18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama nawozu

Co...........er • 2013-05-30, 20:01
i tak pewnie mają ku*asy :idzwch*j:


Kaligula84

2013-05-30, 22:56
Zamiast panienek zainteresowały mnie roslinki w tle ale to było złudne wrażenie :)

Lordzik92

2013-05-30, 22:58
Niekazda palczata roslina to konopia. Czyzby zboczenie zawodowe?

lansnaskary

2013-05-30, 23:01
Kaligula84 napisał/a:

Zamiast panienek zainteresowały mnie roslinki w tle



wie pan dlaczego? boś pan homoseksualny

froqer

2013-05-30, 23:03
@up, jaaa ale z ciebie homofob, naskarżę Palikotowi i Biedroniowi! Zobaczysz wtedy! Pojedziesz na zsyłkę do Holandii! O!

dulek93

2013-05-30, 23:10
Witam tu ekspert : stwierdzam konopie indyjską!
całe pole konopi !

prosiak43

2013-05-30, 23:13

Lam3rZ

2013-05-30, 23:14
przeciez to laseczki z zespolu tanecznego waveya



dzikie odglosy w tle mozna wyciszyc naturalnie

Captain's Burger

2013-05-30, 23:16
Za cycki zawsze piwo.
Chociaż nawozy sztuczne w żywności, czy paleniu mnie nie przekonują.

Nie_wiem

2013-05-31, 00:02
To nie są konopie tylko maniok. Gimbusy lansują się jaraniem a w życiu nawet krzaka nie widziały :samoboj:

dulek93

2013-05-31, 00:17
@ Lam3rZ
fajnie kręcą dupkami te azjatki

:wali: :wali: :wali:

sr...........ty

2013-05-31, 09:58
Kolega wyżej słusznie zauważył że to maniok, a nie konopia
Z wiki:
Kod:
Maniok (Manihot Mill.) – rodzaj krzewów i bylin z rodziny wilczomleczowatych. Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej, tam też jest uprawiany, ponadto uprawia się go również w Afryce. Maniok jest głównym składnikiem diety ponad 800 mln ludzi na świecie i ma największy po pszenicy i ryżu wkład w światową podaż kalorii[2].
Systematyka

Pozycja systematyczna wg Angiosperm Phylogeny Website (aktualizowany system APG III z 2009)[1]

Rodzaj wilczomlecz należy do podrodziny Crotonoideae, rodziny wilczomleczowatych, która jest rodziną siostrzaną dla bukietnicowatych (Rafflesiaceae), zaliczaną do obszernego rzędu malpigiowców (Malpighiales) i wraz z nim do kladu różowych w obrębie okrytonasiennych.

Pozycja w systemie Reveala (1993-1999)

Gromada okrytonasienne (Magnoliophyta Cronquist), podgromada Magnoliophytina Frohne & U. Jensen ex Reveal, klasa Rosopsida Batsch, podklasa ukęślowe (Dilleniidae Takht. ex Reveal & Tahkt.), nadrząd Euphorbianae, rząd wilczomleczowce (Euphorbiales Lindl.), rodzina wilczomleczowate (Euphorbiaceae Juss.), plemię Manihoteae Pax in Engl. & Prantl, podplemię Manihotinae Müll.-Arg. in DC., rodzaj maniok (Manihot Mill.)[3].

Gatunki (część)

    maniok jadalny (Manihot utilissima) – z bulw korzennych manioku otrzymuje się w drodze przetwarzania mączkę (tzw. kassawa) lub granulki (tzw. tapiokę), bądź też uzyskuje się kauczuk (m.in. w Brazylii). Wytwarza się też z niego Cazabe;
    maniok kauczukodajny (Manihot glaziovii) – roślina kauczukodajna;
    maniok słodki (Manihot dulcis (Gmel.) Pax) – blisko spokrewniony z maniokiem jadalnym, jego bulwy zawierają mniej manihotoksyny i nadają się do bezpośredniego spożycia.

I porównanie wyglądu:
1. maniok

2. Cannabis: Easy-Sativa

Nie wszystko co ma 5-cio palczaste liście to konopia. Młodzież przyszłością nrodu... :samoboj:

mare30ks

2013-05-31, 10:02
laski i nawoz. hmmm. zeby reklama byla pelna powinny sie zesrac na to pole :)

moze mr drwalu ma dalszy ciag reklamy :)