18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

turor

2023-03-27, 22:23
W pierwszym rzędzie klęczy matka i zdrowaśki odmawia :D

amator

2023-03-27, 22:26
Fajnie, tak samo bawią się ruscy

Kriski

2023-03-27, 22:28
Niech się cieszą, stosu nie postawili i jakieś laski z kolorowymi włosami czy tam większą brodawką nie "zbawiali"

BękartProboszcza

2023-03-27, 22:36
Fajne szambo kościelne, brakuje tylko trzepiących kapucyna ministrantów.

Heliar

2023-03-27, 22:47
"Będą to rekolekcje miejskie dla uczniów toruńskich szkół ponadpodstawowych. Ich hasłem przewodnim będzie wezwanie WAKE UP (czyli obudź się)"

Mi tam się podoba, co prawda to tylko część z całego przedstawienia, ale czytając informację można się domyśleć przekazu. Nie rozumiem durniów powyżej, w końcu kościół stał się choć trochę nowoczesny, a im się nie podoba. Jest staroświecki, też źle. Jak by to była tęczowa impreza to byście klaskali, aż by wam zwieracze puściły.

Sytuację takie jak na filmie dzień w dzień widzę na sadolu i często w weekend na mieście, nic nadzwyczajnego, ani szokującego.

jur

2023-03-27, 22:54
j***ć kler !!!

pazuzu

2023-03-27, 22:59
Tak zwane samozaoranie kościoła :-) A potem sie dziwią że ludzie odwracają się od kościoła

JebacJP2

2023-03-27, 23:24
Jak byłem dzieckiem i nastolatkiem to wierzyłem, ale po odcięciu się od tej sekty wyleczyłem się całkowicie z całej tej wiary. Teraz jako dorosły i zdrowo myślący człowiek dziwie się, ze ludzie w ogóle traktują te instytucje poważnie. Trzeba mieć naprawdę mózg zalany gównem i betonem, zeby tkwić w organizacji, gdzie pedofilia jest norma a wszystko kręci się tylko wokół pieniędzy i władzy.

Antypolak666

2023-03-27, 23:26
polskie gówno w pełnej krasie. Dlatego ten rozmowdlony prawacki gównostan zawsze będzie kloaką Europy.

Heliar

2023-03-27, 23:27
JebacJP2 napisał/a:

Teraz jako dorosły i zdrowo myślący człowiek...



Bo jebnę :ubawdolez:

crookla

2023-03-27, 23:30
Heliar napisał/a:

"Będą to rekolekcje miejskie dla uczniów toruńskich szkół ponadpodstawowych. Ich hasłem przewodnim będzie wezwanie WAKE UP (czyli obudź się)"
Mi tam się podoba, co prawda to tylko część z całego przedstawienia, ale czytając informację można się domyśleć przekazu. Nie rozumiem durniów powyżej, w końcu kościół stał się choć trochę nowoczesny, a im się nie podoba. Jest staroświecki, też źle. Jak by to była tęczowa impreza to byście klaskali, aż by wam zwieracze puściły.
Sytuację takie jak na filmie dzień w dzień widzę na sadolu i często w weekend na mieście, nic nadzwyczajnego, ani szokującego.



Gdybyśmy zobaczyli coś takiego w lewicowym wykonaniu też byśmy mówili że poj***ni, Ty z kolei bronisz tego gówna i doszukujesz się jakiś wartości bo to twój pie**olony kościółek. Mało tego! Gdyby to było lewicowe przedstawienie to luz bo te popaprańcy tak mają ale to jest w kościele! buaahaha laska z gołą dupą lata po kościele a ten to chwali

Heliar

2023-03-27, 23:32
crookla napisał/a:

Gdybyśmy zobaczyli coś takiego w lewicowym wykonaniu też byśmy mówili że poj***ni, Ty z kolei bronisz tego gówna i doszukujesz się jakiś wartości bo to twój pie**olony kościółek. Mało tego! Gdyby to było lewicowe przedstawienie to luz bo te popaprańcy tak mają ale to jest w kościele! buaahaha laska z gołą dupą lata po kościele a ten to chwali



Gzie ty tam widzisz gołą dupę ?? ekran masz za mały, to byś chociaż opis przeczytał z linków. Dowiedział byś się jaki był przekaz tej szopki i byś zrozumiał, ale nie słowo kościół wywarło ucisk na zwojach mózgowych i już każda inna informacja została zablokowana.

diacon

2023-03-27, 23:34
A może jest tak, że tępi, głupi ludzie nie rozumieją przekazu. Często w muzyce rockowej, metalowej pojawiają się bluźniercze teksty, teledyski , obrazy pokazujące śmierć, gwałt, morderstwa, wojny, rozczłonkowane ciała, i całe zło tego świata, jednak mają one na celu ukazanie zła jakie jest naprawdę, i aby się przed nim strzec, wystrzegać, bronić, chronić, a nie to aby brać przykład do naśladowania. Problem w tym, że obecnie w lewackiej ideologi nie ma pojęcia ZŁA, całe zło zostało zamienione na odmienność, że wszyscy musimy tolerować ludzi odmiennych, innych, w tym i złych, młodzież często nie rozumie że wyrządza komuś krzywdę, kiedy młody człowiek kogoś zamorduje, zdaniem lewactwa, on się "wyraził", to jest jego naturą, i powinniśmy próbować go zmienić. Kościół Katolicki uchodzi za stajnię bezbronnych owieczek, że co niedziela zbierają się tam modlące słabe wątłe "p*zdeczki", do Jezusicka i Maryjieńki, a kiedy ktoś zrobił przedstawienie ukazujące ZŁO!! To wielka afera. Niestety, nie tylko Nergal ma wyłączność na to aby przerażać, aby budzić wstręt. Zło jest złem, i nie ważne jakbyśmy chcieli przemilczeć, odwrócić wzrok, ignorować, zło się odbywa każdego dnia, na naszych oczach, przechodzimy obok ZŁA obojętnie, nie zwracamy uwagi, udajemy że go nie ma, a ono jest i nas drąży. AVE!