18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Nike

Ha...........ng • 2012-05-18, 16:15
Nie wiem jak wam, ale mi się na maxa podoba ta reklama.

Manik

2012-05-19, 12:52
ee..Ja tam zawsze bylem Henrym albo Piresem. Ogolnie kiedys gra opierala sie na trickach gracza i tych magicznych dryblingach. Teraz jak messi zrobi zwod w lewo i przewieszka w prawo to sie jaraja jak to on zrobil wszystkich...

Wdr

2012-05-19, 13:30
Hacerking trzeba być niesamowicie pie**olniętym aby segregować ludzi na rase pochodzenie kolor skóry...no ale cóż typowy k***a polaczek z ciebie i tyle:) tak cyganie to ludzie tak samo jak ty k***a gamoniu ale dla ciebie zrobię coś czego nie robię też cię podsumuje jesteś zajebiście ograniczonym człowiekiem jeśli twój ograniczony świat ocenia ludzie po danych kategoriach które są jakieś wyciągnięte z dupy uj w to debil to debil:D

pozeracz_kotow

2012-05-19, 13:30
Koncepcja reklamy fajna, szkoda, że teraz mamy takich a nie innych piłkarzy na topie... Kiedyś to byli prawdziwi mistrzowie: Del Piero, Totti, Davids, Figo, Zidane, Nedved, Ronaldo (ten pierwszy), Raul, Giggs, Trezeguet, Maldini, Inzaghi, a teraz promowane są same p*zdeczki typu żeluś CR7 i laluś Messi. :/

erni13

2012-05-19, 17:01
Ja to kiedys zakladalem nawet okulary przeciwsloneczne i gralem by byc jak Edgar Davids...

Luis

2012-05-20, 12:17
mnie się nie podoba, bo trwa ponad 3 min...