18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Microsoftu - Don't fight

polik95 • 2013-05-11, 23:19

Dość ciekawa reklama microsoftu z udziałem najbardziej znanych marek które zajmują się produkcją telefonów dotykowych. :D

Re...........ms

2013-05-12, 00:12
gdyby nowwy windows nie byłem teraz tak paskudny i niepraktyczny to bym może się przerzucił.. na razie zostaje przy srajfonie

maXikinght

2013-05-12, 00:21
To nie reklama microsoftu tylko nokii
Wiem że niby bez różnicy bo oba gówna no ale trzymajmy się poprawnych nazw

jabolowy-jazzman

2013-05-12, 01:34
tak, super. i to tak sadystyczny materiał, że wręcz MUSI, no po prostu MUSI się znaleźć na Sadolu... PEGI 18, ku**a...

AdmirałFloty

2013-05-12, 08:19
Może to być śmieszne ale do tej pory używałem samych nokii (biznesówki). Jak dla mnie era noki skonczyła się po e72. A teraz używam andoida xperia arc s

Ileev

2013-05-12, 12:15
let the flamewar begin! apple vs reszta.

mp_toujane

2013-05-12, 12:25
@jabolowy-jazzman
jak ci nie pasi to kto ci każe główna przeglądać? nie wychodź z harda i już

hajtkol

2013-05-12, 12:53
Isromy to telefony z androidem zamkniętym na zmiany, na modderów, dla fajansiarzy, pozerów, i +30% do ceny, z ch*jowymi wejściami na ładowarkę, z niezmiennymi bateriami. Jest DOBRY, ale nie za takie pieniądze. GALAXY SIII > ISROM 5s

karol_w

2013-05-12, 13:31
Jak by się Microsoft i Nokia nie starali, to z taką ch*jnią pozycji nie zdobędą

Cirion

2013-05-12, 13:35
@hajtkol
chyba nie zrozumiałeś o czym jest reklama :lol:
Co to do ch*ja obchodzi jaki ktoś ma telefon? Nie za moje pieniądze sobie kupił, to wali mnie to czy nosi przy sobie jakieś najnowsze cacko, które kosztuje tyle co samochód, czy może ktoś jest tradycjonalistą i zamiast telefonu trzyma w kieszeni gołębia pocztowego...

Spinka o to, że mój telefon jest lepsiejszy niż twój... no ja jebie :roll:

askar

2013-05-12, 15:16
maXikinght napisał/a:

To nie reklama microsoftu tylko nokii
Wiem że niby bez różnicy bo oba gówna no ale trzymajmy się poprawnych nazw



No własnie, trzymajmy się faktów.... Reklama jest MICROSOFTA.
Tą reklamą promują swój system operacyjny na telefony Windows Phone 8, a że model telefonu Nokia Lumia 920 został wyróżniony jako najlepszy smartphone, uzywali własnie tego telefonu żeby jeszcze więcej klientów przyciągnąć i sie pochwalić że telefon z ich systemem jest "najlepszy".

A co do tego że Nokia to gówno: Wolę Nokie, niż Samsunga albo iPhona gdzie odrazu ci się rozwala ekran przy najmniejszym upadku, albo rozlatuje się cały telefon I musisz go składac. Nokia robi solidne telefony.

bania88

2013-05-12, 15:41
Moje 3 ostatnie telefony to SPV, Toshiba i teraz Blackberry. Moze malo popularne, ale byly zajebiste i wszystkie sluzyly mi przez dlugie lata, az do calkowitego zuzycia, oprocz Blackberry bo poki co dalej go mam.
Nigdy nie mialem Srajfona czy innego Szajsunga i nie zaluje :P

Biker50

2013-05-12, 15:48
Obrazek pokazuje jak głęboko w dupie jest microsoft z tabletami i smartfonami.




Moja autorska przeróbka w foto-szopie :)

11 lat studiów na ASP nie poszło na marne...

krychu2007

2013-05-12, 15:57
Zostaje przy androidzie. Gdyby ta Nokia z WP miała start do jednych lub drugich to z chęcią bym się przerzucił.