18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklamy o rekrutacji do armii...

LeviathanTm • 2021-05-13, 18:12
Krótkie porównanie podejścia do potencjalnego rekruta, na przykładzie największych potęg świata.



Chiny:




Rosja:




USA




Bez k***a komentarza...
:idzwch*j:

Halman

2021-05-13, 18:15
wrzuć jeszcze reklamę podpasek bo ostatnio tutaj mięciutkich p*zdek w rurkach zatrzęsienie...

Noside

2021-05-13, 18:29
No i kolejne pojęcie idzie do piachu w 100% - służba.
Nie idzie służyć, nie idzie kraju bronić, nie idzie walczyć o życie najbliższych (typowe motywacje).
Idzie walczyć ze stereotypami. Ciekawe, jakie mundury te stereotypy noszą.
Pewnie izraelskie.

Halman napisał/a:

wrzuć jeszcze reklamę podpasek bo ostatnio tutaj mięciutkich p*zdek w rurkach zatrzęsienie...



Ciężko na to pracujesz to co się dziwisz... :kawa:

rattt

2021-05-13, 18:35
j***ć wojnę.

A walki lezb z Chińczykami chętnie pooglądam.

(Że też Japończykom nie przyszło to do głowy. Powinni zrobić goły show z tym motywem. Albo pedały przeciwko Żydom. Haha. :-D )

Halman

2021-05-13, 18:45
Noside napisał/a:


Ciężko na to pracujesz to co się dziwisz...


Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem bo głowa nie służy tylko do jedzenia.

skywalker75

2021-05-13, 19:07
a co to za ruską propagandę nam tu serwujesz ? Ruskie mają inne sprawdzone metody.... Urraaaaa ... albo kula w plecy.

mam_racje

2021-05-13, 19:10
Mam czterdziestoletniego kolegę, niby nie jest upośledzony choć w tym wieku dalej nosi dredy i się podnieca koncertami kapel, no i jest "pacyfistą".
To duże dziecko nie wie, że zawsze jakaś ruska, niemiecka, chińska czy arabska k***a chce zrobić z całego świata swoich niewolników i ma w dupie pie**olenie o pokoju i miłości.

Chcesz pokoju? Szykuj się do wojny!



ruddie

2021-05-13, 19:16
ten kraj już gnije, tylko o tym nie wie

Zewłok666

2021-05-13, 19:35
A teraz wyobraźcie sobie, że przenosicie się w czasie do lat trzydziestych i pokazujecie ludziom w USA ten film. Pewnie nawet nikt nie uwierzyłby, iż takie coś może być możliwe. Zresztą, co ja gadam? Dwadzieścia lat temu ciężko byłoby w to uwierzyć. Rzeczywistość prześcignęła chyba wszystko, co ludzie sobie dotychczas wyobrażali.

Vinyl

2021-05-13, 19:47
Fajny temat, taki z pomyslunkiem zrobiony, piwo!

Heliar

2021-05-13, 20:16
USA to już nie jest normalny kraj, to stan umysłu - jak Rosja.

youzeck1984

2021-05-13, 20:30
Dwa tygodnie temu miałem wymieniane liczniki wody w mieszkaniu, pracę wykonywał Ukrainiec Jurij, taki ze 30 lat. Był żołnierzem w wschodzie Ukrainy. Widział to i owo, ciała kolegów, sam był ranny. Wojna to coś strasznego, a te spoty to pie**olona mrzonka. Kiedy zaczynają obok Ciebie spadać pociski rożnej maści i świstać kule Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo... To samo opowiadał pradziadek kiedy wrócił z wojny, ludzie srają, szczają i wymiotują pod siebie w tym stresie. Z wojny wrócił jako cień człowieka, mając 45 lat wyglądał na dziadka po 60. Spanie pod chmurką w niewyobrażalnym brudzie, jedzenie byle czego, byle jak i byle gdzie, wieczny stres... zrobiły swoje. Gdyby każdy widział wojnę na własne oczy, wojen by nie było... Może poza poj***nymi psycholami których takie widoki by fascynowały...

kapelan_szturmowy

2021-05-13, 22:06
youzeck1984 napisał/a:

Może poza poj***nymi psycholami których takie widoki by fascynowały...






Musashi_Miyamoto

2021-05-13, 22:09
Jak na takie możliwości jak poniżej to Chinole jak na razie słabiutko




loksucba

2021-05-13, 22:14
Halman napisał/a:

wrzuć jeszcze reklamę podpasek bo ostatnio tutaj mięciutkich p*zdek w rurkach zatrzęsienie...



j***ny samiec alfa xDDD gnije z takich debili jak ty