18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Reklama radiowa nc+

yogi • 2014-05-21, 17:15
Słyszeliście reklamę radiową nc+?
"(...)ja mam pięć żon i żadna nie marudzi mi, że oglądam mecz piłki nożnej(...) mam multiroom i kanał sportowy(...)" coś w tym stylu.

Poligamia jest właściwa dla religii wschodu, która jak wszyscy widzimy, niechciana pcha się na zachód i narzuca swoje reguły.

Zastanawiam się czy przypadkiem w tak błahy sposób nie jesteśmy przygotowywani na "tolerancyjność" dla kultury wschodu...

Ko...........on

2014-05-21, 17:25
Jak w reklamie będą słowa
"dla mnie bomba"
"odlotowa impreza"
"wybuchowe chupa chups"

To też podciągniesz pod islam?

Wolf3D

2014-05-21, 17:25
Myśle że twórca takiego chłamu albo jest za głupi na to co powiedziałeś albo Twoje(nasze) wartości chce właśnie wyśmiać bo sam jest pewnie judajskiego wyznania. Czy działa to na lemingów? Jak widać tak. Jednak nie na wszystkich.

edit
@up
A nie jest tak?

mjmfuknf

2014-05-21, 17:26
To jest wymysł fantazji studia reklamowego. Prawdziwe żony ciapatych robią meee i są bardziej wełniaste.

marna

2014-05-21, 17:41
autorze, a co jeśli jesteś akwizytorem, czy tam przedstawicielem handlowym, wciskającym ludziom nc+ a wspominka o zaistniałej reklamie to tylko sposób do dotarcia do podświadomości użytkowników tego portalu, aby chcieli nabyć ową telewizję?

:wtf:

Radysh

2014-05-21, 20:24
Bodajże na Discovery widziałem tą zj***ną reklamę. Jeszcze się ciapacka świnia rży do kamery...
Kto to do k***y dopuścił do emisji w naszym kraju!

Ra...........py

2014-05-21, 20:27
[up] Potwierdzam, na discovery leci to zj***ne gówno, co mnie tylko utwierdza że NC+ to j***ne debile k***y i złodzieje. Nawet jak na rozmowę kwalifikacyjną dzwonią to nie przyznają się że to nc+ (nie wiem k***a jak moje CV sie u nich znalazło bo nie wysyłałem do nich nic).

kroplik

2014-05-21, 20:40
Słuszna uwaga.