18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacja na żywo z oblezenia przez policje tylko na FB

Mockba • 2011-06-30, 11:01
Wlaczajac onet.pl od razu rzucil mi sie w oczy pewien artykul. A ze sytuacja dosyc komiczna i nie kazdy onet czyta, postanowilem sie podzielic.


"Trafią do więzienia za wpisy na Facebooku"

"Jason Valdez to zupełnie nowa gwiazda serwisów społecznościowych. Ten przestępca podczas trwającego 16 godzin oblężenia przez policję, całą akcję relacjonował na Facebooku."


tutaj zdjecie jegomoscia z miloscia zycia


oczywiscie wsparcie ze strony znajomych posiadal


pare linkow
Link1
Link2
Link3

Czego to ludzie nie zrobia dla slawy :roll:

Magik2501

2011-06-30, 11:56
6 lat uczyłem się angielskiego w podstawówce, 3 lat w gimnazjum, 3 lata w liceum, potem jeszcze pół roku na studiach. 2 razy zdałem certyfikat FCE, faz zaliczyłem CAE i ni ch*ja nie rozumiem co użytkownik
"Elisia Valdez" miała na myśli.

~Conscribo

2011-06-30, 12:21
Magik2501 napisał/a:

6 lat uczyłem się angielskiego w podstawówce, 3 lat w gimnazjum, 3 lata w liceum, potem jeszcze pół roku na studiach. 2 razy zdałem certyfikat FCE, faz zaliczyłem CAE i ni ch*ja nie rozumiem co użytkownik
"Elisia Valdez" miała na myśli.



jakbyś go poużywał, zamiast tylko uczyć się podręcznikowych zwrotów, to pewno byś zrozumiał ;)

praktyka w tym wypadku, praktyka..

ni...........ne

2011-06-30, 12:59
valdez pisze jak murzyn

Magik2501

2011-06-30, 14:50
@~Conscribo kuurwa byłem w Anglii, jeździłem po różnych Egiptach, Tunezjach i innych ciapatych krajach i wszędzie spotkałem się z angielskim, który był zrozumiały. Raczej meksykanie z JuEsEj opracowali jakąś prostą nowomowę, bez trudnej gramatyki czy ortografii.

.:...........:.

2011-06-30, 15:00
Magik2501 napisał/a:

byłem w Anglii, jeździłem po różnych Egiptach, Tunezjach i innych ciapatych krajach



Ja pie**olę, aleś Ty światowiec. :shock:

Ratilt

2011-06-30, 15:06
Magik2501 napisał/a:

@~Conscribo kuurwa byłem w Anglii, jeździłem po różnych Egiptach, Tunezjach i innych ciapatych krajach i wszędzie spotkałem się z angielskim, który był zrozumiały. Raczej meksykanie z JuEsEj opracowali jakąś prostą nowomowę, bez trudnej gramatyki czy ortografii.



Zasmucę cię, ale to co widziałeś i słyszałeś w filmach, grach i serialach się nie liczy :)

~Angel

2011-06-30, 15:09
@Magik2501

pojedź do Francji to przekonasz się, że nie warto było tyle się uczyć angielskiego.

ferro

2011-06-30, 16:26
@magik nie pie**ol bo nawet w uk rzucają slangiem wszędzie. A tutaj wszystko da się zrozumieć, tylko jak cons powiedział więcej praktyki.

~Conscribo

2011-06-30, 18:03
jeszcze 8 i temat wyjdzie na główną :amused:

...


a nie, te w komentach się do tego nie liczą :-/

Gienek2

2011-07-01, 11:30
ja nie musze nigdzie jeździć, znam kogoś kto wszędzie był

settogo

2011-08-10, 13:15
Poligloci zapewne wyrażenie "Tio" jest wam nie obce, a "i Kant" zamiast "I can't" jakoś nie razi? Żeby "weszło to w krew" jak mówienie np. w Polsce "My BYLI na koncercie" (tak tak, niektórzy WISZ tak mówiOM) potrzeba faktycznie czasu, potrzeba przebywania w takim towarzystwie/pisania sobie z tymi półmózgami smsków :)

Chędogi

2011-08-10, 17:50
Cytat:

6 lat uczyłem się angielskiego w podstawówce, 3 lat w gimnazjum, 3 lata w liceum, potem jeszcze pół roku na studiach. 2 razy zdałem certyfikat FCE, faz zaliczyłem CAE i ni ch*ja nie rozumiem co użytkownik
"Elisia Valdez" miała na myśli.



Angielskiego uczyłem sie 3 lata gim i teraz od wrześnie zaczynam 3 liceum....więc spal te swoje "certyfikaty" bo jeśli ja wszystko z tego zrozumiałem to ja pie**ole gdzie ty sie uczyłeś?? :shock:
Zapiździec dolny :-D

soqu1

2011-08-10, 18:23
Gdyby ktoś pisał po polsku tak jak oni po angielsku, to by był zaraz nazwany pokemonem, gimbusem czy jakoś podobnie, no ale że to jest po angielsku to super cool. Kiedy rozmawiam z dorosłymi angolami i irlandczykami na ten temat, oni sami przyznają, że jest to zwykłe kalectwo pokolenia brudasów internetowych. Co prawda nic tu trudnego do zrozumienia ale też żaden powód do dumy.

thoms0n

2011-08-10, 20:54
Magik nie odzywaj się, bo wstyd robisz reszcie nauczycieli i tłumaczy.
Ty angielskiego mogłeś się uczyć, ale to nie znaczy, że go znasz.
W sumie powinienem być wdzięczny, bo dzięki takim jak Ty zawsze znajdę robotę.