18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Represje wobec angielskiego sadysty.

rrdzony • 2011-03-25, 21:37

Spójrzcie na jego podły wzrok! to jeden z naszych.

Ogólnie chodzi o to, że:
Cytat:

Bradley Paul Hampson publikował niesmaczne fotomontaże na stronach ku pamięci dzieci, które zostały zgwałcone i zamordowane. Sąd najwyższy w Brisbane skazał go na 3 lata więzienia za wandalizm.


To znak, że angole nie mają swojej wersji sadistica, gdzie on mógłby się spokojnie wyżyć.

Dość represji wobec sadystów. Zróbmy demonstrację pod ambasadą Wielkiej Brytanii.

neoneron

2011-03-26, 00:46
rrdzony:Spójrzcie na jego podły wzrok! to jeden z naszych. z naszych? należysz do jakiegoś pedofilskiego kółka? myślę że powinieneś zamieścić adres i czekać na odwiedziny w trakcie których moglibyśmy wyrazić swoje poparcie i aprobatę dla twoich zainteresowań...myślę że brajlem i na migi wytłumaczyłbym ci co dla mnie znaczą takie indywidua jak ty...

KrzQ

2011-03-26, 04:53
Ta jemu to tylko ch.j w du.e i kamieni kupę i skopana gęba!

Xenomorph08

2011-03-26, 13:06
KrzQ napisał/a:

Ta jemu to tylko ch.j w du.e i kamieni kupę...



I na ryja spuchę

PrezesTegoBurdelu

2011-03-26, 17:38
Rosemary napisał/a:

ch*j mu w dupę, a nie demonstracje.



marynuj tego embriona

Puzoniasty

2011-03-26, 23:47
O ile mi wiadomo to Brisbane jest w Australii. Z tego wynika, że to jest Australijczyk. Nie popisałeś się...

irish

2011-03-27, 01:58
ty staraj sie porwać swoich rówieśników z gimnazjum do manifestacji pod ambasadą, a ja ze starymi wygami będziemy dalej sączyć piwko przeglądając sadistica.
POZDRAWIAM.

Ro...........er

2011-03-27, 11:19
Sadistic sadisticem, ale nie wiem jakim trzeba być sk***ielem, żeby zgwałcić i zamordować dziecko. Robienie sobie z tego jaj, też o świadczy o człowieku.

timmy77

2011-03-27, 11:43
@Robster
To jakiś twój kolega?
Bronienie kogoś też świadczy o człowieku, a raczej o twojej słabej psychice!

Ro...........er

2011-03-27, 13:07
timmy77 napisał/a:

@Robster
To jakiś twój kolega?
Bronienie kogoś też świadczy o człowieku, a raczej o twojej słabej psychice!



No ja myślę, że kurs czytania ze zrozumieniem powinien być pierwszym z twoich planów na przyszłość. Przeczytaj dokładnie treść tematu, a później mój post i pomyśl dwa razy zanim dotkniesz klawiatury.

PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).

irish

2011-03-27, 14:05
Robster napisał/a:



No ja myślę, że kurs czytania ze zrozumieniem powinien być pierwszym z twoich planów na przyszłość. Przeczytaj dokładnie treść tematu, a później mój post i pomyśl dwa razy zanim dotkniesz klawiatury.

PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).



zanim byś sie machnął tym glanem już byś na ziemi leżał, parchu.

DarkRiser

2011-03-27, 15:50
weźcie takie dyskusje to gdzie indziej odbywajcie, nikt nikogo nie rozumie i wszyscy sobie grożą, wy jesteście dzieci, macie po 10 latek czy k***a tak na żarty, bo nie rozumiem.

gr...........ru

2011-03-27, 16:02
Rosemary napisał/a:

ch*j mu w dupę, a nie demonstracje.


chciałabyś...

Jeadong

2011-03-27, 19:24
Robster napisał/a:



PS
I owszem mam słabą psychikę, za taki tekst w moim kierunku na ulicy dostałbyś tym glanem w ryj (owszem i tak potrafię).



Tylko nie zapomnij nagrać filmiku i wrzucić na sadistic. Tym czasem wracaj oglądać kreskówki. To nie strona dla Ciebie.

Ro...........er

2011-03-27, 21:14
Jeadong napisał/a:



Tylko nie zapomnij nagrać filmiku i wrzucić na sadistic. Tym czasem wracaj oglądać kreskówki. To nie strona dla Ciebie.



Kolejny k***a znawca społeczności internetowej. Nie ty decydujesz do ch*ja kto na sadisticu jest, a kto nie.

irish napisał/a:



zanim byś sie machnął tym glanem już byś na ziemi leżał, parchu.



Jak już pisałem psychikę mam słabą, chcesz się na te glany sprawdzić proszę bardzo PW, adres i mogę podjechać, ewentualnie na odwrót, "parchu".