18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama dźwignią handlu

Duczki1234 • 2024-01-23, 17:46
Czego ludzie nie zrobią żeby przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów


Lo...........cz

2024-01-23, 20:23
To dym z e-papierosów czy permanentny lotny fetor z brudasów?

octave25

2024-01-23, 20:28
A co oni sprzedają? Breloczki xD

T3RMINATOR

2024-01-23, 21:33
pfefe napisał/a:

Gdyby ktoś chciał sprawdzić ofertę produktową to zapraszam na



Nie klikać jakieś gówno

mazga50

2024-01-23, 22:20
octave25 napisał/a:

A co oni sprzedają? Breloczki xD



Liny i sznury.

hitmeme

2024-01-24, 01:41
Długa ta lina aż dziw że mu łba nie uj***ło.

TwójCzarnyPan

2024-01-24, 01:57
jest jakaś poezja w tej scenie, ta mgła i światła.
Wybrał odpowiedni moment i pogodę, pewnie artystyczna dusza.

MoNsTeR.pl

2024-01-24, 02:42
Po długości liny to raczej jego chyba ktoś powiesił dla przykładu. Chyba Pakistan wnosząc po ubiorach.

kowboj

2024-01-24, 07:57
Ostatnio ze znajomym rozmawialiśmy o samobójstwie co on o tym myśli. Powiedział mi 1 ciekawą rzecz: Żebym spojrzał na to pod kątem realnym. Masz 2 sytuacje czysto teoretycznie. Pierwsza jest taka że jesteś sam i raczej będziesz sam całe życie. Zapie**alasz za lekko ponad minimalną i teraz spójrz pod kątem realnym co cię dobrego może czekać cie w przyszłości. Baby nie będzie bo to materialistki, od miesiąca do miesiąca to ciągniesz i tak właściwie to po co? Kariery nie masz, rodziny też praktycznie nie masz , radości nie masz , bogactwa nie masz i nie będziesz miał dodatkowo się słyszy o możliwym likwidowaniu miejsc pracy z powodu robotyzacji i postępy. Z góry wiesz że i tak nikogo nie poznasz ani nic nie osiągniesz bo jak się nie ma znajomości to gówno można nawet jak samemu się chce. Dodatkowo jaki sens jest życia takiej osoby. Owszem gdy robi komuś na złość albo strzela samobója np przy dzieciach ale osoba która jest całe życie jaki ma powód do życia.? Niestety są takie realia życie to k***a I Ci którzy mają rodziny mają po co żyć ale ci biedni co nie mają nikogo to po co mają żyć? Jaki jest sens? :-/ A wy co o tym myślicie ? Ja sobie jeszcze daje ten rok i potem to pie**ole . Zapraszam do dyskusji.

Druga sytuacja to natomiast taka że ludzie mają cokolwiek. Jak nie masz rodziny masz kasę albo karierę a jak nie masz kasy a masz rodzinę np dzieci to chociaż powody do życia.

Tytuł świetny reklama dźwignią handlu hehe

Tytuł świetny reklama dźwignią handlu hehe

M800

2024-01-24, 09:12
kowboj napisał/a:

Niestety są takie realia życie to k***a I Ci którzy mają rodziny mają po co żyć ale ci biedni co nie mają nikogo to po co mają żyć? Jaki jest sens?



Nie mam rodziny ani kariery ani kasy. Czy chce mi się to ciągnąć? Trzeba.

tarcer123

2024-01-24, 16:55
Musiał być szczupły albo ktoś go powiesił. Bo przy takiej długości liny już bym mu dawno łeb uj***ło

majeńka

2024-01-24, 17:32
kowboj napisał/a:

i teraz spójrz pod kątem realnym co cię dobrego może czekać cie w przyszłośc. [...] Jaki jest sens? A wy co o tym myślicie ? Ja sobie jeszcze daje ten rok i potem to pie**ole . Zapraszam do dyskusji.

Sama bym się chętnie z życia wylogowała, ale ktoś musi na Sadolu odpowiadać kacapskim trollom.