18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręka Agaty Dudy vs Donald Trump

rze1990 • 2017-07-06, 14:12
Nikt Agacie nie będzie mówił co ma robić :mrgreen:

LiquidShot

2017-07-06, 14:13
I ch*j strzelił zielone karty.

mateusos

2017-07-06, 14:18
Bardzo dobrze zrobila.

Miacholl

2017-07-06, 14:49
Agatka w przeciwieństwie do Adriana ma niezłe jaja i kręgosłup moralny.

kalijanek

2017-07-06, 14:49
na miejscu trumpa zaj***łbym jej liścia

tomasq1983

2017-07-06, 15:24
ale beka k***aaaaaa :) ))

Ti...........ch

2017-07-06, 17:08
Wk***ia mnie już to pie**olenie o wizach do USA...

sumka

2017-07-06, 19:18
Tilg_die_Schmach, Bo jedyne do kąd jeździsz to monopolowy po piwo i wódę :)

Ti...........ch

2017-07-06, 19:30
sumka, bynajmniej...

Przepisy amerykańskie są jakie są i prezydent nie może tego od tak o sobie zmienić. Z tego co się orientuje to kongres musiałby zmienić prawo wizowe czy jakoś tak. Więc po jaki ch*j media pie**olą o tym za każdym razem jak ich prezydent jest u nas, lub nasz u nich?

sumka

2017-07-06, 19:59
Tilg_die_Schmach, Tak słyszałem, tylko skoro strzępił ryja w kampanii i obiecywał to niech teraz zapie**ala do kongresu lizać jaja komu trzeba i załatwia a jak nie to morda w kubeł. Z jednej strony jaka to Polska wielka i cudowna z drugiej podludzie co bez pozwolenia nawet nie lizną amerykańskiego gówna - czyli nawet gorzej niż czarni

lesiot

2017-07-07, 14:06
Gwoli wyjaśnienia...
Trump przyjechał do Polski w interesach, jest najnormalniejszym w świecie kapitalistą (w przeciwieństwie do narodowo socjalistycznego PiS, który próbował się przy okazji wizyty Trumpa przerobić na zwolenników polityki Trumpa).
Dla Polskiego obywatela, cała otoczka, przemówienia i pochwały powinny być jak najbardziej miłe i budujące, ale dla polityków polskich nie to powinno być meritum.
Dla rządu najważniejsze powinno być ocenienie chłodnym okiem, bez patosu "wizyty biznesowej"... ale cóż, głąby wydają nie swoje pieniądze przecież, więc mogą za to kupić... chociażby "nic", obietnice za którą elektorat odda się bez mydła.

To była jak wizyta w sklepie... Trump jako sprzedawca miły, przyjemny, sypie komplemetami, uśmiecha się... a sprzedaje nam:
1. gaz LNG - który na pewno jest droższy od Rosyjskiego (chociażby ze względu na transport)
2. Obietnice o nieistniejących jeszcze nowych rakietach Patriot.

Tematu wiz nie ma i nigdy nie było... bujda na resorach. Dopóki odsetek odrzucanych wniosków wizowych będzie zbyt wysoki w Polsce, to nawet nie mamy co marzyć i koniec... więc to od Polaków wyjeżdżających do stanów zależy co dalej z wizami i koniec! Byliśmy i jesteśmy dla USA tylko "mekyskiem".

A Trump przynajmniej w połowie swój biznes w Polsce załatwił (i to jeszcze zanim wylądował)...
- memorandum na nieistniejące patrioty zostało podpisane, które nie wiadomo ani kiedy będą, ani w sumie nic nie wiadomo... A co dostaliśmy w zamian? Wielkie nic - dosłownie... bo zrezygnowaliśmy z zakupu sprawdzonych, istniejących patriotów... ale szef MONu odgwizdał jeszcze o 6 rano przed wizytą Trumpa pełen sukces (Trump mogł nawet z Air Force One nie wysiadać i już pół skucesu miał za sobą).

- zasiano Polakom wizję mitycznego "nieRosyjskiego gazu", porobiły się Polakom oczka wielkie - zobaczymy co z tego będzie.

Na chłodno powinniśmy teraz zrobić bilans co MY "biznesowo" zyskaliśmy na Tej wizycie, o ile w ogóle coś zyskaliśmy...
Bo "wizerunkowy zysk" to głównie nasza wewnętrzna magalomania i w świat aż tak kolorowo nie poszło... szczególnie po gwizdach w czasie przemówienia (tak się kończy przyzwalanie PiSiorów na gwizdy i buczenie na Powązkach - teraz wieś miedzynarodową gwiżdżące zjeby zrobiły).

Kamil4

2017-07-07, 14:43
Po wymianie uścisków z Melanią Trump, Agata Duda uścisnęła także dłoń amerykańskiego prezydenta...

Ti...........ch

2017-07-07, 16:50
lesiot, właśnie w związku z wizami to możliwa jest tylko zmiana kryterium jego zniesienia. Z obecnych 3 procent odrzuconych wniosków wizowych na jakiś procent ludzi pozostających nielegalnie w stanach po wygaśnięciu wizy.

Dlatego wk***ia mnie to wieczne pie**olenie "czy prezident of de junajted stejts podejmie decyzje o zniesieniu wiz dla Wolski?"

A w związku z LNG. To nie jest tak, że na dzisiaj tylko Katar ma ogromne gazowce do przewożenia LNG? Jeśli tak to dlaczego nie kupujemy gazu od Katarczyków? Jeśli amerykanie nie mają takich statków to będą musieli wozić gaz statkami katarskimi i tym samym zapłacimy jeszcze więcej za transport. Tak mi się wydaje, ale mogę si mylić.