18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Refleksja

atos1170 • 2013-05-30, 13:44
Na jednym z wykładów z prawa konstytucyjnego, Pan dr zszedł na temat sytuacji w Europie i szeroko rozumianej tolerancji, a całą dygresje zakończył słowami:

"Niedługo, ze względu na poprawność polityczno-religijną, nie będziemy grać w kółko i krzyżyk tylko w kółko i półksiężyc."....


Nic dodać, nic ująć....

andyq

2013-05-30, 14:07
Raczej w krzyżyk i półksiężyc.

Loaloa

2013-05-30, 14:39
W półksiężyc i gwiazdę dawida.

Smutas

2013-05-30, 14:40
Krzyżyk będzie zakazany. Przykładowo, kto z was widział na karetce czerwony krzyż? A kiedyś to właśnie było oznaczeniem pogotowia.

Marxe

2013-05-30, 15:23
w kółko i półksiężyc ?! przeciez półksiężyc to znak szmatoglowych, w ten sposob obrazimy ciapatych i gra w to bedzie zakazana w imie poprawnosci politycznej !

froqer

2013-05-30, 19:38
Nie będziecie w nic grać, tylko pieprzyć kozy -.-

!Timon

2013-05-30, 20:11
@Smutas

To akurat tłumaczyli na medycynie ratunkowej [i nie ma to nic wspólnego z ciapatymi] - czerwony krzyż jest znakiem prawnie chronionym, zarezerwowanym dla organizacji czerwonego krzyża.
Np. apteka umieszczająca w swoimi logo czerwony krzyż równoramienny może zostać zaskarżona. Tak samo karetki które NIE działają dla czerwonego krzyża nie mają prawa używać tego symbolu.

Wiem, że to głupie ale mówię jak jest.

sebeks

2013-05-30, 20:38
zakompleksiony doktorek szuka poklasku u pokolenia gimbazy, brawo

Donor

2013-05-30, 21:29
Odebrać mu tytuł profesora! Jaki ciemnogród i zacofanie. Jak on może wykładać na uczelni publicznej?! Poj***ło sie w główkach już całkiem. k***a strach doktorat robić, bo niedługo za konserwatywne poglądy będą odbierać...

astmuus

2013-05-30, 21:31
Smutas napisał/a:

Krzyżyk będzie zakazany. Przykładowo, kto z was widział na karetce czerwony krzyż? A kiedyś to właśnie było oznaczeniem pogotowia.



Czerwony krzyż to symbol organizacji charytatywnej, ale co ja tam wiem...

altruistka

2013-05-30, 22:24
Prawo konstytucyjne?
A może frytki do tego?

avic

2013-05-31, 02:37
@altruistka - wiesz, po prawie jednak są szersze możliwości niż po socjologii, więc nie za bardzo trafiona uwaga..
@autorze szanowny - na którym uniwersytecie studiujesz? Bo po przeczytaniu tych słów i powiązaniu ich z prawem konstytucyjnym zaraz na myśl przyszedł mi mój ex wykładowca od konstytucyjnego. Może być na PW, jak nie chcesz tutaj :)