18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacje irlandzko-polskie

BueR_MadasS • 2009-07-11, 15:02
Kubanczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak jada pociagiem. W pewnym momencie Kubanczyk wyjmuje cygaro. Najlepsze, bardzo drogie - prosto z Kuby. Podpala je, bierze jednego macha i wyrzuca przez okno.
-Co robisz?-dziwia sie pozostali.
-Jestem Kubanczykiem, w moim kraju jest mnostwo takich cygar, moge sobie pozwolic na to.
Mija troche czasu. Szkot wyjmuje butelke piecdziesiecioletniej Whisky, cudowny kolor i aromat, oczywiscie cena rowniez odpowiednia.
Nalewa sobie pol szklaneczki i równiez wyrzuca reszte przez okno. Wszyscy oczywiscie zdziwieni, Szkot odpowiada:
-W moim kraju takiej Whisky jest pod dostatkiem, gdzie sie czlowiek nie odwróci tam mnostwo takich butelek.
Ponownie mija troche czasu. Nagle wstaje Irlandczyk... i wyrzuca Polaka przez okno

si...........nt

2009-07-11, 15:05
hahahhah wyslalam to mojej siostrze, pracuje w Ie :D

kenji

2009-07-11, 17:44
Oczekiwałem takiego zakończenia :D

flyhigh

2009-07-11, 18:08
znalm wersje ze, jedzie z nimi cygan i Polak wyrzuca cygana przez okno ;)

Hilary

2009-07-11, 21:26
kawał z brodą, ale niezmiennie śmieszy :D

balcerro

2009-07-12, 11:36
niezmiennie polacy jako stado baranow smieje sie z kawalow o nich samych O.o nie wiem czy cos zabawnego jest w tym ze irlandczyk wywala polaka za okno... powinniscie troche pomyslec O.o

BueR_MadasS

2009-07-12, 12:29
balcerro napisał/a:

niezmiennie polacy jako stado baranow smieje sie z kawalow o nich samych O.o nie wiem czy cos zabawnego jest w tym ze irlandczyk wywala polaka za okno... powinniscie troche pomyslec O.o


troche sie obawiam zaczynac dyskusje
wydaje mi sie ze wlasnie powinienes sie cieszyc ze to 'stado baranow' potrafi sie smiac z siebie bo choc nie lubie szufladkowac to jednak mamy z tym problem
po 2 moze fakt 'wywalania' polaka przez okno nie jest jakosc szczegolnie zabawny ale za to jaki proroczy :mrgreen:

pozeracz_kotow

2009-07-12, 22:39
balcerro napisał/a:

niezmiennie polacy jako stado baranow smieje sie z kawalow o nich samych O.o nie wiem czy cos zabawnego jest w tym ze irlandczyk wywala polaka za okno... powinniscie troche pomyslec O.o


Można śmiać się z holocaustu, murzynów, głodujących dzieci w Afryce, z Twojej starej TO DLACZEGO DO k***Y NĘDZY NIE MOŻNA Z POLAKÓW?! Co my k***a? Naród wybrany? :idzwch*j: :samoboj: :lodowka:

belladonnaa

2009-07-16, 13:21
kicolek napisał/a:


Można śmiać się z holocaustu, murzynów, głodujących dzieci w Afryce, z Twojej starej TO DLACZEGO DO k***Y NĘDZY NIE MOŻNA Z POLAKÓW?! Co my k***a? Naród wybrany? :idzwch*j: :samoboj: :lodowka:



popieram, zagiąłeś mnie tym. Prawda.

KuKluxKlan

2009-08-24, 15:53
Nie bo polak potrafi przypie**olić z baśki reszta by się nie odważyła ^^