18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Retusz fotografii - ciekawa galeria

Ks...........ak • 2010-05-30, 21:06
Tytułem wstępu: obecnie media, a głównie internet, delikatnie wypaczają męską świadomość na temat tego, czym jest piękno. Jego sztuczny obraz pokutuje, gdy każda napotkana dziewczyna wydaje się być nie dość piękną czy nawet brzydką... Bo porównujemy ją do wizerunków z reklam, galerii internetowych, czy nawet zdjęć erotycznych.

A to wszystko jest bujda na resorach i photoshop. :megalol:

Zamieszczam link do galerii firmy, która zajmuje się retuszem zdjęć. Po prostu najedźcie myszką na zdjęcie, które się tam znajduje.

www.pureimage.info

piochux

2010-05-31, 17:30
szczerze mówiac to akurat wczoraj zostałem uświadomiony co to znaczy retusz zdjęć. Wcześniej słyszałem się mówiło że wszystko to fotoszopy czy inne badziewia ale tak sobie uważałem to za zwykłe gadanie. Ale jak zobaczyłem co w dosłownie w 2 minuty moja dziewczyna zrobiła ze swoim zdjęciem to absolutnie gały mi wyszły.
Szkoda tylko że prawie wszystkie foty na necie są właśnie 'ulepszone' :/

Asmodea22

2010-05-31, 21:39
mnie ciągle przeraża fakt, że trzeba wam pokazywać taką galeryję (na którą chyba weszliście dziś milion razy bo coś kiepsko chodzi) cobyście zauważyli różnicę i włączyli myślenie...

Ks...........ak

2010-06-02, 12:38
@up

Celem uświadomienia nas, zamiast gadać, mogłabyś coś innego wrzucić na sadistic. Jakiś przykład naturalnej kobiecości. Zamiast tak gadać dla samego gadania.

OR :idzwch*j:

Asmodea22

2010-06-03, 12:37
upy, też pokażcie coś naturalnego :-P

Lord of Suffering

2010-06-03, 12:53
Arahja7 napisał/a:

też pokażcie coś naturalnego :-P



poczekaj do 10-tego :P

BÃ...........³g

2010-06-03, 22:12
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Masz racjÄ™, dlatego ja lubiÄ™ kobiety naturalne, bez retuszu:



Aex grasz w mount and blade ?

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-06-03, 22:40
Nie zdziwiłbym się gdyby grał bo ta gierka jest zajebista, a co do linku to chyba trup..