18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reporter pod ogniem. Karabach

~mg_schutze • 2020-11-05, 19:35
Reporter Semjon Pegow z Wargonzo ugrzązł w trakcie wymiany ognia na drodze na przedmieściach Karintak w Karabachu. Swoją drogą polecam śledzić dają dobre materiały. Dwa że chyba najlepsze nagrania z Syrii szły od Anna News, i innych Rosjan.


Halman

2020-11-05, 19:38
nie chcę ci zdyskredytować tematu ale jeśli to jest dobry materiał jak wspominasz to nie chcę widzieć tych słabych...

~mg_schutze

2020-11-05, 19:47
Halman napisał/a:

nie chcę ci zdyskredytować tematu ale jeśli to jest dobry materiał jak wspominasz to nie chcę widzieć tych słabych...



Napisałem "polecam śledzić" jak nie znasz materiałów anna news to zajmij się lepiej motop*zdeczkami.

Halman

2020-11-05, 20:01
mg_schutze napisał/a:

Napisałem "polecam śledzić" jak nie znasz materiałów anna news to zajmij się lepiej motop*zdeczkami.



spoko; polecam śledzić materiały z motop*zdeczkami; gwarantowane rozj***nie sie lub inne śmieszne sytuacje ludzi z pasją

KebabRemover

2020-11-05, 20:11
o k***a wielki szacun dla reportera że się nie bał że nagle w niego pie**olnie jakiś dron nasłany przez Salieriego

~mg_schutze

2020-11-05, 20:17
Halman napisał/a:

spoko; polecam śledzić materiały z motop*zdeczkami; gwarantowane rozj***nie sie lub inne śmieszne sytuacje ludzi z pasją



ależ śledzę, śledzę i jako była motop*zdeczka, która przez swoją głupotę rozj***ła się na oplu astra mam ubaw.
Jednak Anna News to pierwsi którzy w Syrii dawali gopro na czołgi i to od nich są srogie materiały w zajebistej jakości.
Są na YT ale większość dają na ruskich stronach.

KebabRemover napisał/a:

o k***a wielki szacun dla reportera że się nie bał że nagle w niego pie**olnie jakiś dron nasłany przez Salieriego



co ciekawe Azerowie nie chcieli go wpuścić, u Armeńczyków ma wjazd gdzie chce...

pro_avenger

2020-11-05, 21:45
Halman napisał/a:

nie chcę ci zdyskredytować tematu ale jeśli to jest dobry materiał jak wspominasz to nie chcę widzieć tych słabych...



Zdecydowanie lepsze niż twoje gówna.

PartizantPń

2020-11-05, 21:59
15 sekunda - co im k***a ? Syndrom rambo się załączył ?

Tetrix

2020-11-05, 22:01
sp***olił... daaamn... Bedzię co dzieciom opowiadać...

Tr...........ty

2020-11-05, 23:07
Halman napisał/a:

nie chcę ci zdyskredytować tematu ale jeśli to jest dobry materiał jak wspominasz to nie chcę widzieć tych słabych...



Tutaj przynajmniej jest widoczna wyraźnie akcja, a nie jak u niektórych jakość na poziomie niewyraźnej grafiki z gry komputerowej i onanizm w opisie

hellbwoi

2020-11-05, 23:50
skończy jak nasz...




czorny711

2020-11-06, 17:15
Usuń swoje konto