18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum, a dobro Rzeczpospolitej.

Wazzi • 2014-03-17, 07:07
Na Krymie z racji tego, że mieszka tam wielu Rosjan, Putin przeprowadził referendum o przyłączenie tegoż półwyspu w granice federacji. Może my zrobimy tak z Chicago, Irlandią, Londynem?

andyq

2014-03-17, 20:57
Z tymi glosowaniami co do wysp to sie odpie**ol. Nie po to od tego rzadu sp***alalem zeby teraz znow miec ich na glowie. 4 lata musialem na wyspach pracowac zeby tam dom kupic i mam sie znow przeprowadzac?
Tu zusu place 2.50 funta na tydzien przy wlasnej dzialalnosci wiec do PO i PISU nie tesknie.

~Faper Noster

2014-03-17, 21:04
Obawiam się że Londyn już zaklepany przez Pakistan

TypowyPolak

2014-03-17, 21:05
k***a jakim prawem taka głupota znalazła się na głównej. Do autora tego syfu, nie Putin ich przyłączył tylko oni sami powiedzieli, że są niezależni i niepodlegli a później zrobili referendum którego nie akceptuje nikt poza rosją i weź na logike myślisz, że nie po to ludzie sp***alali za granicę aby przyłączyć np irlandię w referendum ? Coś tu nie trybi, rusz mózgiem ;) Piwa nie dostaniesz peace

xS...........on

2014-03-17, 21:10
sauciu napisał/a:



BongMan widzisz drzwi? Wyjdź...

Tak to jest, gdy człowiek nie kuma historii. Pół wieku siedzieli na dupie i jeszcze nam w niej grzebali, a Ty chcesz być pod ich parasolem?

Nigdy nie byłem za Kaczorami, ale Lechu to trzymał krótko i jednych i drugich. I tak powinna Polska się kształtować, a nie komukolwiek podlegać. Aż łza się w oku kręci, jak o tym myślę.



durne myślenie. faszerują tą historią w szkole... a Ci powiem ch*j z historią. myślisz, że Polska jest zdolna do autonomii w tych czasach po tylu latach politycznego gówna którym nas faszerowano?
pomyśl realnie, gdzie by Ci się lepiej żyło:
pod stopą ameryki, bankrutów, żydów, którzy zniewalają ludzi gospodarczo, razem z pedałami i wszystkim co na sadolu najgorsze ;
czy z ruskimi, gdzie Putin walczy o swoich ludzi i państwo, dąży do niezależności gospodarczej i politycznej a także pluje na te zachodnie gówno.

w polityce nie ma miejsca na sentymenty.

Wazzi

2014-03-17, 21:16
Co to za spina pajace, nie bierzcie wszystkiego na serio.

danio1991me

2014-03-17, 21:19
ja tam czekam aż stanieją bilety na marsa, chociaż do ceny miesięcznego PKSu i sajonara

pelepele

2014-03-17, 23:35
Jak już to zacznijmy od odzyskania Wilna i Lwowa.

eligurf

2014-03-18, 10:15
Przyłączyć się do dowolnego kraju jest bardzo łatwo. Trzeba mu wypowiedzieć wojnę i zaraz potem się poddać. Po co kosztowne referenda.

BongMan

2014-03-18, 21:03
sauciu napisał/a:



BongMan widzisz drzwi? Wyjdź...

Tak to jest, gdy człowiek nie kuma historii. Pół wieku siedzieli na dupie i jeszcze nam w niej grzebali, a Ty chcesz być pod ich parasolem?



Ruscy to, jak to ktoś określił, taki szorstki ale też dobry ojciec. Pomogą, ale jak trzeba to przypie**olą. No i są konkretni, prostolinijni, no i "nie pie**olą się".
Z kolei zachód z niemcami na czele to przebiegłe gady, które mamią swoją ofiarę (dobry przykład - Polska) sraczką słowną jak to z nimi będzie dobrze, klepią po plecach, głaszczą po główce, a pod fasadą tego grabią, niszczą i niewolą nie gorzej niż w 1939. Bo to przecież ten sam kraj i ten sam cel, tylko metody inne.
No i tym sposobem na Ruskich, którzy odebrali de facto swoją własność, sypią się gromy z całego świata podczas gdy niemcom, którzy od wielu lat okupują Europę i narzucają swoją wolę niepodległym krajom, nikt nic nie powie.

koperos

2014-03-19, 11:39
Lepiej nie. Bo Paryż Berlin i parę innych dużych miast będzie niedługo ciapata