18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refleks

maksymilian45 • 2015-03-14, 04:26
Czy refleks uratował naszych bohaterów? O tym przekonacie się w trakcie filmu


Film nie ma żadnych certyfikatów

BlckSn

2015-03-14, 19:35
darnok112 napisał/a:

nie ma piwa bo na naszej drodze jest pełno takich sytuacji, a sam materiał jest w hoj sadystyczny



To wrzuć coś sadystycznego panie zero tematów.

A co do filmu szkoda, że nie rozj***li się gdzieś. Byłyby organy, pula idiotów w populacji by się zmniejszyła, a i filmik byłby ciekawszy.

ukcioo

2015-03-14, 19:51
było zapie**alać jeszcze szybciej ;)

seracon

2015-03-14, 20:08
Ktoś tu broni w ogóle tych dwóch motocyklistów? Zapie**alali i tyle. Nie widać co za zakrętem to Ci lecą 2 albo 3 razy szybciej niż powinni. Mam nadzieje, że czegoś ich to nauczy i trochę popuszczą na manetkach.

BlckSn

2015-03-14, 20:24
seracon napisał/a:

Ktoś tu broni w ogóle tych dwóch motocyklistów? Zapie**alali i tyle. Nie widać co za zakrętem to Ci lecą 2 albo 3 razy szybciej niż powinni. Mam nadzieje, że czegoś ich to nauczy i trochę popuszczą na manetkach.


To nie wiesz kto ich broni? Gimbusy i inne niedojeby umysłowe, które mają niekontrolowane wytryski, gdy słyszą "motocykl", "marihuana" i "rap"

rkkk

2015-03-14, 21:05
Ja się oduczyłem zapie**alania po krętej drodze, gdy pewnego pięknego dnia prawie wprasowałem się w ciągnik z przyczepą.

Geho

2015-03-14, 22:47
Jak dwóch motocyklistów jak ten z kamerką to jakimś buggy jedzie.

Xytanox

2015-03-14, 23:58
czosnekzchlebkiem napisał/a:

kto jest debilem i ma tępy łeb ci co zapieralali czy gosciu co być może miał defekt auta ?



No to nie mógł pchnąć tego auta kilka metrów dalej - tam gdzie gość pod koniec filmiku powiedział "Are you f**king stupid?" (0:40-0:44)??
I kto jest debilem w tej sytuacji? :-/
Na stówę gość który zostawił auto na drodze!

hoganisko

2015-03-15, 00:27
To auto jechalo, tylko ze z normalna predkoscia.

binladden

2015-03-15, 16:21
k***a ten samochód jechał, włączcie replay tępaki i przestańcie bronić idiotów, którzy na drodze z takimi zakrętami zapie**alają jak debile. A nawet jakby tam stał to ch*j, na drodze się uważa, a nie nagrywa filmiki dla szpanu motocyklem, a później ludzi wyzywa, że się mało nie zabił.