18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reporter Polski - Blok pełen nienawiści

CrazyEdek • 2013-01-25, 10:56
Wieloletni sąsiedzki konflikt, który sięga granic absurdu.


straatveger

2013-01-26, 22:02
"ja się boję" chce mieć wycięte i wstawiać w momencie kiedy gimaba mi grozi w stylu " zobaczysz zajebie cie "
"moi ludzie cie znajdą"
"już nie żyjesz żydzie"

Kryszak

2013-01-26, 22:06
Dla pewnych osób to tylko obóz pracy...
Nie, nie dla ułomnych, dla tych co się mianują normalnymi, a człowieczeństwo dawno odrzucili. Skoro nie potrafią żyć z innymi w zgodzie, to powinno im się zrobić chociaż getto. Tyle wiedza, ile wypija pod monopolowym.
Po prostu żyj i daj innym żyć.

Episkopat

2013-01-26, 22:06
Ja rozumiem, że posiadanie upośledzonego dziecka to dramat i piekło dl rodziny. Ku*wa sąsiedzi winni nauczyć się tolerancji.

kalafiory

2013-01-26, 22:13
ja pie**ole co za świry....
Te półmózgi są złośliwe i aroganccy bo wiedzą ,że zawsze ktoś ich obroni bo oni są "niepełnosprawni"
Kiedyś był na to sposób,nazywało się to Akcją T-4 :)

dnr

2013-01-26, 22:31
I tak dręczą tego biedaka upośledzonego, a jakby był ciapatym albo murzynem to już by sąsiedzi siedzieli za "rasizm".

Clematis

2013-01-26, 23:14
już wiem kto posrane komentarze na sadolu zostawia.
j***ny cały czas przed kompem siedzi!

Skowu

2013-01-27, 01:15
I oczywiście policja nic nie robi... takie nasze pier... prawo w zasranej polsce!
Dziwicie się, że każdy wyjeżdża?
Podobna sytuacja jak w mojej rodzinie ( siostra i brat mojej mamy ). Dzieli ich teraz płot 2metrowy... tutaj na tym reportarzu nie chce mi się wierzyć, że ten chory chłopak coś robi innym... po prostu chcą ' wypędzić ' ich bo nie chcą mieć chorych wśród sąsiadów... takich bydlaków to tylko NA STOTS!

tak apropo to dla tych co się śmieją z tych chorych, biednych ludzi - życzę wam tego samego! :/

smyndryl

2013-01-27, 11:08
@Skowu
A co ma policja zrobić? Oni są od utrzymywania porządku nie od rozstrzygania. Psy w tym przypadku mogą najwyżej huknąć każdego pałą po łbie i już jest spokój. Później skierować sprawę do sądu.

Wiesz jak nie wiesz? Wiesz co w głowie siedzi takiemu człowiekowi?? Pracowałem kilka lat w różnych knajpach i zdarzało mi się i niepełnosprytnym polewać. No i siedzi sobie taki przy piwku, morda jak u Maćka z klanu, śpiewa coś sobie pod nosem, a nagle podnosi łeb, mord w oczach i okiem nie mrugniesz a już koło nosa przelatuje szklanka, a nasz dałnik w porywie fantazji szaleje po barze, rzuca krzesłami i rozpie**ala co popadnie. Jeśli lekarze nie są na 101% pewni, że delikwent jest niegroźny, to do zakładu.


chlorian

2013-01-27, 13:39
Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopie**olcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego sk***ysyna!
Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka

wojtek95do

2013-01-27, 13:42
Ktoś tu leci w przysłowiowego ch*ja! W miejscowości, która jest oddalona ode mnie o ok. 10km był facet, który handlował na lewo sprężarkami, agregatami, piłami spalinowymi itp. (całe miasto o tym wiedziało, ale ch*j tam). Przyjechali reporterzy i go wybielili ot tak po prostu. W TV rodzice się zarzekali jaki to ich syn (sk***ysyn) jest niewinny. Od tamtego czasu nie oglądam takich programów w, bo nie można ustalić kto ma racje.

Radoslav77

2013-01-27, 17:07
Najbardziej mnie zaciekawił moment jak jego brat mówi o sąsiedzie który najpierw dzwoni domofonem i nakręca "małpkę" a póżniej wychodzi przed blok i słucha jak tamten go z balkonu wyzywa -to właśnie tacy ludzie są niebezpieczni, to oni mieszają w sąsiedzctwie. Pewnie póżniej wali konia na myśl jak namieszał :) . Sadol? Jesteś tu?
P.S. Wiecie że psychopaci mają wysokie IQ.