisz wiedziec ze sam deteminujesz odbiorcow swojej wypowiedzi ktorzy daja Ci piwo za bycie debilem
nie bede dalej tego komentowal zeby dawac powyzke twoim bakteriom ;)
bo jedyne czym mozesz sie pozywic to ch*j w twojej japie

foxfck

2014-02-19, 03:09
@Rax
Toś mu k***a przygadał, a ostatni zwrot w stronę kolesia, który słusznie Ci pocisnął, to czysta poezja i wyżyny riposty...

Zaś co do tematu to takich perełek nie tworzy ktoś specjalnie dla zwały?
Nie no, płaczące figurki, Jezusy na tostach i inne takie jakoś tam jeszcze przejdą, ot kult ikony, ale żeby k***a obraz miał tętno i temp. ciała człowieka?
Dajta ten fanpejdż :D

dnr

2014-02-19, 04:25
Rax, zniszczyłem twój błędny światopogląd o bazach obcych na ciemnej stronie księżyca, wyedukowałem cię o efektach pływowych, a ty mnie jeszcze wyzywasz zamiast dziękować? Nie pogrążaj się, jak chcesz mi pojechać to pokaż może 1 miejsce w którym nie miałem racji, protip you can't. Nawet teraz tą wypowiedzią potwierdziłeś, że jesteś tępym śmieciem, co było dotychczas tylko domysłem.

Rax

2014-02-19, 21:15
posluchaj chlopie, masz 41 lat, co i tak nie jest pewne a zachowujesz sie jak gowniaz, wyzywasz, niszczysz bledny swiatopoglad :D chcesz medal przy okazji?

moje bledne czy nie podejscie do pewnych spraw moze wynikac tylko i wylacznie z niewiedzy badz ostatecznie z ignorancji do tematu a nie z bycia tepym smieciem.

wiedza a inteligencja to dwie rozne rzeczy, wiem ze nie kumasz bo Tobie brakuje obu.

nigdzie nie stwierdzilem ze na ksiezycu sa bazy kosmitow, za to Ty caly czas to powtarzasz i nie inputuj mi tego

a za takie teksty w realu dostaniesz w pysk frajerze

cisnij