18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rękojmia

~Sunday • 2018-05-27, 20:06


To tak nie działa. :facepalm:

os...........wo

2018-05-27, 20:29
Pewnie wypowiedziała słowa, które z ust kobiety paść nie powinny. Denerwuje strasznie, gdy suka nie zna swego miejsca w stadzie.

bloodwar

2018-05-27, 20:56
Źle odpowiedziała na pytanie "Dlaczego nie jesteś w kuchni?"

kolosasz

2018-05-27, 22:57
Głośno pomyślała: "Co robi łysiejący gość z okularami na czole w dziale z damskim obuwiem? To pewnie jakiś pedał!"

daro7557

2018-05-27, 23:04
Dostałą tak, aż jej farba ustami poszła.

buczkog

2018-05-28, 00:14
Tak w ogóle co tam się odj***ło?. Za co ta panna dostała po ryju?.

Erni90

2018-05-28, 00:52
ale pantofel. Babsztyl przegrał w rozmowie z inną babką to nasyła swojego BOJA na inną babkę. Zarąbiasta taktyka

eclipse2012

2018-05-28, 02:07
wielkie halo ja pie**ole

:)

sól kosztuje trochę rozwagi!!

grzegzimierz

2018-05-28, 02:46
Tak mi się przypomniało:
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło.
- Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować.
Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka.
- Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę - gotuje jajko.
Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka.
- Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia widzę - pierze majtki.
Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka.
- Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.

licho_nie_spi

2018-05-28, 07:38
no pantofel fest...takie pedały mnie wk***iają najbardziej.... zazwyczaj jest tak,że głupia p*zda zaczepi a później leci po swojego "inteligenta" znam takich przypadków wch*j wiele...

Vakjo86

2018-05-28, 11:57
agresywny mężczyzna uderzył za odmowę zwrotu pieniędzy za buty, które jego przyjaciel bądź przyjaciółka przyniosła do sklepu.

Piotru70

2018-05-28, 15:00
Erni90 napisał/a:

ale pantofel. Babsztyl przegrał w rozmowie z inną babką to nasyła swojego BOJA na inną babkę. Zarąbiasta taktyka



Ty pewnie byś ch*ja położył jakby ci kobietę nawet gwałcili.

domat1

2018-05-28, 16:26
Piotru70 napisał/a:



Ty pewnie byś ch*ja położył jakby ci kobietę nawet gwałcili.


serio?
lepiej może się nie wypowiadaj
widać, że goguś bez ostrzeżenia zdzielił sprzedawczynię, takie rzeczy to z ciemnoskórymi bym się spodziewał
jak taki chojrak, to na pół roku do więzienia, gdzie paru chłopaków dupę mu rozwali
takie męty nie powinny łazić po ulicach