18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Restauracja w Paryżu

Te...........ed • 2012-08-21, 01:37
Pewna para żyjąca na przysłowiową "kocią łapę" postanowiła pojechać na romantyczny tydzień do Paryża. Mężczyzna zaprosił obiekt swoich westchnień do niesamowicie wykwintnej restauracji. Męsko przejął inicjatywę zapewniając swoją partnerkę, że świetnie umie się posługiwać językiem francuskim i zaczął zamawiać posiłek.
-Poproszę le schabowego z le frytkami dla mnie oraz le sałatkę i le spaghetti dla mojej żony.- mówi pewny siebie domorosły lingwista
-Łi, łi- przytakuje zadowolony kelner.
-Lecz wcześniej podacie nam le pastę z pomidorów, a do picia le colę.- ciągnie zamawiający jegomość.
Parze podano posiłek tak jak zamawiali. Wszystko było pyszne, a kelner cały czas dolewał wina. Przyszła niestety pora zapłacić i pożegnać się z miłą obsługą. Po zapłaceniu ów mężczyzna tak oto prawi do swej damy.
-Widzisz kochanie, ja to umiem po francusku...- mówi zadowolony z siebie.
Zniesmaczony całą sytuacją kelner wyskakuje z za lady i pomagając ubrać płaszcz ów damie mówi.
-Gdybym nie był z Polski, to byście le gówno zjedli.-



Nie znalazłem, a po za tym to mój pierwszy temat, więc...
:idzwch*j:

KapitanObwies

2012-08-21, 02:02
"-Widzisz kochanie, ja to umiem po francusku..."

myślałem, że po tym zdaniu będzie jakaś riposta np: a ty loda nie chcesz mi zrobić.

k***a wszędzie te skojarzenia :-/

wormarder

2012-08-21, 11:35
twój pierwszy temat? och jakie to wzruszjące...

Prometheus_Coprophagus

2012-08-21, 12:57
"Owej damie", nie "ów damie". Chyba, że chodzi Ci o "płaszcz ów", ale o owym płaszczu za dużo nie napisano.
Poz tym - stare, ale jare. Następna osoba, która da piwo, wypuści to z poczekalni (tak, podkreślam swój wkład w dostanie się tego dowcipu na stronę główną portalu, liczę na darmowe łaskotki).

przeme13

2012-08-21, 13:10
Na ch*j zawsze to tłumaczenie "to mój pierwszy temat" -,- Mamie się pochwal

l82

2012-08-21, 13:39
jakie jest przysłowie o życiu na "kocią łapę" bo po wstępie wnioskuję że jakieś znasz?

Te...........ed

2012-08-21, 13:51
przeme13 napisał/a:

Na ch*j zawsze to tłumaczenie "to mój pierwszy temat" -,- Mamie się pochwal



Stanął? :)

Mógłbyś się przyp***zielić gdybym w związku z tym prosił o piwa/lekką ocenę, ale tego nie zrobiłem. Było to swego rodzaju przywitanie.

S.O.A.D.

2012-08-21, 15:40
@Teired

rada: twój pierwszy temat? to pie**ol to co napiszą w komentarzach, bo będą cię jechać i trolować

vniveri25

2012-08-21, 16:29

takapl

2012-08-21, 16:30
l82 napisał/a:

jakie jest przysłowie o życiu na "kocią łapę" bo po wstępie wnioskuję że jakieś znasz?



Też czekam na przysłowie :P

S.O.A.D.

2012-08-21, 20:13
@l82, takapl

przysłowie brzmi: "na przysłowiową kocią łapę"

kto powiedział, że przysłowie nie może mówić o przysłowiu?