18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reportaż o najemniku

Mestiner • 2011-05-11, 00:06
Przedstawiam Wam reportaż o polskim najemniku i jego przygodach na misjach

może dotrze do młodych sadystów że ten portal nie jest jedynie kopią joemonstera z działem hard

bez wstępu od 1:45 około 25 minut trwa opowiastka ale myślę że warto


MdoN

2011-05-11, 18:04
'lekarza też mieliśmy takiego swojego, jak nie był wypity to nie operował' haha :D

Skurwysyn z natury

2011-05-11, 19:38
To jest niesamowite.
Pomimo tego, ze wiem ze na swiecie jest syf, ze wojna w Kuwejcie i Iraku to pretekst zeby zapie**olic wszystkie surowce naturalne, to kiedy slucha sie tego z relacji kogos kto osobiscie tego doswiadczyl, szczerej relacji (tak mysle ze szczerej, nie powie wszystkiego, to prawda, ale tez to co mowi chyba nie jest klamstwem) to mam zajeisice dziwne mieszane uczucia, miedzy checia zrobienia tego o czym mowi a swiadomoscia jaki ten swiat jest pok***iony.

Jestem pie**olniety?

ju...........11

2011-05-11, 20:56
bo w legii cudzoziemskiej nie ma opi******ania się, to nie polska tam na pieniądze trzeba zarobić a nie siedzieć całe życie w JW(jednostce wojskowej).

siba

2011-05-11, 21:46
chyba se to ściągnę wrzucę na komórę i będę słuchał do poduszki bo teraz mi się nie chce

Novik

2011-05-11, 23:17
co wojna robi z ludzi...


znam paru który myśli "a tam wojna dużo kasy"

a tak nie jest dużo ludzi wali sobie w łep po takich akcjach ..

xymer

2011-05-12, 00:18
poczułem respekt.

KamykHC

2011-05-12, 01:59
Gościu jest prawdziwym koksem. Słuchałem jego głosu jakby to było kazanie jak być 200% facetem

dizzydom

2011-05-12, 02:02
Zawsze z chęcią słuchałem takich opowieści. To znaczy wojskowych. Jak ktoś wcześniej napisał, mieszane uczucia, ale teksty takie jak ' ruscy pojechali tam po tablice mendelejewa' 'na drugi dzien przyjechaly buldozery i kolejna flaga supermocarstwa' pokazuja jaki ten swiat jest po*ebany.

Masterof

2011-05-12, 09:12
Z wielką chęcią usiadłbym z gościem pod parasolem przy browarze i wysłuchał opowieści o tym co się działo w Libii.

yonderbrack

2011-05-12, 18:01
Tak... Nic tylko dalej się utwierdzać w przekonaniu o służbie ojczyźnie... :snajper2:
Zainteresowanym polecam również książkę "Pierwszy kontrakt" J. Wista- Polaka w szeregach Legii cudzoziemskiej

trolzxcvbnm

2011-05-13, 01:20
Dajcie więcej ;)

Ja ze swojej strony dodam że rozmawiałem z człowiekiem który był w legii, opowiadał jak był snajperem w afganistanie czy innym iraku.
Zrobił sobie zakład z Ukraińcem o toktóry więcej zabije tych arabów i mial niezła radochę jak o tym opowiadał...
Gość jest dziwny o.O
No ale co tak kto lubi ;)

kurtz333

2011-05-14, 01:21
Nie twierdzę, że podobne rzeczy się nie dzieją, ale po stylu mówienia i paru szczegółach koleś z wywiadu podpada mi pod typa który się naoglądał filmów i opowiada bajki. A takich ludzi jest sporo. Możliwe też, że gdzieś tam był coś słyszał, coś widział ale to strasznie koloryzuje. Nie przekonuje mnie nie samą treścią tylko sposobem mówienia - np. mocny akcent na wyrażenie, że jakiś tam dowódca ĆPAŁ - jakby chciał tym wzbudzić dodatkowy szok u odbiorcy. Ogólne wrażenie budzi całą wypowiedź - chęć wywołania szoku, zaimponowania - jeśli by faktycznie to wszystko przeżył, to opowiadał by dużo bardziej obojętnie, nie zależało by mu na zaszokowaniu. Poza tym mówi, że sami kupują broń i najpierw były amerykańskie spluwy, a potem przerzucili się na kałachy "bo lepsze" - to też chyba chęć zaimponowania, bo kałach jest obecny w różnego typu opowieściach i filmach. Z tym że stosuje się go powszechnie bo jest TANI (i warty swej ceny), a nie dlatego, że jest lepszy od amerykańskich odpowiedników.

Oczywiście to tylko moje wrażenie.

EDIT: I jeszcze zdradza szczegóły typu gdzie mieli misje snajperskie w jakich miastach Europy, no sorry.

Ra...........or

2011-05-15, 11:42
Cytat:

koleś z wywiadu podpada mi pod typa który się naoglądał filmów i opowiada bajki. A takich ludzi jest sporo



Ty sam jesteś najlepszym przykładem

Faktem jest ,że koleś ma barwę głosu jakby się wzorował na Bogusławie Lindzie z "Psów", ale ty koleś pieprzysz farmazony.

Co ty myślisz ,że do wojska to po "sposobie mówienia" biorą?
Twierdzisz ,że potrafisz rozpoznać czy mówi prawdę bo słyszysz jego głos w komputerze?
Po akcencie jaki położył na jedno słówko już wiesz ,że on stara się po prostu zaimponować takiemu "znawcy" jak ty?

Cytat:

Poza tym mówi, że sami kupują broń i najpierw były amerykańskie spluwy, a potem przerzucili się na kałachy "bo lepsze" - to też chyba chęć zaimponowania, bo kałach jest obecny w różnego typu opowieściach i filmach. Z tym że stosuje się go powszechnie bo jest TANI (i warty swej ceny) , a nie dlatego, że jest lepszy od amerykańskich odpowiedników.



Po pierwsze - jestem gotów założyć się o każde pieniądze ,że nie masz najmniejszego pojęcia ile kosztuje "kałach".
Po drugie - kałasznikow jest przez wielu uważany za najlepszą broń automatyczną na świecie. Jest prosty w obsłudze, niezawodny i ma potężną siłę ognia. Ale nie, facet "chciał się popisać" bo "kałach często występuje w filmach". Jesteś śmieszny człowieku.


Cytat:

EDIT: I jeszcze zdradza szczegóły typu gdzie mieli misje snajperskie w jakich miastach Europy, no sorry.




No za wiele to on nie zdradził.[/quote]

161ZT650

2011-05-16, 06:07
zauważcie że ten wywiad jest sklejany, przecież ona mu zadaje pytania które są wycięte dlatego w niektórych momentach tak dziwnie akcentuje