18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekonstrukcja

alfa166 • 2010-04-16, 20:53
Rekonstrukcja wydarzeń z próbnego umieszczenia trumny w krypcie


dweight

2010-04-16, 20:54
I co to ma być? :D

marcin3ck

2010-04-16, 22:08
Zajebiste... :facepalm:
Musisz byc naprawde dumny ze swojego dziela.

Hapcur

2010-04-16, 22:09
-wystarczyło sie rozjebac samolotem
- spieprzaj dziadu!

Filet

2010-04-16, 22:11
A ja się uśmiałem ...

alfa166

2010-04-16, 22:37
co_za_marazm napisał/a:

Piłsudski miał lepsze teksty...


Nie wątpię, ale akurat tutaj cytuje klasyka. Kaczyński kilka razy cytował Piłsudskiego czas na rewanż.
marcin3ck napisał/a:

Zajebiste...
Musisz byc naprawde dumny ze swojego dziela.


Cóż ... zwróciłem uwagę na kilka problemów:
- kultura nakazuje spytać gospodarzy o zdanie i chyba o tym zapomniano (stąd obruszenie Piłsudskiego),
- jak ginąć to tylko w katastrofie (górniczej, lotniczej...),
- kwestia pośmiertnych odznaczeń (czasami ma to sens)
- patriotyzm części rodaków (jaa ale on wywiesił dużą flagę, to my przyczepimy flagę do samochodu, zbudujemy dzwon i będziemy codziennie o 12 w niego bić, bo my jesteśmy większymi patriotami),
- problem częstych ucieczek kobiet z kuchni, i kilka innych o których nie pomyślałem a które z pewnością przedstawiłem.
EDIT:
Do Pana MaxKing - spoko dwa lata młodsza dziecino to nie jest ocena sprawowania polityki ani osoby tylko tego co się teraz dzieje. A co do Twojego pomysłu to jest temat na inną bajkę, której nikt nie broni skomentować jak sugerujesz.

MaxKing

2010-04-16, 22:38
Żałosne pod kątem technicznym, żałosne pod kątem merytorycznym... Może i pomysł nie jest do końca zły, ale przydałoby się go dopracować...

[EDIT]

Ponieważ powyższy post został napisany w momencie między moim wejściem na stronę a wysłaniem tego posta, edytuję go, żeby skomentować powyższy:
Klasykiem, dziecino, to jest "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić". Gdybyś ten tekst tam walnął, praca byłaby lepsza o jakieś 45%. "Spieprzaj dziadu" to nie klasyk, to po prostu... "wpadka".

A to co piszesz poniżej nawet nie zasługuje na komentarz. Nie zwróciłeś uwagi na żaden problem, wygłupiłeś się, jak dla mnie.

[EDITII]
Wybacz za to "dziecino", dopiero teraz zobaczyłem ile masz lat.

bober88

2010-04-16, 23:03
Debata, nad słusznością czy też jej brakiem, pochowania Lecha Kaczyńskiego na krakowskim Wawelu, nie powinna mieć miejsca.
Od kiedy bowiem pod groźbą zabójstw wymuszono na władzach kościelnych złożenie tam zwłok J. Piłsudskiego, symboliczne znaczenie Wawelu zmarło śmiercią tragiczną. To piękny zabytek , znak naszej dawnej chwały. I na tym kończy się jego rola.

Zkirtaem

2010-04-16, 23:39
Komiks jest poj***ny i bardzo niskopoziomowy, czyli akurat taki, jaki powinien być. To w zasadzie bawi bardziej niż jakby było tam coś konkretnego od Piłsudzkiego.

qbsol

2010-04-17, 00:02
to ma byc smieszne ?

Prozac

2010-04-17, 08:59
ja sie dziwie ze kaczynskiemu piramidy nie buduja!!! przeciez byl takim wielkim polakiem...... zreszta jego korzenie rodzinne sa nie tylko polskie.... ale chrzest przyjal przed wyborami ale kto to wie dla polaczkow zawsze bedzie pierwszym katolem i wspanialym prezydentem ktory zrobil tyle dla polski..... nikt nie wie co ale duzo:) hahaha parafrazujac slowa marszalka Pilsudskiwgo "kaczynskiemu kaczki szczac prowadzac a nie lezec na Wawelu"

Tworas

2010-04-17, 09:36
Tak jest plujmy na Kaczyńskiego za "spieprzaj dziadu" i kochajmy Piłsudskiego za nazwanie narodu "k***ami", za maczanie palców przy śmierci generałów Rozwadowskiego i Zagórskiego, za Berezę Kartuską, nie on kierował kontruderzeniem w 20 roku, tylko właśnie Rozwadowski, wg mnie Piłsudski to zwykły uzurpator.
A teraz plujcie na mnie, a potem poczytajcie książki.

Zlad

2010-04-17, 11:49
@up
Proponuje kompromis, olać ich zamiast się spinać, obaj gryzą ziemię więc po co ta walka ? A co do wawelu, jakie to ma znaczenie gdzie wpie**olą go robaki...

A żeby upiekrzyć dyskusję poezją, wierszyk wymyśliłem.
tadaaaaam:

Bolesław Wolski
"Do K..."

Czy na powązkach, czy na wawelu
I tak cię wpie**olą robaki.
Sk***ielu.