18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Reprezentacja...

matiss947 • 2013-06-07, 23:14
Reprezentacja Polski uczciła Międzynarodowy Dzień Seksu...






wszyscy jednogłośnie dali dupy!!

:idzwch*j:

Roszp

2013-06-08, 00:13
Po każdym meczu pojawiają się materiały tego typu. Naprawdę nie możecie dać sobie na wstrzymanie? To przestało być śmieszne w latach 90.

przepon

2013-06-08, 01:12
Roszp napisał/a:

Naprawdę nie możecie dać sobie na wstrzymanie? To przestało być śmieszne w latach 90.



To samo mój ojciec powiedział o stylu, w jakim Polacy przegrali dzisiejszy mecz.

Ra...........py

2013-06-08, 01:19
Trzeba sypac materiałami, żeby ludzie widzieli że kopaczy jak i ich prezesów należy kulturalnie wypie**olić z owego stanowiska. To przecież są nadal te same mordy co sp***oliły nam Euro 2012... ostatnie miejsce w tabeli ... w najgorszych snach tego nie widziałem. Tak więc nagłaśnieć , wyśmiewać i konsekwentnie wyj***ć. Jakoś w innych sportach jak tenis, piłka ręczna czy siatkówka zawodnicy mają na twarzach wyrysowane skupienie i zaangażowanie, a tu oni mają przyklejone kotrakty i czeki z pensją do tyłka i dlatego tak sztywno chyba biegają. k***a mać.

Zl...........ny

2013-06-08, 11:42
Roszp napisał/a:

Po każdym meczu pojawiają się materiały tego typu. Naprawdę nie możecie dać sobie na wstrzymanie? To przestało być śmieszne w latach 90.



Jak przestaną dostawać po kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc z naszych podatków to damy sobie na wstrzymanie. Dostają kasę k***y to niech grają, płacę wymagam.

matiss947

2013-06-08, 11:49
Za każdym razem pewnie większość z was, zresztą tak samo jak ja, łudzi się, że może tym razem zagrają lepiej i nie przyniosą wstydu, ale ni ch*ja k***a zawsze kończy się tak samo dlatego postanowiłem oficjalnie pie**olić ich i nigdy już nie oglądać żadnego meczu "repry" bo tylko nerwy tracę. Polecam wam to samo.